Міністерство інфраструктури - переможець у номінації OPEN DATA GOVERNMENT AWARD

20.09.2019 20:48 | Міністерство інфраструктури України

20 Вересня 2019, 18:54Сьогодні, 20 вересня 2019 року, на Open Data Forum 2019 Міністерство інфраструктури отримало премію OPEN DATA GOVERNMENT AWARD за найвищі стандарти публікації відкритих даних центральними органами управління.
Міністр інфраструктури Владислав Криклій подякував команді Міністерства інфраструктури та партнерам за роботу : «Дякую колегам за роботу  та експертам за високу оцінку. Наша мета - не тільки бути відкритими, а й створити на базі відкритих даних корисні для громадян та бізнесу інструменти» зазначив Міністр.
Open Data Forum – щорічна всеукраїнська подія, що втретє об’єднала представників центральної та міської влади, українських та міжнародних експертів, громадських активістів та стартап спільноту навколо теми розвитку та застосування відкритих даних в Україні.
Метою Форуму є створення платформи для спільного пошуку можливостей ефективного використання соціально-економічного потенціалу відкритих даних й обговорення трендів та інновацій у міжнародній практиці застосування даних на користь розвитку локальних спільнот.  
Як свідчить міжнародний та український досвід, відкриття даних стимулює створення нових послуг і розвиває індустрію власних програмних продуктів, поліпшує взаємодію суспільства і держави, а також підвищує прозорість діяльності та довіру до органів влади. Фокус цьогорічного Форуму – Україна на шляху до економіки даних.
Подія організована Міністерством цифрової трансформації України в партнерстві з USAID/UK aid проектом «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS», що реалізовується Фондом Євразія.



Додати коментар

Користувач:
email:





Risk and return trade-off
Higher the potential gain
Higher the possible loss

- Fin.Org.UA

Новини

18:10 - ЄС запровадив санкції проти китайців, які продавали московія паливні присадки для авіації
17:40 - Від початку повномасштабної війни "Укрпошта" втратила 425 автівок
17:35 - Binance втратить ліцензію в ЄС – Reuters
17:14 - До суду скерували обвинувальний акт стосовно Жеваго
16:56 - Кличко розповів про те, як Київ готується до зими
16:30 - Фінансовий безвіз чи "більше реєстрів богу реєстрів"?
16:29 - САП хоче стягнути з ексочільника Рівненської митниці майно на 9 мільйонів гривень
16:05 - Наслідки ударів московія: збитки Києво-Печерської лаври перевищують 500 мільйонів гривень
16:00 - "Київстар" розширює супутниковий зв’язок Starlink Direct to Cell для месенджерів і навігації
15:53 - ДПС спільно з правоохоронними органами створили міжвідомчу робочу групу для протидії схемам виведення коштів за кордон
15:40 - Ціна на нафту впала нижче 80 доларів за барель
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 17.06.2026
15:30 - Підтверджено статус 16 системно важливих банків
15:17 - До переліку лауреатів премії "УП 100. Бізнес" увійшов Юрій Риженков
15:10 - Суд заочно взяв під варту ексрегіонала Іванющенка
15:10 - Мінекономіки та ФАО запускають програму підтримки фермерів на Чернігівщині та Дніпропетровщині
14:49 - Більшість українських компаній не планують наймати іноземців, попри дефіцит кадрів – ЄБА
14:35 - НБУ ухвалив регуляторний пакет для початку діяльності банку нового типу
14:00 - Зроблено в Україні: з початку 2026 року держава підтримала 7,4 млрд грн несировинного експорту
14:00 - Ухвалено регуляторний пакет для початку діяльності банку фінансової інклюзії
13:00 - Україна на шляху приєднання до дослідницької програми ОЕСР зі сталих аграрних і продовольчих систем
12:30 - Одна з найбільших нафтових компаній московія обмежила продаж бензину на АЗС
12:30 - Страховий поліс для журналіста: красива обіцянка чи реальний захист?
12:20 - Національний банк захищатиме в суді правомірність застосованого до АТ "МІБ" штрафу за порушення у сфері фінансового моніторингу
12:16 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
12:15 - Найбільший газовий завод світу може швидко ожити після відкриття Ормузу
12:10 - Стратегічний нафтовий резерв США впав до сорокарічного мінімуму
12:00 - Впровадження СВАМ, НСТВ та розширення переліку сфер діяльності МЗВ: Мінекономіки запрошує на робочу зустріч
11:50 - "Енергоатом" шукає керівника, поки його наглядова рада втрачає склад
11:30 - Британія постачтиме Україні збагачений уран для АЕС


Більше новин