Понад 4,5 мільйона флаконів ліків для онкохворих спрямовано в регіони. На черзі – нові закупки МОЗ

09.10.2019 14:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

МОЗ підписав розподіл на поставку по Україні препаратів на лікування хворих на онкологію, онкогематологію, в тому числі дітей, загальною кількістю більше 4,5 мільйона флаконів.
Упродовж місяця препарати повинні бути доставлені в лікарні по країні.
Також найближчим часом буде проведено оплату виробів та медикаментів на загальну суму понад 17, 8 млн грн.  Крім хіміотерапевтичних препаратів, радіо фармпрепаратів, препаратів супроводу для лікування онкологічних хворих підписано розподіл декількох препаратів для лікування вірусних гепатитів В і С, орфанних метаболічних захворювань, легеневої артеріальної гіпертензії.
Препарати закуплені міжнародними закупівельними агенціями ПРООН та Crown Agency за кошти державного бюджету поточного 2019 року. «Закупівлі медикаментів -  завжди були і є пріоритетом для МОЗ, не зважаючи на обмеження бюджету.
В міністерстві працює потужна команда, яка робить все, щоб процес не гальмувався.
Найближчим часом зберемо робочу групу з питань профільного супроводу закупівель , куди запросимо всі зацікавлені сторони для конструктивного  діалогу.
Система забезпечення ліками розвивається, і тільки за умови розширеної дискусії ми зможемо покращити її»,  - зазначає перший заступник Міністра охорони здоров’я  Андрій Семиволос. Протягом тижня Міністерство охорони здоров’я здійснить оплату на загальну суму 17,8 млн дол.
США  за напрямками: медичні вироби для громадян, які страждають на ідіопатичну сімейну дистонію, спастичну кривошию, ідіопатичну рото-лицьову дистонію; медикаменти для громадян, які страждають на хворобу Гоше; медикаменти для лікування хворих на розсіяний склероз; медикаменти для громадян, які страждають на мукополісахаридоз; витратні матеріали для лікування хворих методом перитонеального діалізу; медикаменти для громадян, які страждають на орфанні метаболічні захворювання; медикаменти для дітей, хворих на нанізм різного походження. З метою конструктивного діалогу з пацієнтською спільнотою Міністерство охорони здоров’я ініціювало створення Офісу Пацієнта – практика, яка ефективно працює у Європі.
Опрацювання стратегії закупівель медикаментів та покращення системи забезпечення ліками пацієнтів стануть  одним із пріоритетів роботи Офісу.

Додати коментар

Користувач:
email:





Капітал росте,
Інвестори зненацька
Спокій бережуть

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:00 - Денис Шмигаль та Оділь Рено-Бассо домовились про поглиблення співпраці між Україною та ЄБРР
21:00 - Новини 27 квітня: скільки в Україні довічних PEPів
20:45 - Агенція оборонних закупівель збільшила постачання дронів ЗСУ – Федоров
20:25 - ЄІБ схвалив фінансування чистої енергетики Європи
19:55 - Міжнародні перевезення: уряд спрощує умови техконтролю вантажівок
19:40 - Денис Шмигаль відзначив фахівців зони відчуження з нагоди 40-вих роковин аварії на ЧАЕС
19:35 - Угорська MOL повідомляє, що продовжує переговори щодо придбання дочки "Газпрому"
19:03 - Багатомільярдне будівництво ветеранських просторів: журналісти виявили "схеми"
18:40 - Уточнено порядок виконання платіжних інструкцій в іноземній валюті та банківських металах надавачами платіжних послуг
18:36 - У вівторок світло українцям не вимикатимуть
18:20 - Канада створить суверенний фонд на 18 мільярдів доларів
18:20 - FIFA збільшить призовий фонд ЧС-2026: причини
18:05 - Денис Шмигаль: Співпраця з ЄІБ вже охоплює 1,3 млрд євро, опрацьовуємо можливості її розширення
18:05 - Програв апеляцію: держава забирає майно ексначальника Запорізького обласного ТЦК
17:55 - Нацбанк показав курс долара та євро на вівторок 28 квітня
17:53 - Пропонується внести зміни до деяких нормативно-правових актів, що регулюють касову роботу
17:44 - 70% молодих росіян почали відмовлятися від зустрічей із друзями через брак грошей
17:30 - СЕО одного з лідерів ринку лоукостів розповів, чи очікує сектор дефіцит пального
17:27 - Шахраї "згодували" банкоматам сувенірні купюри на два мільйона гривень
17:23 - НКЦПФР обговорила з міжнародними банками можливості залучення інвесторів до українських муніципальних облігацій
17:21 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди КВП «ТЕ» М.ГОРІШНІ ПЛАВНІ» (Полтавська обл., Кременчуцький р-н, м. Горішні Плавні, проспект Героїв Дніпра, 106)
17:20 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “НВК” “ЕКОФАРМ” (Хмельницька обл., Шепетівський район, с. Улашанівка, вул. Шевченка,116)
17:19 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди АТ «УКРТЕЛЕКОМ» (Одеська область, Подільський район, м. Балта, вул. Магдебурзька, 7)
17:19 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди АТ «УКРТЕЛЕКОМ» (Одеська область, Подільський район, м. Кодима, вул. Соборна,111)
17:16 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди АТ «УКРТЕЛЕКОМ» (Одеська область, Подільський район, м. Ананьїв, вул. Ніщинського, 1а)
17:13 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди КП «ТЕПЛОВИК» (м. Старокостянтинів, вул. Авіаторів, 11/1; м. Старокостянтинів, вул. Героїв Небесної Сотні, 3; м. Старокостянтинів, вул. Героїв Чорнобильців, 20)
17:13 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди СТОВ"ДАШІВСЬКИЙ КРАЙ" (Вінницька область, Гайсинський район, селище Дашів, провулок Мирний, 14)
17:12 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ВІДДІЛ ОСВІТИ БАЙКОВЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ (Тернопільська область, Тернопільський район, с. Шляхтинці, вул. Липова, буд. 1)


Більше новин