Держсекретар Міноборони України провів зустріч з делегацією Міністерства оборони Королівства Норвегія

12.11.2019 19:36 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні, 12 листопада, державний секретар Міністерства оборони України Олександр Дублян провів зустріч з делегацією Міністерства оборони Королівства Норвегія на чолі з державним секретарем оборонного відомства цієї країни Туне Скуген. Олександр Дублян подякував норвезькій стороні за незмінну підтримку територіальної цілісності та незалежності України, а також за допомогу, яку надає Уряд Норвегії в реформуванні вітчизняного оборонного відомства. «Ми щиро вдячні за надання фахової та конструктивної експертно-дорадчої та матеріально-технічної допомоги, яку надає Уряд Норвегії», - наголосив Олександр Дублян. Під час зустрічі сторони обговорили питання подальшого співробітництва у сфері боротьби з корупцією.
В цьому контексті українська сторона поінформувала про основні напрямки подальшої діяльності Міноборони щодо виявлення та мінімізації корупційних ризиків. Під час зустрічі також акцентувалася увага не необхідності розвитку та важливості розширення подальшого співробітництва між оборонними відомства обох країн. Своєю чергою, пані Туне Скуген зауважила на підтримці пріоритетів України щодо  боротьби з корупцією та подальшої інтеграції України до Євроатлантичного простору. За результатами зустрічі сторони підписали Протокол про наміри між Міністерством оборони України та Міністерством оборони Королівством Норвегія щодо розробки та реалізації проекту зі зміцнення доброчесності та професіоналізму, спрямованого на подальше посилення спроможностей в системі запобігання корупції, закупівель та управління персоналом Міністерства оборони України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Фінансові ринки,
Де золото, де нафта –
Звичайні зміни.

- Fin.Org.UA

Новини

12:30 - Новоросійськ залишився без води після атаки дронів
12:23 - До уваги платників військового збору!
12:22 - За яким ідентифікатором форми в електронному вигляді подається юридичною особою податкова декларація платника єдиного податку четвертої групи?
12:20 - Дохід від продажу електроенергії, виробленої з альтернативних джерел енергії генеруючими установками, що належать фізичній особі: сплата ПДФО
12:17 - Е-повідомлення про помилкову сплату платежів
12:16 - У разі визначення внутрішнього ідентифікатора об’єкта оподаткування при заповненні Заяви за ф. № 20-ОПП можна враховувати кількість таких об’єктів у порядку їх зростання
12:15 - До уваги фізичних осіб – платників плати за землю!
12:14 - Діє оновлений порядок опрацювання звернень
12:12 - Чи може фізична особа, яка отримала КЕП, скористатись ним для подання звітності в електронному вигляді як самозайнята особа?
12:10 - "Тест на витривалість": в Укрзалізниці розповіли про вплив атак московія на роботу компанії
12:08 - Терміни, які передбачені для зберігання поданих документів та податкової звітності в облікових справах (без припинення діяльності)
12:06 - Щодо мінімальних оптових та роздрібних цін на деякі види алкогольних напоїв
12:05 - Електронний кабінет: подати заяву на повернення помилково або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені можна в електронній формі
12:05 - McDonald's відкрив у Рівному перший ресторан із "МакДрайвом"
12:01 - До уваги податкових агентів!
11:56 - Олексій Семенюк візьме участь у дискусії про регулювання ринку віртуальних активів
11:50 - Відновлення руху через Ормуз не поверне одразу весь нафтовидобуток Близького Сходу
11:44 - Податкова знижка щодо сплачених за іпотечним кредитом процентів: яким умовам мають відповідати договори на отримання кредиту на придбання (будівництво) житла?
11:30 - Укрпошта роз'яснила, як надалі офорслюватиме платежі
11:23 - Дніпропетровщина: платники рентної плати за видобування газового конденсату поповнили місцеві бюджети на 659,6 тис. гривень
11:23 - Дніпропетровщина: платники рентної плати за видобування газового конденсату поповнили місцеві бюджети на 659,6 тис. гривень
11:21 - Рентна плата: за користування радіочастотним спектром (радіочастотним ресурсом) України загальний фонд держбюджету отримав від платників Дніпропетровщини 753,6 тис. гривень
11:18 - З початку року надходження транспортного податку до бюджетів громад Дніпропетровщини зросли майже на 44 %
11:15 - Спецрежим «Дефенс Сіті»: відповіді на ключові питання щодо пільг для підприємств оборонно-промислового комплексу в одному інформаційному листі
11:15 - Російські атаки спричинили нові знеструмлення у п'яти областях
11:14 - Сплачуйте податки правильно: перевірте реквізити перед платежем
11:06 - Леся Карнаух: З початку року місцеві бюджети отримали майже 325 млрд грн
11:02 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
10:58 - Леся Карнаух: З початку року місцеві бюджети отримали майже 325 млрд грн
10:45 - Дрони зупинили зерновий термінал московія у Новоросійську


Більше новин