Використання інтернету в роумінгу Київстар зросло майже в 2,5 рази

20.09.2019 17:21 | Fin.Org.Ua

У літній період кількість абонентів Київстар, які користувалися послугами в роумінгу зросла на 13% в порівнянні з літом 2018 року*. При цьому вони використовували майже в 2,5 раза більше мобільного інтернету. В середньому один абонент Київстар використовував в роумінгу 615 мегабайтів трафіку.
Рейтинг найпопулярніших країн, де абоненти Київстар користувалися роумінгом цього літа, виглядає так:

Туреччина;
Польща;
Італія;
Іспанія;
Німеччина.

Цікаво, що країни Європейського союзу в цьому році відвідало на 20% більше абонентів Київстар, ніж роком раніше.
«Київстар першим на ринку запропонував доступні тарифи у роумінгу, завдяки чому використання інтернету за останні 3 роки зросло в 16 разів. Але ми не зупинилися на досягнутому і у квітні цього року запустили дуже вигідну послугу «Ідеальний роумінг» з тарифами від 10 копійок за мегабайт.  Після цього наші абоненти стали ще активніше користуватися мобільним інтернетом за кордоном» – коментує Павло Даніман, директор по маркетингу Київстар.
Нагадаємо, Київстар надає послуги міжнародного роумінгу на 5 континентах, в 195 країнах. З послугою «Ідеальний роумінг» дзвінки коштують лише від 1 грн за хвилину, мобільний інтернет від 0,10 грн за мегабайт. «Ідеальний роумінг» у якості альтернативи звичайним тарифам у роумінгу Київстар можуть замовити абоненти передплаченої та контрактної форми обслуговування. Для цього необхідно ввести USSD-запит * 505 #, після чого абонент отримає індивідуальну пропозицію і інструкцію для підключення послуги.
*Зростання обсягу використаних послуг мобільного зв'язку в роумінгу обчислено шляхом порівняння даних оператора за червень-серпень 2019 році з аналогічними даними за червень-серпень 2018 року.
Довідка про Київстар:
Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій мобільного зв’язку за кількістю абонентів, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G. За дослідженнями міжнародної компанії Ookla за 2018 рік у мережі Київстар середня швидкість мобільної передачі даних є найвищою по Україні. Послугами Київстар користується близько 26,2 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).
Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.
Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Міжнародний ринок –
Гра зі світовими грошима,
Ставок, валютний марафон

- Fin.Org.UA

Новини

14:02 - Чи має право резидент на формування податкового кредиту з ПДВ за операцією з імпорту безоплатно отриманих від нерезидента зразків товарів на підставі митної декларації?
14:01 - До уваги резидентів Дефенс Сіті!
13:59 - Покроковий алгоритм дій для платників по отриманню Витягу щодо стану розрахунків платника з бюджетом та сплати єдиного внеску
13:57 - Податковий календар на 11 березня 2026 року
13:56 - Податок на прибуток підприємств: платники Дніпропетровщини спрямували до загального фонду державного бюджету понад 521,8 млн гривень
13:56 - Місцеві бюджети: цьогорічні надходження зросли на 13,9 % порівняно з січнем – лютим 2025 року
13:55 - За видобування природного газу місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від платників майже 6,1 млн грн рентної плати
13:51 - Дніпропетровщина: понад 157,1 млн грн податку на нерухоме майно сплатили до місцевих бюджетів юридичні особи
13:50 - Практичні кейси для бізнесу від податкової Дніпропетровщини
13:48 - Деклараційна кампанія: українці вже задекларували 32,4 млрд грн
13:47 - Місцеві бюджети: цьогорічні надходження зросли на 13,9 % порівняно з січнем – лютим 2025 року
13:45 - Трансформація ДПС: міжнародна підтримка та нова архітектура бізнес-процесів
12:06 - Трансформація ДПС: міжнародна підтримка та нова архітектура бізнес-процесів
11:38 - 76% значимих фінкомпаній завершили рік з прибутком понад сто мільйонів гривень – дослідження
11:15 - По всій Україні зріс попит на оренду житла: що з цінами
10:50 - Близький Схід скоротив світові поставки нафти ще на 6% через перекриття Ормузу
10:25 - П'ять областей частково залишаються без світла через ворожі обстріли
10:15 - Брифінг першого заступника Міністра енергетики України Артема Некрасова щодо оперативної ситуації в енергосистемі станом на 10 березня
09:52 - У Німеччині побудують 30-мегаватний "суверенний" центр обробки ШІ даних
09:30 - Попит на електромобілі продовжує падати: найпопулярніші нові та вживані моделі
09:00 - Трамп заявив про зняття "деяких нафтових санкцій", щоб знизити світові ціни
08:30 - Чесна розмова про ціни на пальне
08:00 - московія посилює удари по логістиці: що відбувається з портами та залізницею
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 9 березня: нафта і газ б’ють рекорди
20:38 - Мінрозвитку розповіло, на що спрямує 1,5 мільярда євро від UIF
20:08 - Абрамович не хоче віддавати Україні кошти від продажу "Челсі"
20:00 - Мінекономіки провело засідання Наукової платформи
19:57 - Відключення світла 10 березня триватимуть з ранку до кінця доби
19:36 - У постачальника коробок для "Укрпошти" знайшли бізнес у московія – ЗМІ


Більше новин