У Києві провели екологічний івент

21.09.2019 19:42 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні до екологічного івенту «Міжнародний день чистих берегів» на правому березі Дніпра у Києві долучилися цілі команди волонтерів такі як, студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка, представники комунального підприємства м.
Києва «Плесо», ГО «Міжнародна екологічна безпека» та місцеві мешканці столичної Оболоні.
Організували захід представники Держводагентства разом з Регіональним проектом ЄС «Водна ініціатива плюс» (ЕUWI+) та Представництвом ЄС в Україні. Прибирали навіть родинами, зокрема посол ЄС в Україні Матті Маасікас завітав на екологічний івент зі своєю сім’єю.
Також берег Дніпра прибирав Микола Кузьо, заступник Міністра екології та природних ресурсів України з питань європейської інтеграції. На початку івенту Голова Державного агентства водних ресурсів Ірина Овчаренко презентувала стильний декор «МОДНА ЕКОЛАВКА», що виготовлено з 72 кг переробленого пластику, який водники збирали з початку цього року, а потім разом з Регіональним проектом ЄС «Водна ініціатива плюс» (ЕUWI+) організували переробку зібраного пластику. «Цим прикладом хочемо показати, що пластик можна збирати, віддавати на переробку і з нього потім виходять не тільки гарні, а і корисні речі.
Ми всі відповідальні за стан наших річок, і за навколишнє середовище в цілому.
Отже, маємо навчитися виконувати елементарні правила, такі як прибирання сміття після себе, його сортування, використання безфосфатних миючих засобів, ощадливого використання води у побуті», - зазначила Голова Держводагентства. За словами Ірини Овчаренко, береги київських водойм стали чистішими.
«У цьому році водниками було відвідано значну кількість берегів водойм Києва.
І у результаті ми зробили висновок – береги столичних водойм реально стали значно чистішими.
Дуже приємно спостерігати за розвитком екологічної свідомості столичних мешканців.
Сподіваюсь, що у найближчому майбутньому прибирати взагалі не буде де, адже всі береги будуть чистими», - зазначила Ірина Овчаренко. На завершення івенту найактивніші учасники отримали у подарунок від організаторів екоторби з надписом «Я за чисті водойми». Участь у екологічному івенті взяли близько 200 осіб.
Зібрано понад 800 кг сміття. Пам’ятаймо! Майбутнє наших водойм – у наших руках! Довідково  Екологічний івент «Міжнародний день чистих берегів» проводиться за підтримки Європейського Союзу та інших міжнародних організацій кожен рік у 3-ті вихідні вересня, і проходить по всьому світу.
Зокрема, цього дня проводяться екологічні івенти на узбережжях річок, морів та океанів, з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів світу.
У цей день мільйони волонтерів по всьому світу (більше 150 країн) долучилися до глобального прибирання планети. В Україні екологічний івент «Міжнародний  день чистих берегів» проводиться вдруге. #Міжнародний_День_Чистих_Берегів #Яприбрав_ТвояЧерга2

Додати коментар

Користувач:
email:





Bubble forming fast,
A ticking time bomb,
Disaster looms ahead.

- Fin.Org.UA

Новини

07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 04.08.2026
06:00 - "Ніхто навіть не може уявити, якою буде зима". Чи чекати українцям енергетичного колапсу?
00:00 - Накази Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 3 серпня: енергетиці бракує грошей перед складною зимою, бюджет для оборони переглянуть
19:50 - Бум ШІ підняв вартість Amazon вище $3 трильйонів
19:40 - Удари по Wildberries завдали продавцям збитків на $3,5 мільярда: Кремль готує пільги
19:30 - Зима буде складною, а енергетиці бракує ще сотні мільйонів євро – Корецький
19:20 - На оборону знову знадобилися додаткові кошти, уряд перегляне бюджет – Корецький
18:50 - московія зібрала рекордну флотилію танкерів для експорту нафти через Арктику
18:20 - Дунай зупинив блок АЕС у Румунії – тепер країна купує електроенергію з України
17:50 - Російський Сбербанк помітив "неправильне вимирання" бізнесу
17:47 - Засідання Комісії
17:40 - московія вдарила по АЗС на Дніпропетровщині: троє загиблих
17:12 - Укрзалізниця перевезла на сто тисяч пасажирів більше, ніж у липні минулого року
16:50 - На Сумщині підозри вручили спільницям посадовиці ДПС, яку викрили на хабарі
16:38 - Трудові відносини: обов’язок роботодавця поінформувати працівника про особливості трудової діяльності
16:36 - Про переваги електронного листування
16:36 - Може статися з кожним. Чому у Польщі затримали директора CEO Club
16:35 - Податкова знижка за витратами, понесеними за навчання: алгоритм розрахунку
16:35 - Нацбанк показав курс долара та євро на 4 серпня
16:34 - TAX Control – дієвий інструмент контролю
16:30 - Банки більше оцінюватимуть фінансову поведінку клієнтів. Кого це стосується?
16:15 - МАГАТЕ завершило восьму місію з оцінки стану електричних підстанцій України, які забезпечують стабільну роботу АЕС
16:05 - "Пакунок школяра": батьки першокласників знову можуть отримати 5 тисяч від держави
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 04.08.2026
15:46 - Кремль використовує проблеми у Криму для тиску на населення – ГУР
15:45 - Нафтогігант Shell продав усю свою "зелену" енергетику в Європі: хто покупець
15:19 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!


Більше новин