Перехід на середньострокове планування дозволить реалізувати масштабні інфраструктурі проекти, - Владислав Криклій

12.11.2019 19:36 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

12 листопада Верховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому  закони України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо запровадження середньострокового планування розвитку і утримання автомобільних доріг загального користування» (реєстр № 1064) та «Про внесення змін до Закону України «Про джерела фінансування дорожнього господарства України» щодо запровадження середньострокового планування розвитку та утримання автомобільних доріг загального користування» (реєстр.
№ 1041). Законопроекти змінюють підхід до формування переліків об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування.
Спрощують тривалі процедури погоджень, з якими зіткнулись обласні державні адміністрації під час формування  переліків відносно автомобільних доріг загального користування місцевого значення.
Тепер можна швидше приступати до безпосереднього виконання ремонтно-будівельних робіт. Владислав Криклій підкреслив, що відбудеться перехід на середньострокове планування при будівництві автошляхів (три роки, а не рік), як зараз: «Це прогнозованість та гарантії для підрядників, в підсумку це призведе до розвитку ринку, конкуренції, зниження вартості та підвищення якості робіт», - заявив Міністр. Також важливою  є можливість використання коштів місцевого бюджету на розвиток і утримання автомобільних доріг державного значення, які є пріоритетними для регіону. Уряд прийматиме Державну  цільову економічну  програму розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення, що дозволить унеможливити «ручне керування» під час розподілу коштів Дорожнього фонду. «Завдяки спільній роботі Уряду та Парламенту ми матимемо можливість реалізовувати масштабні інфраструктурних проекти шляхом запровадження середньострокових зобов’язань за типовими договорами на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання автомобільних доріг.
Головним розпорядникам бюджетних коштів надано право здійснювати платежі протягом поточного бюджетного періоду та/або середньострокового періоду в межах відповідних бюджетних призначень, встановлених законом про Державний бюджет України, та обсягу коштів державного дорожнього фонду», - зазначив Міністр інфраструктури.

Додати коментар

Користувач:
email:





Не скаржися на гроші, якщо в тебе мало їх,
Бо, можливо, причина в тому, що ти їх не плануєш
Не звинуй банкіра за свій недостаток
Бо рецептом є - більше заробляй і май на увазі всі витрати

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - Нацбанк сьомий тиждень продає понад мільярд доларів на міжбанку
17:16 - Економічні партнери Ірану байдуже відреагували на погрози санкцій США
16:21 - Через російські атаки "Нова пошта" перетворює відділення на локальні склади
15:26 - NASA запустила з Флориди новий потужний космічний телескоп Roman
14:37 - Прокуратура Тайваню провела обшук у Unimicron через маркування продукції
13:16 - На російському НПЗ біля Петербурга спалахнула пожежа після атаку безпілотника
12:24 - OpenAI ескалує конфлікт з Маском, припиняючи постачання ШІ одній з його компаній
11:44 - Привітання Першого віцепрем’єр - Міністра енергетики України Дениса Шмигаля з Днем шахтаря
11:16 - Міноборони московія заявило, що готується до масованих обстрілів української енергетики
10:00 - На Миколаївщині росіяни атакували склад харчової промисловості, виникла пожежа – ОВА
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 30.08.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
18:00 - московія продовжила заборону експорту дизеля після рекордних ударів по НПЗ
17:00 - Європу втратив, на Китай сподівається: прибуток "Газпрому" впав на 12%
16:00 - Економічний зашморг затягується: Іран втратив третину зовнішньої торгівлі
15:09 - 29 серпня — День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави
15:09 - 9 серпня — День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави
14:50 - "Мало що змінилося": іранські торговці знайшли шлях кріз блокаду США
13:40 - Удар московія знищив склад магазину товарів для ремонту на Київщині
13:00 - Смартфон, який розгортається в робочий простір: день фінансиста з Galaxy Fold8 і Fold8 Ultra
12:25 - московії бракує третини бензину після ударів по НПЗ
11:10 - Понад 300 тисяч абонентів без світла: московія вдарила по енергетиці Миколаївщини
10:00 - Трамп оголосив про укладення "найбільшої в історії" нафтової угоди з Венесуелою
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 29.08.2026
06:00 - Бізнес після окупації: як ветеран перезапустив пасіку і відкрив виробництво вуликів
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:14 - АТБ обмежила продаж частини товарів до шести одиниць в одні руки
20:00 - Новини 28 серпня: атаки московія по бізнесу
19:42 - НЕК «Укренерго» розпочала операцію з управління боргом за облігаціями сталого розвитку на суму 825 млн дол. США, - Денис Шмигаль 
19:38 - ЗМІ: хакери вимагають у Берліна викуп після кібератаки на урядові відомства


Більше новин