Ганна Новосад: Наше завдання на наступний рік побудувати чи реконструювати 100 садків та 100 шкіл в регіонах, які відповідатимуть сучасним вимогам

08.11.2019 14:48 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністр освіти і науки Ганна Новосад представила «To do list» змін, які плануються впровадити у сферах освіти та науки в межах трьох часових проміжків — до кінця 2019 року, впродовж 2020 року та загалом протягом наступних 5 років.
Захід відбувся на базі сучасного дитячого садка у смт Обухівка, Дніпропетровської області, сьогодні, 8 листопада 2019 року. «Президент та Уряд ставлять  завдання створити таку систему освіти, яка б забезпечувала безперервні можливості навчання, яка б на кожному з рівнів, від раннього розвитку і до дорослого життя, забезпечувала можливість мати доступ до якісної освіти.
Маємо розвивати ті компетентності, отримувати ті знання, які є необхідними в сучасному світі.
Ми, як прфільне міністерство, своїм завданням бачимо вибудовуванням цілісної системи, яка на кожному з рівнів може підхопити людину і дати їй ті можливості і ті навички, необхідні для успішного професійного та особистого життя», - наголосила Ганна Новосад. За її словами, важливу увагу приділено розвитку дошкільної освіти.
Серед завдань до кінця 2019-го та на 2020 рік, зокрема, формування переліку особистих якостей/умінь дитини після дитсадка, скорочення черги до дошкільних закладів, проведення дослідження якості дошкільної освіти. «Одна з найамбітніших цілей - забезпечити доступ до дошкільної освіти.
Спільно з місцевими органами влади ставимо за ціль або побудувати, або реконструювати 100 дитячих садочків», - підкреслила Міністр і додала, що через 5 років кожна дитина як у сільській місцевості, так і у місті повинна мати доступ до дошкільної освіти.
Також Міністерство працюватиме і над тим, щоб працівники дошкільних закладів мали достойну оплату праці. Ганна Новосад повідомила, що реформа шкільної освіти та імплементація Нової української школи продовжуватиметься.
«Завданням нашого Уряду буде завершення змін в початковій школі.
Але не менш амбітне завдання - ці зміни перенести і почати в базовій школі – 5-9 класі.
І цей виклик складніший ніж в 1-4 класах, оскільки мова йде про більшу кількість вчителів, вчителів предметників, про більшу кількість класів», - зазначила вона. Завданнями до кінця 2019-го та на 2020 рік: внести на розгляд Парламенту законопроект «Про повну загальну середню освіту», запровадження вже в грудні цього року практики пояснення дітям про різні професії - профорієнтація, впровадження ел-підручників, створення 250 нових STEM лабораторій та 25 лабораторій роботохніки.
Крім того, ціль  – побудова, або відновлення  100 сучасних шкіл.
  Важливим є питання доступу до освіти для українців у зоні збройного конфлікту.
Міністерство працює над створенням ел-матеріалів для дистанційної освіти для дітей з ТОТ.
Планується психологічний супровід для шкіл у сірій зоні та школярів та студентів з ТОТ.
Крім того, за словами Ганни Новосад, потрібно збільшувати можливості для вступу дітей з тимчасово окупованих територій. 

Додати коментар

Користувач:
email:





Bull and bear we see,
Money flows so effortlessly,
Fortunes rise and flee.

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Накази Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 3 серпня: енергетиці бракує грошей перед складною зимою, бюджет для оборони переглянуть
19:50 - Бум ШІ підняв вартість Amazon вище $3 трильйонів
19:40 - Удари по Wildberries завдали продавцям збитків на $3,5 мільярда: Кремль готує пільги
19:30 - Зима буде складною, а енергетиці бракує ще сотні мільйонів євро – Корецький
19:20 - На оборону знову знадобилися додаткові кошти, уряд перегляне бюджет – Корецький
18:50 - московія зібрала рекордну флотилію танкерів для експорту нафти через Арктику
18:20 - Дунай зупинив блок АЕС у Румунії – тепер країна купує електроенергію з України
17:50 - Російський Сбербанк помітив "неправильне вимирання" бізнесу
17:47 - Засідання Комісії
17:40 - московія вдарила по АЗС на Дніпропетровщині: троє загиблих
17:12 - Укрзалізниця перевезла на сто тисяч пасажирів більше, ніж у липні минулого року
16:50 - На Сумщині підозри вручили спільницям посадовиці ДПС, яку викрили на хабарі
16:38 - Трудові відносини: обов’язок роботодавця поінформувати працівника про особливості трудової діяльності
16:36 - Про переваги електронного листування
16:36 - Може статися з кожним. Чому у Польщі затримали директора CEO Club
16:35 - Податкова знижка за витратами, понесеними за навчання: алгоритм розрахунку
16:35 - Нацбанк показав курс долара та євро на 4 серпня
16:34 - TAX Control – дієвий інструмент контролю
16:30 - Банки більше оцінюватимуть фінансову поведінку клієнтів. Кого це стосується?
16:15 - МАГАТЕ завершило восьму місію з оцінки стану електричних підстанцій України, які забезпечують стабільну роботу АЕС
16:05 - "Пакунок школяра": батьки першокласників знову можуть отримати 5 тисяч від держави
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 04.08.2026
15:46 - Кремль використовує проблеми у Криму для тиску на населення – ГУР
15:45 - Нафтогігант Shell продав усю свою "зелену" енергетику в Європі: хто покупець
15:19 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
15:05 - На Дніпропетровщині викрили конвертцентр із 20 підконтрольними фірмами
14:58 - Суд підтримав позицію ДПС: виробник тютюнової продукції має сплатити до бюджету понад 3,2 млрд грн податків


Більше новин