Відбулася нарада щодо результатів діяльності Держгеокадастру за вересень-жовтень 2019 року та ключових завдань на найближчу перспективу

12.11.2019 17:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

11 листопада 2019 року у Клубі Кабінету Міністрів України відбулася нарада під головуванням Прем’єр-Міністра України Олексія Гончарука щодо реформування діяльності Держгеокадастру.
Участь у зустрічі взяли Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов, його заступник Тарас Висоцький, заступник Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Олександр Краснолуцький, народні депутати України, фахівці Держгеокадастру, представники головних управлінь Держгеокадастру в областях і м.
Києві, ДП «Центр державного земельного кадастру» та ін. Під час наради Олександр Краснолуцький презентував зміни діяльності Держгеокадастру.
Зокрема, актуальну інформацію стосовно наповнення Державного земельного кадастру відомостями з інших кадастрів, проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення державної власності, перебіг оприлюднення даних, процес забезпечення учасників бойових дій земельними ділянками та кадрове перезавантаження територіальних органів Держгеокадастру. Він зауважив, що з жовтня поточного року на Публічній кадастровій карті до наявних шарів додано п’ять нових: умовна прибережна захисна смуга, незареєстровані території, ліси, природно-заповідний фонд, геонадра, Дана інформація може використовуватися землевпорядними організаціями для забезпечення ефективного виконання заходів з проектування, органами державної влади та органами місцевого самоврядування – для прийняття ефективних управлінських рішень.
Оприлюднено такі дані: накази щодо розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності, висновки про розгляд проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, висновки державної експертизи землевпорядної документації та результати здійснення державного контролю.
З метою вчасної підготовки до запровадження обігу земель в Україні, Держгеокадастр проводить інвентаризацію земель сільськогосподарського призначення державної власності.
У поточному році планується завершити інвентаризацію на площі понад 1 млн гектарів.
Наразі кадастр містить інформацію про 20,8 млн земельних ділянок загальною площею 43,8 млн га (73%). Окрім цього, під час наради були підписані Меморандуми з обласними організаціями учасників АТО, де зафіксовані переліки конкретних земельних ділянок, що мають бути надані воїнам в межах безкоштовної приватизації невдовзі. За підсумками обговорення Прем’єр-міністр України дав доручення до 1 серпня 2020 року завершити внесення до кадастру інформації про усі землі сільськогосподарського призначення державної власності та завершити створення сучасної цифрової моделі території України до кінця 2020 року.
Він зазначив, що реформування Держгеокадастру лежить в основі комплексної земельної реформи, мета якої — забезпечити прозорість управління земельними відносинами.

Додати коментар

Користувач:
email:





Buy low, sell high, right?
But emotions can cloud sight
Discipline is key

- Fin.Org.UA

Новини

06:00 - "Знала Арахамію ще до війни". Нова очільниця Мінцифри про те, хто її призначив на посаду, зміни в "Дії" та національний ШІ
00:00 - Накази Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
22:35 - НБУ пом’якшив валютні вимоги: які зміни для юросіб та фінустанов
22:23 - НБУ пом'якшив валютні вимоги для українців за кордоном
21:15 - НБУ впроваджує пакет пом’якшення валютних обмежень з основним фокусом на підтримці населення
20:00 - Новини 10 серпня: московія прагне зірвати український експорт
19:40 - Компанія з Відня постачала комплектуючі для російської армії
19:19 - У липні видобуток нафти в ОПЕК зростав завдяки країнам Перської затоки
19:05 - Національний банк оскаржить судові рішення щодо скасування рішення регулятора про застосування до АТ "МІБ" письмового застереження за порушення у сфері фінмоніторингу
18:50 - У Тобольську БпЛА атакували найбільший нафтохімічний комплекс московія – російські ЗМІ
18:18 - Intel планує продаж акцій на 15 мільярдів доларів
18:12 - ПриватБанк першим на ринку анонсував сервіс підписок: які вигоди отримають клієнти
17:50 - У податківця можуть відібрати "мамине" авто за 2,2 мільйона гривень
17:28 - У Чернівцях заборонили прокат електросамокатів: яка причина
17:16 - Російські Геленджик та Новоросійськ залишились без світла через загрозу дронів
17:15 - У Севастополі знову продаватимуть паливо лише за QR-кодами
16:53 - Мільярдні збитки: генпрокурор розповів про масштаби оборонної корупції
16:37 - У ДТП загинула топ-менеджерка мережі магазинів Eva
16:10 - Україна вперше змінила прогноз експорту зерна через блокаду портів: наскільки він впав
16:00 - "Не можна сидіти" і "мінус 500 грн за запізнення". Коли вимоги роботодавців порушують права людини
15:44 - Кількість зупинених податкових накладних скоротилася майже в 5 разів
15:44 - У Мінрозвитку оцінили готовність житла та інфраструктури до зими
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 11.08.2026
15:15 - Укрпошта почала торгувати електронікою
15:05 - Держстат: інфляція у липні зросла до 0,3%, у річному вимірі – 7,7%
14:30 - Що буде з 372 мільйони криптоактивів, які передані АРМА?
14:22 - Туреччина стала "притримувати" прохід через Дарданелли для деяких суден – ЗМІ
14:00 - У КМДА прозвітували про стан виконання Плану стійкості Києва


Більше новин