EDI-провайдер EDIN виступить на XVIII CFO Форумі

19.09.2019 12:52 | Fin.Org.Ua

Провайдер електронного документообігу EDIN спільно з компанією FA Service запрошують 29-30 жовтня 2019 р. відвідати найочікуванішу бізнес-подію року - 
XVIII Форум Фінансових Директорів України. Захід, який протягом 17-ти років збирає найуспішніших ТОП-менеджерів лідируючих компаній. 
 
Ціль Форуму - об'єднати професійних представників фінансової галузі для обміну досвідом, успішними практиками та реальними кейсами, які сприяють прибутковості, підвищенню корпоративної ефективності та управлінню ризиками. Учасників заходу очікують 60+ доповідачів, 2 дні та 30+ годин обговорень, 2 паралельні потоки конференцій - серед них спеціалізована конференція Казначеїв та Фінансових директорів, майстер-класи, дебати лідерів думок, презентації, інтерв'ю на сцені та нетворкінг. 
 
Серед спікерів виступатимуть представники Національного банку України, Державної митної служби, Kernel, Carlsberg Group, Danone Ukraine, McDonald's Ukraine, Метінвест Холдинг, Watsons, Ovostar Union, Allseeds, METRO Ukraine, TAS Group, Эпицентр К, DCH та багато інших лідерів ринку. На Форумі з доповіддю виступлять product owner EDI-провайдера EDIN, Ігор Дейніков, спільно з фінансовим директором ALEF ESTATE, Іриною Клінкевич. Під час доповіді спікери поділяться практичним досвідом імплемінтації е-рішень в бізнес-процеси для ефективного зростання, а також детально розкажуть про вигоди від діджиталізації - планові та фактичні.
В Форумі візьмуть участь 500+ керівників і власників компаній, CEO, CFO, CSO, CIO, віце-президентів з фінансів, директорів з економіки, директорів зі стратегії, казначеїв, керівників фінансових підрозділів.
Детально ознайомитися з програмою XVIII Форум Фінансових Директорів України 
 
Ви зможете отримати знижку 20% на участь у форумі з промо-кодом «EDIN20» при реєстрації на сайті організатора

Додати коментар

Користувач:
email:





Market forces move
Creating endless ripples
Capital's flow.

- Fin.Org.UA

Новини

21:10 - Стало відомо, хто замінить Федорова в Мінцифрі
21:00 - Новини 13 січня: провал призначення Шмигаля міністром енергетики, наслідки нової атаки московія
20:45 - Boeing розігнав поставки до максимуму з 2018, але головний конкурент досі попереду
20:25 - Продаж Льовочкіну 460 гектарів землі в Карпатах: АРМА перевірить переможців аукціонів
19:55 - Нафта "вибухнула" через протести в Ірані та погрози Трампа до країни
19:46 - московія 13 січня атакувала 15 об’єктів критичної інфраструктури
19:15 - Енергетики повідомили про графіки відключення світла на середу 14 січня
19:01 - У Європі газ подорожчав до максимуму за два місяці: які основні причини
18:55 - Українські банки мають достатній запас капіталу – НБУ
18:50 - Китайський ШІ заходить у Африку: Microsoft каже, США програють ринки
18:25 - У 2025 році на соцвиплати спрямовано 400 мільярдів гривень – Мінфін
18:13 - Всупереч заявам Трампа: московія пообіцяла продовжити нафтову діяльність у Венесуелі
18:03 - Вантажні перевезення російською залізницею — найнижчі з 2009 року
17:58 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738»
17:52 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738»
17:50 - "Міністр як бог": що Федоров залишає після себе
17:35 - Нацбанк показав курс долара та євро на середу 14 січня
17:32 - У Міненерго розповіли, чому не можуть прогнозувати строків переходу на графіки відключень
17:30 - Корпоратизація дасть можливість залучити інвестиції та стимулювати розвиток лісової галузі, - Олексій Соболев
17:07 - Засідання Комісії
17:06 - Ситуація на правому березі Києва погіршилась до рівня лівого – Yasno
17:00 - В Міненерго пояснили, чому в різних регіонах відрізняється тривалість відключення світла
17:00 - В Міненерго пояснили, чому тривалість відключень світла в різних регіонах відрізняється
16:45 - Рада провалила призначення Шмигаля міністром енергетики
16:40 - Як відкрити ресторан
16:37 - Ліквідація банків: за рік продано активів на 1,5 мільярда гривень – ФГВФО
16:10 - В Україні стартує програма підтримки фермерів трьох прифронтових областей
16:04 - Україна та ООН попросять донорів про додаткове фінансування через обстріли енергетики
15:55 - Міжнародний тиск скоротить нафтові доходи московія на 30 мільярдів доларів – Зеленський
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 14.01.2026


Більше новин