Мінінфраструктури передало ДСНС 40 спеціалізованих аварійно-рятувальних машин, ще 30 буде передано до кінця року

21.09.2019 17:36 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

З нагоди святкування Дня рятувальника Міністерство інфраструктури передало Державній службі України з надзвичайних ситуацій 20 спеціальних аварійно-рятувальних машин легкого типу САРМ-Л (FORD RANGER) та 20 спеціалізованих автомобілів для служби безпеки дорожнього руху (RENAULT DUSTER).
Урочистості відбулися сьогодні, 21 вересня, в яких взяли участь заступник Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк, перший заступник Міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, Голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін та інші. Юрій Лавренюк зауважив, що в рамках виконання Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року, Державним агентством інфраструктурних проектів України була закуплена спеціальна техніка, яка залучається до ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод для оперативної роботи ДСНС. «Шановні рятувальники, від Міністерства інфраструктури та себе особисто хочу привітати вас із професійним святом та подякувати вам за віддану службу.
Сьогодні від Міністерства внутрішніх справ ви отримали відзнаки, подяки, нагороди, а від Міністерства інфраструктури, яке є розробником і відповідає за реалізацію Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року ви отримуєте новенькі автомобілі.
Це 20 автомобілів для служби забезпечення дорожнього руху і 20 автомобілів САРМ-Л легкого типу для ліквідації наслідків ДТП та катастроф.
Дані автомобілі обладнані сучасним обладнанням для оперативного прибуття рятувальників до місця ДТП та проведення першочергових аварійно-рятувальних робіт, пошуку постраждалих та надання їм домедичної допомоги, організації зв’язку та оповіщення під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій», - повідомив Юрій Лавренюк. За його словами, до кінця року Міністерством інфраструктури буде передано ще 30 автомобілів типу САРМ-Л і САРМ – С: «Вперше держава виділяє кошти на безпеку дорожнього рух.
5% Дорожнього фонду іде саме на забезпечення безпеки на автошляхах.
Загальний обсяг фінансування Державної програми запланований у розмірі – 8,7 млрд грн, з них: у 2018 році – 2,6 млрд грн, у 2019 році – 2,1 млрд грн, у 2020 році – 3,4 млрд грн.
В рамках програми передбачено не тільки здійснення заходів щодо гарантування безпеки на автошляхах, а також закупівля міністерствам і службам, учасникам програми, необхідної техніки та обладнання, такої як ми представили та передали сьогодні», - повідомив заступник Міністра. Окремо, в рамках святкування також було нагороджено особовий склад ДСНС, вручено сертифікати на житло, урочисте прийняття на службу службових собак-рятувальників, перегляд змагань «Найсильніший пожежний рятувальник», огляд зразків старовинної і сучасної техніки, а також спорядження пожежно-рятувальних підрозділів.

Додати коментар

Користувач:
email:





Торги на біржі,
Стрімко зростає графік,
Поринули всі.

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Новини 24 липня: ціни на пальне зросли, московія атакувала одного з найбільших експортерів олійних
19:50 - Уникнув страти, але не санкцій: США запровадили обмеження проти іранського мільярдера
19:30 - Китай приховав за офшорами частки в газових мережах і вітропарках Європи
19:10 - Війни в Ірані та Україні підняли фізичну нафту майже до $110
18:58 - Путін урізав фінансування проєктів "технологічного лідерства московії"
18:43 - На Дніпропетровщині росіяни поцілили по пасажирському поїзду
18:20 - Хусити змусили танкер на шляху до Азії розвернутися й обігнути Африку
18:10 - До двох страховиків застосовано заходи впливу у вигляді відкликання ліцензії
18:00 - Друга торгова війна Трампа. Чому США знову ввели мита проти всіх
17:55 - Nova Post розпочала співпрацю з польською ORLEN Paczka
17:50 - Уряд разом з ЗСУ готує рішення для захисту економіки в Чорному морі
17:20 - Власник Durex домовився про продаж частини бізнесу в московія
17:15 - Компанію, яка ремонтувала мости, змусили повернути до бюджету 23,5 мільйона гривень
16:50 - Нацбанк показав, яким буде курс долара та євро після вихідних
16:47 - Страхового брокера виключено з Реєстру страхових посередників
16:30 - Як перестати латати діри в енергетиці
16:30 - Укрзалізниця попереджає про можливі зупинки Київської електрички
16:10 - За добу Сили безпілотних систем вразили 19 енерговузлів
15:55 - Російський центробанк різко підвищив прогноз інфляції в країні
15:38 - Грузинський НПЗ потрапив під санкції: яка причина
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 27.07.2026
15:10 - московіяни пошкодили два судна поблизу Миколаєва
15:08 - Небанківській фінансовій установі змінено обсяг ліцензії на діяльність фінансової компанії
15:00 - Ціни на пальне знову зросли: найбільше постраждав дизель
14:40 - Правоохоронці викрили "спиртові оборудки" на 97 мільйонів гривень
14:25 - "Створює корупційні ризики": нардепи звинуватили Енергоатом в укрупненні лотів
14:05 - На Вінниччині виявили масштабний незаконний видобуток пісковику
14:00 - Денис Шмигаль з Міністром енергетики Литви Лукасом Савіцкасом обговорив поглиблення співпраці у сфері енергетики
13:50 - Як дві сестри перетворили ляльку-мотанку на культову прикрасу. Історія DUKACHI
13:45 - Енергоспоживання в Криму обвалилося майже вдвічі на тлі блекаутів


Більше новин