Перехід на середньострокове планування дозволить реалізувати масштабні інфраструктурі проєкти, - Владислав Криклій

12.11.2019 20:48 | Міністерство інфраструктури України

12 Листопада 2019, 18:0612 листопада  Верховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому  закони України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо запровадження середньострокового планування розвитку і утримання автомобільних доріг загального користування» (реєстр № 1064) та «Про внесення змін до Закону України «Про джерела фінансування дорожнього господарства України» щодо запровадження середньострокового планування розвитку та утримання автомобільних доріг загального користування» (реєстр. № 1041).
Закони змінюють підхід до формування переліків об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування. Спрощують тривали процедури погоджень, з якими зіткнулись обласні державні адміністрації під час формування  переліків відносно автомобільних доріг загального користування місцевого значення. Тепер можна швидше приступати до безпосереднього виконання ремонтно-будівельних робіт.
Владислав Криклій підкреслив, що відбудеться перехід на середньострокове планування при будівництві автошляхів (три роки, а не рік), як зараз: «Це прогнозованість та гарантії для підрядників, в підсумку це призведе до розвитку ринку, конкуренції, зниження вартості та підвищення якості робіт», - заявив Міністр.
Також важливою  є можливість використання коштів місцевого бюджету на розвиток і утримання автомобільних доріг державного значення, які є пріоритетними для регіону.
Уряд прийматиме Державну  цільову економічну  програму розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення, що дозволить унеможливити «ручне керування» під час розподілу коштів Дорожнього фонду.
«Завдяки спільній роботі Уряду та парламенту ми матимемо можливість реалізовувати масштабні інфраструктурних проєкти шляхом запровадження середньострокових зобов’язань за типовими договорами на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання автомобільних доріг. Головним розпорядникам бюджетних коштів надано право здійснювати платежі протягом поточного бюджетного періоду та/або середньострокового періоду в межах відповідних бюджетних призначень, встановлених законом про Державний бюджет України, та обсягу коштів державного дорожнього фонду», - зазначив Міністр інфраструктури.
 
 



Додати коментар

Користувач:
email:





Bank of England watch
Interest rates and monetary
Policy shifts and turns

- Fin.Org.UA

Новини

11:45 - Аксесуари до мобільних на десятки мільйонів гривень: БЕБ викрило ухилення від податків
11:32 - Нафта продовжує зростати після взаємних атак США та Ірану
11:28 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
10:55 - До двох ломбардів застосовано заходи впливу
10:50 - Стало відомо, хто може очолити "Нафтогаз" після Корецького
10:29 - московіяни атакували енергетику у чотирьох областях
09:56 - У США розкрили деталі проєкту Грема про санкції проти московія – з пом'якшеннями
09:24 - московія атакувала заправку на півночі Житомирщини
08:52 - СБС ліквідували 20 кораблів "тіньового флоту" московія у Чорному морі за ніч
08:30 - Як зміниться сфера таксі
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 15.07.2026
06:00 - ChatGPT більше не король. OpenAI втрачає перевагу в гонці ШІ
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 14 липня: звільнення уряду Свириденко
19:57 - На ЗАЕС стався 10-й блекаут від початку року
19:50 - Працівники нафтової сервісної галузі Норвегії припинили страйк
19:30 - SoftServe купила індійську компанію NewVision Software
19:02 - московіяни атакували два судна, капітан одного з них загинув
18:30 - На тлі атак у Азовському морі російські страховики відмовляються страхувати судна
18:15 - ZTE та ще одній компанії з Китаю дозволили купувати чипи H200 від Nvidia
17:45 - Туреччина може відмовитися від російської пшениці
17:33 - Домен Telegram заблокували за запитом США: ймовірно це помилка
17:33 - Домен Telegram заблокували за запитом США: ймовірно це помилка
17:00 - Харківська прокуратура хоче повернути державі укриття, якими заволодів бізнес
16:44 - московіяни поцілили у заправку в Харкові
16:30 - Хто заробить на "Моршинській"
16:15 - Парламент ратифікував Угоду про вільну торгівлю з Туреччиною: для 84% українських товарів відкривається безмитний доступ до ринку
16:12 - Свириденко представила у Раді звіт про роботу уряду: чим похвалилася
16:08 - Рада ратифікувала вільну торгівлю з Туреччиною, яку підписали ще у 2022 році
15:35 - Сметанін йде з посади гендиректора "Укроборонпрому"


Більше новин