Держгеокадастр: За тиждень включено 4,4 тис. гектарів сільгоспземель для продажу прав оренди на аукціоні

08.11.2019 12:42 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

За тиждень з 1 листопада по 7 листопада 2019 року територіальними органами Держгеокадастру до загального переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, права оренди на які пропонуються до продажу на земельних торгах у формі аукціону, включено 398 земельних ділянок загальною площею 4,4 тис.
гектарів. За цей період здійснено продаж прав оренди на 33 земельних ділянки, загальною площею 506,6165 га.
Зауважте, за результатами земельних торгів середній розмір річної орендної плати склав 20,81% від НГО, що наповнило місцеві бюджети на 2,5 млн гривень. Найпоказовішими серед них є Кіровоградська область – продано прав оренди на 5 земельних ділянок загальною площею 134,06 га, Чернігівська – 6 земельних ділянок (101,32 га), Одеська – 5 земельних ділянок (74,17 га), Хмельницька – 5 земельних ділянок (55,49 га) та Черкаська – 2 земельні ділянки (35,35 га). Окрім цього, за цей тиждень територіальними органами Держгеокадастру опубліковано оголошення про проведення земельних торгів на 86 земельних ділянок загальною площею 2,1 тис.
гектарів.

Додати коментар

Користувач:
email:





Secondary market
Trades existing securities
Provides liquidity

- Fin.Org.UA

Новини

17:00 - Російський олігарх Лісін продав судноплавну компанію в Азовському морі
17:00 - У депутата Черкаської міської ради можуть конфіскувати машини за сім мільйонів гривень
16:15 - Регулятор відкрив дані про структуру виробництва електрики за 7 років: які показники
16:00 - Проїзд у Київській електричці подорожчає вдвічі
15:35 - Єменські хусити оголосили морську блокаду Саудівської Аравії
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 21.07.2026
15:20 - Міненерго звітувало про кількість енергообладнання, яке надійшло від партнерів
15:00 - Україна наростила імпорт молочних продуктів на 30%: які основні позиції
14:55 - Нові GLE, GLE Coupe та GLS: сучасний інтелект, інноваційні технології та ще більше комфорту
14:40 - У ремонт кладовища у Києві "зашили" будматеріали у півтора раза дорожче ринку – ЗМІ
14:10 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
14:00 - Комісія запропонувала механізми кращого захисту інвесторів у житлове будівництво
13:43 - Європейський суд виніс рішення щодо відібраної окупантами землі у Криму
13:05 - У російських торгових центрах стає дедалі менше відвідувачів: які причини
13:00 - Команда важливіша за красиві цифри. Інвестиційні правила керівниці програми лояльності Fishka
12:50 - Дрон атакував танкер біля Новоросійська – завантаження нафти зупинили
12:40 - Ціни на газ у Європі повернулися до рівнів початку війни в Ірані
12:30 - Бізнес із 16 мільйонів доларів виручки або брат у ДБР
12:25 - Ryanair втратив третину прибутку через подорожчання авіапального
12:15 - Банки України показали актуальний курс валют на 20 липня
11:45 - За пів року надходження ПДФО зросли на 19%
11:33 - Що потрібно для отримання кваліфікованих електронних довірчих послуг
11:31 - До уваги платників податків!
11:30 - За якою формою, в який спосіб та до якого контролюючого органу нотаріус зобов’язаний надіслати Повідомлення про нотаріальне посвідчення договору оренди об’єктів нерухомості?
11:27 - Виправлення помилки в полі 10 «Особливі відмітки» Податкової декларації з податку на прибуток підприємств
11:25 - У Полтавській області на залізничному мосту загорілися дроти
11:24 - Деякі особливості заповнення довідки про зведені за добу підсумкові облікові дані щодо обсягів обігу (отримання/ відпуску) та залишків пального на акцизному складі пального в одному резервуарі
11:23 - Щодо підписання податкової звітності в електронному вигляді у разі тимчасової відсутності керівника (директора) або головного бухгалтера
11:22 - Фізичній особі, щодо якої у ДРФО відсутня або наявна зайва інформація, необхідно звернутись до податкового агента
11:20 - За яких умов звільняється від оподаткування прибуток учасника індустріального парку, включеного до Реєстру індустріальних парків?


Більше новин