Оптимізація непрофільних активів та концесія вокзалів - Мінінфраструктури повернуло контроль над Укрзалізницею та починає її оновлення, - Владислав Криклій

12.11.2019 13:18 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністерство інфраструктури України ініціює оновлення рухомого складу Укрзалізниці, підвищення якості та безпеки вантажних та пасажирських перевезень, а також запуск нових внутрішніх та міжнародних маршрутів.
Про це повідомив Міністр інфраструктури Владислав Криклій під час представлення «To do list» - змін, які плануються у сфері інфраструктури та транспорту до кінця 2019 року, впродовж 2020 року та наступні 5 років. Захід відбувся 12 листопада 2019 року на залізничному вокзалі Харкова - одному з найважливіших транспортних вузлів східної України.
Під час спілкування з журналістами Міністр розповів про зміни, які очікують Укрзалізницю, оглянув об’єкти, потенційно цікаві для передачі в концесію на залізничному вокзалі. «Укрзалізниця повернулася до складу Міністерства інфраструктури України і ми нарешті почнемо її змінювати.
Це необхідно робити негайно, бо середній вік локомотивів складає понад 40 років, рівень зношеності вантажних і пасажирських вагонів - понад 85%, пасажирські перевезення та діяльність вокзалів збиткові для залізниці», - зазначив Владислав Криклій. За словами Міністра, саме оренда або продаж майна, яке не використовується залізницею у профільній діяльності, а також концесія окремих об’єктів може стати джерелом додаткових коштів для запланованого переобладнання рухомого складу та покращення інфраструктури.
За попередніми оцінками, вартість непрофільних активів Укрзалізниці - понад 10 млрд грн. Концесія залізничних вокзалів Миколаєва, Харкова, Дніпра, Хмельницького, Чоп, яка наразі опрацьовується Міністерство спільно з партнерами, дозволить перетворити їх у зручні простори з торговими площами, кафе та готелями, забезпечити якісно вищий рівень сервісу для пасажирів та збільшити інвестиційний ресурс Укрзалізниці. В планах Міністерства інфраструктури в 2020 році придбання Укрзалізницею 2000 вантажних і 26 пасажирських вагонів, укладення договорів на 40 тепловозів та 200 електровозів, електрифікація 110 км колії для пришвидшення руху потягів, локалізація виробництва тяги в Україні, що дозволить створювати нові робочі місця для українців. Після оновлення рухомого складу планується відкриття нових маршрутів. У межах України: Ужгород – Херсон через Миколаїв, Кривий Ріг  Запоріжжя – Івано-Франківськ через Дніпро  Запоріжжя – Чернівці  Київ – Ковель Київ – Запоріжжя через Кривий Ріг Лисичанськ - Одеса Київ-Миколаїв- Херсон У міжнародному сполученні, зокрема з країнами ЄС та Республікою Білорусь: маршрути до Польщі приєднання до потягу 4 столиць – 5 столиці (Таллінн) Львів – Мінськ через Ковель, Брест Гомель – Київ  Паралельно з цим планується покращити рівень сервісу та комфорту для пасажирів.
Для цього у наступному році заплановані: заміна освітлення у вагонах, оновлення постільної білизни, вдосконалення системи прибирання у потягах. «Одним з найважливіших завдань Президента та Уряду є створення інфраструктури безпеки.
Це стосується і Укрзалізниці, і автомобільних доріг.
Тому наразі ми маємо швидко і якісно виконувати свою роботу для створення комфортного сервісу для українців, для переведення транспортної галузі, інфраструктури на європейський рівень», - підкреслив Владислав Криклій. Для цього в рамках реалізації програми безпеки на Укрзалізниці в 2020 році планується облаштування під’їздів та підходів до залізничних переїздів, встановлення на переїздах систем відеонагляду, облаштування пристроїв переїзної автоматики на нерегульованих переїздах з автобусним рухом, ремонт пасажирських платформ, тунелів, встановлення огородження на станціях.

Додати коментар

Користувач:
email:





Investment is key,
With caution and wise choices,
The market rewards.

- Fin.Org.UA

Новини

16:08 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 27.02.2026
15:23 - Уряд пообіцяв фінпідтримку людям та громадам у разі підтоплень
15:10 - В Україні знизились ціни на огірки: скільки вони коштують
15:09 - Наявність надміру сплачених сум єдиного внеску: чи необхідно сплачувати суму заборгованості та/або фінансових санкцій по єдиному внеску?
15:08 - Про взяття на облік платника податків в контролюючому органі за неосновним місцем обліку
15:05 - Хто є платником транспортного податку у разі передачі юридичною особою у фінансовий лізинг легкового автомобіля?
15:04 - На вебпорталі ДПС можна ознайомитися з Реєстром неприбуткових установ та організацій
14:59 - У яких випадках необхідно визнавати умовне постачання товарів та необоротних активів при анулюванні реєстрації платника ПДВ?
14:57 - Який розмір єдиного внеску застосовують роботодавці при нарахуванні заробітної плати (доходу) найманим працівникам?
14:56 - Чи є платником акцизного податку платник ЄП, який здійснює роздрібну торгівлю підакцизними товарами?
14:55 - П’ять мільйонів переплати за генератори: судитимуть чиновника КМДА
14:54 - Податковий борг мобілізованого ФОПа і статус платника єдиного податку
14:50 - Особливості заповнення деяких граф податкової декларації платника єдиного податку – ФОПа, якщо сума МПЗ з 1 гектара становить менше суми, визначеної ПКУ
14:47 - Податковий календар на 27 лютого 2026 року
14:45 - Місцеві бюджети Дніпропетровщини за видобування природного газу від платників отримали майже 3,2 млн гривень рентної плати
14:44 - Платники Дніпропетровщини за видобування нафти сплатили до загального фонду держбюджету понад 4,7 млн грн рентної плати
14:41 - Громади Дніпропетровщини від сільськогосподарських товаровиробників отримали понад 94,8 млн грн єдиного податку
14:39 - Консолідація зусиль задля погашення податкового боргу комунальними підприємствами Дніпровського району
14:37 - Онлайн-сесія з платниками Дніпропетровщини: основні аспекти нарахування та сплати єдиного внеску у 2026 році
14:35 - Податкова Дніпропетровщини: головне про ліцензування діяльності з пальним
14:34 - Електронний кабінет: у кілька кліків до впорядкованих розрахунків і звітів
14:33 - Звітність по КІК: що і в які терміни потрібно подати у 2026 році
14:30 - Готового законопроєкту щодо обмеження соцмереж для дітей поки немає – Юрчишин
14:25 - Робота «в тіні»: ДПС лише торік виявила майже 400 випадків неофіційної праці в ресторанній сфері
14:24 - Як податкова звітність отримує ознаку «Історія подання» і коли подавати «Звітну», «Нову звітну» або «Уточнюючу» декларацію
14:22 - У січні надходження ПДФО до бюджету зросли на понад 14 %
14:20 - Розслідувачі з’ясували подробиці покупки Ротенбергом "палацу Путіна"
14:00 - У січні зросли надходження податку на нерухомість: які регіони найактивніші у сплаті
13:38 - Колонка заступника Голови НБУ Володимира Лепушинського "Запровадження євро в Україні. Про що свідчать уроки країн Центральної та Східної Європи?"


Більше новин