Підвищення безпеки на дорогах України є одним із пріоритетів Міністерства інфраструктури, - Юрій Лавренюк

18.09.2019 21:48 | Міністерство інфраструктури України

18 Вересня 2019, 18:22Підвищення безпеки на дорогах України є одним із пріоритетів Міністерства інфраструктури. Про це 18 вересня 2019 року заявив заступник Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк під час стартової конференції щодо початку роботи компанії IMC WORLDWIDE LTD в якості консультанта для підтримки груп під час реалізації спільного з Європейським інвестиційним банком Проєкту «Підвищення безпеки автомобільних доріг в містах України».
Юрій Лавренюк подякував Європейському інвестиційному банку, Європейському банку реконструкцій та розвитку, компанії IMC WORLDWIDE LTD за надану технічну допомогу, загальна вартість якої становить 4,1 млн євро, та наголосив, що початок сьогоднішнього співробітництва є важливим етапом для належної реалізації проєкту.
«Я переконаний, що якісна робота компанії-консультанта дасть змогу містам-учасникам проєкту, а також Міністерству інфраструктури та іншим залученим сторонам якнайшвидше досягти очікуваних результатів, забезпечивши належний рівень безпеки дорожнього руху в містах України. Безпека на дорогах – одна із серйозних проблем як національного, так і міжнародного масштабу, що вимагає вироблення спільної стратегії і заходів щодо її вирішення. Залучення технічної допомоги – це саме той інструмент, що дає змогу якнайшвидше досягти позитивних результатів і змін, та забезпечити реалізацію проєкту на міжнародному рівні», - підкреслив Юрій Лавренюк.
За словами заступника Міністра основною метою проєкту «Підвищення безпеки автомобільних доріг в містах України» є зниження смертності та травматизму на дорогах шляхом поліпшення дорожньої інфраструктури, інфраструктури для пішоходів, велосипедистів та громадського транспорту. Орієнтовна вартість проєкту становить 177 млн євро. Проєкт буде реалізовано в 6 містах України - Києві, Кам’янець-Подільському, Львові, Одесі, Дніпрі та Харкові. Кожне з міст розробило свою програму зниження смертності на дорогах, в деяких містах це програма так званої «нульової смертності на дорогах», згідно міжнародної визнаної концепції «Vision Zero».
Юрій Лавренюк також зауважив, що на жаль минулим скликанням Верховної Ради дану Угоду не було ратифікувала: «Ми маємо надію, що найближчим часом дана Угода буде ратифікована. Поки парламент буде ратифікувати Угоду, Консультант проєкту повинен проаналізувати всю інформацію, документацію та програми, які надали міста-учасники, і дати відповідні висновки до наших міжнародних партнерів. Вже у ІІ кварталі 2020 року, з початком будівельного сезону, ми плануємо приступити до повноцінної імплементації і реалізації даного проєкту».
«Підвищення безпеки на дорогах України є одним із пріоритетів Міністерства інфраструктури. Ми можемо наявним прикладом на 6 містах-учасниках показати, що завдяки спільним зусиллям, реальним бажанням і політичній волі керівництва міст, Уряду та міжнародних фінансових організацій можна убезпечити безпеку руху в містах України. Життя – це найбільша цінність і ми, як влада повинні докласти максимум зусиль задля його збереження», - наголосив Юрій Лавренюк.








Додати коментар

Користувач:
email:





Patience is a must
Stay the course and stay the course
Long-term growth will come

- Fin.Org.UA

Новини

17:20 - Уряд спрямує три мільярда гривень на ліквідацію наслідків обстрілу Вишневого
17:12 - США нададуть Україні ліцензію на виробництво Patriot – Трамп
17:10 - Нацбанк показав курс долара та євро на 9 липня: ціна валюти продовжує падати
16:56 - МВФ знизив прогноз світового економічного зростання на 2026 рік до 3%
16:47 - ІТ-інтеграція до ЄС: ДПС та EU4PFM узгодили подальші кроки для євроінтеграції податкової системи України
16:43 - Понад 274 млрд грн надійшло до місцевих бюджетів: фінансові підсумки першого півріччя
16:38 - Щодо права на нарахування податкової знижки за витратами, понесеними на придбання акцій (інших корпоративних прав), емітентом яких є юридична особа, яка набула статус резидента Дія Сіті
16:37 - Хто є платниками орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності?
16:35 - Рентна плата за використання водних біоресурсів: до місцевих бюджетів платники Дніпропетровщини спрямували понад 2,7 млн гривень
16:34 - Результати опрацювання інформації, отриманої від ДПС України, сервісу «Пульс», державної установи «Урядовий контактний центр» та «Гарячої лінії голови Дніпропетровської ОДА»
16:33 - Понад 9,8 млрд грн ПДВ сплатили до загального фонду держбюджету платники Дніпропетровщини з початку року
16:32 - У Київраді зареєстровано проєкт рішення про докапіталізацію Київміськбуду
16:30 - московія атакувала газотранспортний об’єкт у Києві, загинув працівник ОГТС
16:30 - Як суди розглядатимуть санкційні справи
16:27 - Офіційне працевлаштування осіб з інвалідністю: законодавством передбачені знижені ставки єдиного внеску
16:24 - Надходження від платників єдиного податку до бюджетів громад Дніпропетровщини перевищили 3,8 млрд гривень
16:23 - Мобілізовані ФОПи можуть скористатися податковими пільгами
16:21 - Меню «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини Е-кабінету надає можливість фізичним особам сплатити податки, збори та платежі
16:19 - Коли виникає право на отримання податкової знижки у частині процентів за користування іпотечним житловим кредитом
16:18 - Збір за паркову від платників Дніпропетровщини поповнив місцеві бюджети майже на 25,6 млн гривень
16:16 - Єдиний податок: місцеві бюджети Дніпропетровщини від юридичних осіб отримали майже 424,6 млн гривень
16:15 - До уваги юридичних осіб – платників єдиного податку третьої групи – власників, орендарів, користувачів на інших умовах земельних ділянок!
16:12 - Корупція на закупівлі бронежилетів для "Укренерго": суд затвердив угоду з фігурантом справи
16:00 - Страхова компанія VUSO увійшла до ТОП-3 ринку та спрямувала 100 млн грн на підтримку ЗСУ
15:37 - Чи є обмеження щодо кількості створення (друку) РРО та/або ПРРО фіскальних звітних чеків (Z-звітів)?
15:36 - Якими особами може застосовуватися касовий метод податкового обліку?
15:35 - Які ставки податку на прибуток встановлені ПКУ?
15:33 - Новостворений ФОП зареєструвався в останні дні місяця: подання заяви про застосування спрощеної системи оподаткування (перша/друга групи)
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 09.07.2026
15:29 - Як оподатковується ПДФО дохід у вигляді процентів, отриманий фізичною особою від розміщення коштів на депозитному рахунку?


Більше новин