Два українських стартапи змагатимуться на найбільшому у світі конкурсі «зелених» технологій у Амстердамі

22.09.2019 12:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Еко-видобуток вуглекислого газу та унікальний спосіб переробки шин за допомогою електромагнітного поля.
21 вересня 2019 року в Івано-Франківську визначили стартапи «Carbominer» та «EcoTyre», що представлятимуть Україну у суперфіналі найбільшого у світі конкурсі «зелених» технологій «ClimateLaunchpad» в Амстердамі. «Усі ми знаємо, що нашій планеті необхідна турбота та відповідальне ставлення до неї.
Водночас у світі є багато екологічних проблем, які потребують швидкого вирішення.
Саме тому Міністерство активно підтримує «зелені» ініціативи, що допоможуть покращувати екологію», - зазначила гендиректор директорату інновацій та трансферу технології Дар’я Чайка. Вона також наголосила, що участь в конкурсі такого масштабу - це можливість долучитися до інтернаціональної «зеленої» спільноти, познайомитися з майбутніми інвесторами та знайти бізнес-партнерів. Так, переможцями стали наступні проекти: 1 місце — Carbominer, технологія добування вуглекислого газу для його великих користувачів (наприклад, теплиці для квітів); 2 місце — EcoTyre, метод переробки шин, що базується на використанні електромагнітного поля; 3 місце — Atmosphere, система прогнозування та аналізу погоди за допомогою штучного інтелекту. Загалом в Україні до національного фіналу змагань «зелених» бізнес-ідей «ClimateLaunchpad» долучилося 10 команд. У Нідерландах українські команди, що зайняли 1 та 2 місця, змагатимуться з учасниками з 53 країн світу.
Призами стане грошова винагорода (10 тис.
та 5 тис.
євро за 1, 2 місця відповідно) та участь у програмі Climate-KIC. Нагадуємо, що український студент готує до запуску першу в світі лінію з переробки опалого листя на папір.

Додати коментар

Користувач:
email:





The market is strange
Like an ocean's ebb and flow
Ride the waves with care

- Fin.Org.UA

Новини

07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 21.05.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 20 травня: нова економічна стратегія України, масове підвищення цін на бензин
20:45 - Експорт нафти Саудівської Аравії впав до рекордного мінімуму
20:31 - Порушення правил безпеки: директора фірми оштрафували за загибель працівника на будівництві
20:25 - Стало відомо, на скільки готовий новий нафтопровід ОАЕ в обхід Ормузу
19:55 - Нафта після двох місяців простою пішла з Ормузу великими танкерами
19:45 - "100-річчя дня пам’яті Петлюри": Нацбанк увів в обіг нову пам’ятну монету
19:25 - "Нафтогаз" виграв у Казахстані право стягнути з "Газпрому" $1,4 мільярда
19:00 - 39 населених пунктів були без світла: росіяни атакували об’єкт ДТЕК на Дніпропетровщині
19:00 - Уряд удосконалив механізми продовольчої підтримки соціальних закладів та вразливих категорій населення
18:55 - Майже всі великі НПЗ у центрі московії зупинилися після ударів України
18:54 - За квартал портові збори та інші платежі принесли бюджету понад мільярд гривень
18:32 - Син медіамагната Руперта Мердока купує половину компанії Vox Media
18:31 - У московії працює величезний тіньовий ринок прострочених продуктів – росЗМІ
18:30 - Україна адаптує український агросектор до нових екологічних вимог ЄС
18:03 - Уряд уточнив механізм перерахунку вартості тепла та води за надзвичайних ситуацій
17:55 - Курс долара до гривні оновив історичний максимум
17:54 - Полісімейкери та економісти з різних країн обговорили монетарну трансмісію в країнах з ринками, що розвиваються – підсумки воркшопу НБУ
17:47 - Ключові рішення НКЦПФР від 20.05.2026
17:46 - Подорожчання проїзду до 30 гривень: у Києві порахували пільговиків
17:34 - Рамкові будівельні угоди: у Мінрозвитку заперечують, що створили механізм контрактування обраних
17:09 - Закупівля без торгів: азербайджанці привезуть у Кривий Ріг енергоустановку за 232 мільйони
17:03 - Житлові ваучери для ВПО: більшість купує житло на вторинному ринку
17:03 - WhiteBIT вийшла на ринок Великої Британії — старт з Пікаділлі
16:50 - У "Дії" запустили декларування про майновий стан і доходи
16:30 - Чому ринок не вирішить проблему відходів
16:27 - Наслідки війни в Ірані: доходи московія від нафти та газу в травні зростуть на 39%
16:25 - Киргизстан розпочав масштабну зачистку бізнесу, який допомагає московія
16:06 - Круглий стіл щодо кібербезпеки в енергетиці: учасники обговорили нові виклики та механізми захисту


Більше новин