Страны АСЕАН в первом полугодии нарастили стальной импорт на 5,6%

08.11.2019 14:06 | Укррудпром

13:40 08 ноября 2019 года

По данным Southeast Asian Iron and Steel Association (SEAISI), в первой половине 2019 г. страны АСЕАН-6 импортировали 25 млн. т готовой стальной продукции (без учета полуфабрикатов), что на 5,6% превышает показатель аналогичного периода годичной давности. Экспорт проката из стран региона, в свою очередь, прибавил более 16% и превысил 7 млн. т, пишет портал “Металлоснабжение и сбыт”.

Крупнейшим импортером и экспортером стальной продукции в регионе является Вьетнам. За первое полугодие местные компании ввезли из-за рубежа более 7 млн. т стальной продукции, на 21% больше, чем годом ранее. При этом импорт листового проката увеличился более чем на 17%, а сортового — почти на 50%.

Вьетнамский экспорт проката возрос на 8% до 3,4 млн. т, из которых 2,3 млн. т пришлось на листовую продукцию, поставки которой за рубеж расширились только на 2,5% по сравнению с тем же периодом прошлого года. Внешние продажи сортового проката увеличились более чем на 35% до 1,1 млн. т.

Таиланд нарастил импорт стали на 4,5% до около 6 млн. т в первом полугодии. Экспорт сократился на 11,3% до менее 700 тыс. т.

 

В Индонезию поступило из-за рубежа почти 4 млн. т стальной продукции, на 4% больше, чем в первой половине 2018 г. При этом закупки сортового проката уменьшились до менее 1 млн. т, а листового — прибавили 7%. Индонезийский экспорт проката, преимущественно, листового, возрос на 42% до 1,6 млн. т.

Сингапур импортировал за полгода 3,7 млн. т стальной продукции, на 8% меньше, чем годом ранее. Спад затронул, прежде всего, сортовой прокат, закупки которого снизились на 11% до 2,3 млн. т.

Малайзия в первой половине текущего года также сократила импорт стальной продукции на 10%, до 3,3 млн. т. В наибольшей степени, на 17%, упали поставки в страну сортового проката. В то же время, национальный экспорт стали увеличился на 55% до почти 900 тыс. т. Причем внешние продажи арматуры возросли вдвое по сравнению с первой половиной 2018 г., а катанки — более чем в пять раз.

На Филиппины за шесть месяцев было отправлено 2,7 млн. т стальной продукции, на 2% больше, чем годом ранее. Импорт листового проката прибавил 9% до 1,7 млн. т, а сортового — снизился на 7% до около 1,0 млн. т. Экспорт стали с Филиппин не осуществлялся.

Додати коментар

Користувач:
email:





Trading at all hours,
Money never takes a break,
The market never sours.

- Fin.Org.UA

Новини

18:54 - Ситуація змінюється, але потрібен час: в НБУ розповіли про роль євро
18:40 - США будуть полювати на танкери Ірану по всьому світу
18:25 - В більшості регіонів України новобудови дорожчають: які зараз ціни
18:20 - "Київський радіозавод" продали у 23 рази дешевше ринку: триває розслідування
18:18 - Стартап росіянина став найдорожчою приватною фінкомпанією Латинської Америки
18:00 - Низка африканських країн на межі дефолту: серед причин – Іран
17:55 - Курс євро до гривні вдруге за тиждень оновив історичний максимум
17:39 - В Україні повідомили про нововведення у "Прозорро.Продажі"
17:30 - Вторинне житло в Україні: в яких обласних центрах за рік найбільше зросли ціни
16:59 - Прем'єр-міністерка розповіла про транспортні втрати "Укрзалізниці" під час війни з московія
16:49 - У ДСНС викрили розкрадання 12 мільйонів гривень
16:45 - Закупівлю енергообладнання із США для "Нафтогазу" профінансують на $300 мільйонів – Свириденко
16:40 - Південноазійська ядерна держава вводить відключення світла через війну в Ірані
16:37 - Банки вкотре зафіксували зростання попиту на кредити та налаштовані й далі нарощувати обсяги позик – результати Опитування про умови банківського кредитування
16:34 - Опитування про умови банківського кредитування, ІІ квартал 2026 року
16:30 - Як формувати репутацію при виході на міжнародні ринки
16:21 - Ключові рішення НКЦПФР від 16.04.2026
16:18 - Свириденко назвала ключовий пріоритет у співпраці з Європейським інвестбанком
16:04 - Митниця фіксує зниження частки контрабандних сигарет на ринку
16:01 - Двом небанківським фінансовим установам відкликано ліцензії та виключено їх з Державного реєстру фінансових установ
15:58 - Київстар та "Повернись живим" масштабують Школу операторів наземних дронів "Варан"
15:55 - В Україні почав відновлюватись попит на купівлю будинків
15:38 - Уряд підготував проєкти для захисту водопостачання: Кулеба пояснив їх логіку
15:35 - Україна отримала понад мільярд доларів від Британії за рахунок активів московія
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 17.04.2026
15:21 - Минулого тижня Державна податкова служба за підтримки Мінветеранів запустила новий сервіс - податковий супровід ветеранського бізнесу
15:20 - Прокуратура вигнала орендаря приміщення університету у Києві
14:59 - Опитування Нацбанку: бізнес погіршив прогнози щодо курсу валют
14:55 - Половина підприємств російського концерну "Уралвагонзавод" уникає санкцій
14:50 - В Києві під час ворожої атаки зазнав пошкоджень ЖК "Сирецькі сади"


Більше новин