Мінекоенерго опрацьовує сучасні підходи до моделювання електроенергетичних систем синхронної зони ENTSO-E

12.10.2019 11:18 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

З метою вивчення практичного міжнародного досвіду в Мінекоенерго відбувся дводенний робочий семінар фахівців у  сфері моделювання енергетичних ринків та планування розвитку електроенергетичних систем операторів систем передачі, що входять до синхронної зони ENTSO-E, зокрема – Польщі, Сербії, Румунії, Італії, Франції, Німеччини, Данії, Іспанії, Австрії, Чехії, Угорщини, Нідерландів, Португалії, Бельгії. Семінар було організовано Ольгою Буславець, Генеральним директором Директорату енергетичних ринків за сприяння ENTSO-E. Учасники заходу обмінялись напрацюваннями щодо симуляції різних сценаріїв розвитку електричних мереж синхронної зони ENTSO-E, ознайомили представників Міністерства з сучасними підходами до моделювання електроенергетичних систем, методиками визначення доцільності реалізації тих чи інших інфраструктурних проектів енергетичної галузі. Проведення таких заходів є важливим з огляду на заплановане приєднання ОЕС України до синхронної зони енергетичної системи ENTSO-E, що створить технічну можливість для інтеграції українського і європейського енергетичних ринків і сприятиме підвищенню конкуренції.
А прийняті на підставі попереднього моделювання зважені рішення в майбутньому дозволять забезпечити стійкість режимів об’єднаних електроенергетичних систем України та суміжних країн ЄС та сприятимуть безпеці постачання електричної енергії нашим споживачам. Наступні зустрічі з представниками ENTSO-E плануються 17-18 жовтня в рамках засідання Регіональної Групи Континентальний Південний Схід ENTSO-E та проекту SECI TSP.
Зокрема, 18.10.2019 на розширеному семінарі Мінекоенерго за участі запрошених представників НКРЕКП, ПрАТ «НЕК «Укренерго», енергогенеруючих компаній, профільних наукових інститутів будуть представлені результати дослідження впливу приєднання енергосистем України та Молдови до ENTSO-E на Континентальний Південний Схід ENTSO-E.

Додати коментар

Користувач:
email:





Шалений ритм бірж,
Серце б'ється із напруги
Хто на мільйоні

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 20 квітня: новий рекорд євро
20:51 - У вівторок світло українцям не вимикатимуть
20:40 - Видатки держбюджету зросли на 7,1% порівняно з минулим роком
20:05 - ФГВФО реструктуризував 48 мільйонів гривень боргів перед РВС Банком
19:50 - Трамп заперечив слова міністра енергетики США про ціни на бензин після війни з Іраном
19:25 - Мільйонні оборудки на обстеженні зруйнованих об'єктів: обвинуваченим дали по 7 років
18:55 - На ринку майже без змін: які сідлові тягачі обирають українські перевізники
18:25 - У роботі AI-моделей стався глобальний збій
18:10 - московіяни влучили в АЗС в Богодухові на Харківщині: є постраждалі
17:40 - Мінрозвитку спрощує перетин кордону легковиками
17:30 - єОселя: щотижнева статистика
17:30 - До страхової компанії застосовано захід впливу
17:20 - В Україні змінили підходи до оцінки сільгоспземель: які нововведення
16:53 - Участь Мінекономіки у роботі Верховної Ради України 15 квітня 2026 року
16:46 - Інвестиційний успіх: "ШвидкоГроші"™ залучили 100 млн грн, завершивши розміщення облігацій утричі швидше
16:45 - Курс євро до гривні втретє поспіль оновить історичний максимум
16:40 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
16:40 - Атака на Туапсе: росіяни перенаправляють танкери до іншого порту
16:35 - Плани стійкості треба виконати до 1 вересня, але не всі регіони встигають – Зеленський
16:30 - Уряд удосконалив методику нормативної грошової оцінки земельних ділянок
16:30 - Чому лідери найбільше помиляються, коли найбільше впевнені
16:17 - Річковий пісок на 750 мільйонів гривень: викрито масштабну схему
15:57 - Глава "Укренерго" радить ЄС врахувати український досвід протидії атакам московія на енергетику
15:40 - Зазнають атак кожні п'ять днів: українські порти виконали план перевалки на 98% попри обстріли
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 21.04.2026
15:30 - Україна запускає робочу групу з гармонізації REACH та CLP
15:30 - Держава визначила банки, які надаватимуть пільговий лізинг для ОПК
15:20 - Україна вперше взяла участь у засіданні Комітету ОЕСР з корпоративного управління
15:09 - В Україні знизились ціни на дизпальне та бензин
15:00 - За квартал держава підтримала несировинний експорт на 6 мільярдів гривень


Більше новин