Ми спрощуємо надскладну бюрократичну процедуру конкурсів на керівні посади, - Олександр Стародубцев

12.11.2019 17:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Серед найбільш термінових завдань Національного агентства України з питань державної служби (НАДС) новопризначений Голова Олександр Стародубцев називає успішне проведення конкурсів на керівні посади.
Про це він заявив журналістам під час брифінгу. “Тут є два головні завдання.
Перше – це надскладна бюрократична процедура, яку ми вже спрощуємо.
Я сам “мав щастя” її проходити, і зміг це зробити лише тому, що вже мав досвід на держслужбі.
Для фахових людей з бізнесу це непросте випробування.
А друге – це залучення кандидатів на конкурси.
По деяких позиціях нам критично бракує якісних людей.
Їх треба шукати, їх треба переконувати, їх треба готувати до держслужби”, - сказав Олександр Стародубцев. Більш глобальним завданням він вважає перезавантаження державної служби в Україні. “Починати треба з НАДС, саме агентство має стати пілотним проектом, прикладом, який можна перенести на інші державні структури, – пояснює він.
– Мова йде не тільки про структурні зміни.
Ми говоримо про глибинну трансформацію, про цінності і принципи роботи державного службовця.
Але це не якась фантастика – я вже маю успішний досвід такої трансформації в Департаменті з регулювання публічних закупівель і ДП «Прозорро».
Це яскравий приклад того, як має працювати державна структура сьогодні». Голова НАДС закликав представників бізнесу, фахівців державної служби активніше долучатися до участі в конкурсах. «Для фахових амбітних людей зараз чудовий час проявити себе.
Зі свого боку, ми вже суттєво спростили процедуру.
Також допоможемо кандидатам підготуватися до конкурсу.
Долучайтесь», - додав він. Головним викликом НАДС Стародубцев називає побудову функції HR в державній сфері. Зазначимо, що з моменту оголошення конкурсів Уряд оголосив 28 вакансій на посади категорії «А», а Комісія з питань вищого корпусу державної служби рекомендувала Кабінету Міністрів 36 кандидатів на різні посади. Нагадаємо, 11 листопада Міністр Кабінету Міністрів України Дмитро Дубілет представив нового Голову НАДС Олександра Стародубцева.
Дмитро Дубілет акцентував увагу на головних завданнях НАДС.
На його думку, пріоритетом є наблизити стандарти, за якими працюють державні службовці, до стандартів у комерційному секторі.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ринок капіталу –
Джерело грошей для бізнесу,
Ризиків також багато.

- Fin.Org.UA

Новини

17:13 - Veon підвищує прогноз прибутку
16:44 - У Харкові ремонтуватимуть лікарню, ціни завищені – "Наші гроші"
16:30 - Судна відмовляються заходити в порти: хто відповідатиме за зірвані поставки
16:05 - Недостовірне декларування: судитимуть ексначальника обласного ДСНС
16:00 - Страховій компанії відкликано ліцензію та виключено з Державного реєстру фінансових установ
15:50 - Польський дискаунтер Pepco заходить у два київських ТРЦ: коли відкриються магазини
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 03.08.2026
15:30 - Мільйонні оборудки на виробництві БпЛА: справу передали до суду
15:10 - московіяни продовжили заборону на експорт бензину ще на пів року
14:50 - Аграрії просять поки не підвищувати залізничні тарифи: які аргументи
14:32 - Податкова знижка через «Дію»: як скористатися сервісом – тема інтерв’ю для «Павлоградської телерадіокомпанії»
14:30 - Дедлайн для бронювання, пенсії без довідок та безпечна косметика: що зміниться в серпні
14:21 - Оприлюднено зміни до плану виїзних перевірок з питань фінансового моніторингу, дотримання вимог валютного та санкційного законодавства на 2026 рік
14:17 - Олексій Семенюк: підготовку законопроєкту про віртуальні активи практично завершено
14:15 - Ексдепутата судитимуть за самовільне будівництво біля Дніпра
14:15 - До Індії додалася Африка: московія імпортувала бензин з Марокко – ЗМІ
13:58 - Київстар відкриває офіс у Нью-Йорку для посилення взаємодії з інвесторами та партнерами
13:56 - Про максимальний розмір доходу для нарахування єдиного внеску у 2026 році
13:55 - За якими кодом бюджетної класифікації сплачуються штрафні (фінансові) санкції за порушення норм регулювання обігу готівки та застосування РРО та/або ПРРО?
13:54 - Щодо оформлення довіреності, що видана ФОПом на представництво його інтересів, пов’язаних із сплатою податків в контролюючих органах
13:53 - До уваги платників рентної плати за користування радіочастотним спектром (радіочастотним ресурсом) України!
13:51 - Терміни, в які контролюючий орган повідомляє платника про продовження строки проведення документальної (планової або позапланової) перевірки
13:50 - Асоціація ритейлерів оцінила розвиток мереж супермаркетів за півріччя
13:45 - Реєстрацію платника єдиного податку четвертої групи анульовано за ініціативою контролюючого органу: з якого періоду платник повторно може бути включений до четвертої групи платників ЄП?
13:41 - Щодо отримання витягу з Реєстру неприбуткових установ та організацій
13:39 - ФОП на загальній системі оподаткування отримав проценти, нараховані на залишок коштів поточного банківського рахунку, відкритого для провадження підприємницької діяльності: чи є дохід?
13:39 - Порядок формування податкового кредиту з ПДВ при ввезенні на митну територію України безоплатно отриманих товарів
13:37 -  Чи може самозайнята особа сплатити грошове зобов’язання власними коштами як фізична особа або з банківської картки ФО?
13:34 - Платник, який має заборгованість, спрямовує кошти на сплату поточних зобов’язань: черговість зарахування платежів
13:33 - Дніпропетровщина: до надавачів платіжних послуг направлено 2 442,9 тис. платіжних інструкцій для стягнення податкового боргу


Більше новин