Запрошуємо взяти участь у презентації концесійних проєктів порту «Ольвія» та Херсонського морського торговельного порту

18.09.2019 15:06 | Міністерство інфраструктури України

Опубліковано: 18 Вересня 2019, 09:55 1 жовтня 2019 року в готелі «Bristol» в Одесі, Україна, відбудеться презентація концесійних проєктів порту «Ольвія» та Херсонського морського торговельного порту.
У заході запланована участь Міністра інфраструктури України, Міністра економічного розвитку, торгівлі і сільського господарства України, голови Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики, керівництва АМПУ, а також представників Миколаївської і Херсонської облдержадміністрацій.
Крім того, МФК, ЄБРР та їх консультанти детально проінформують учасників про концесійні проєкти у портах Ольвія і Херсон, приділивши особливу увагу опису тендерного процесу та основним умовам тендеру. У ході цієї частини учасники матимуть можливість поставити запитання і отримати роз"яснення.
Дата проведення та час проведення: 1 жовтня 2019 року, 09:00
Місце проведення: Готель «Bristol», вул. Пушкінська, 15, Одеса, Україна
Для участі в заході учасники мають зареєструватися за цим посиланням: http://bit.ly/olviakherson
Програма заходу
var address = "вул. Пушкінська, 15, Одеса, Україна"; address = address.replace("вул.", ""); $("#map_canvas").attr("src", "https://www.google.com/maps/embed/v1/place?key=AIzaSyCaaCWip6mEGeC2DJzdo54RkKNqbeE0W5Y&q=" + address);


Додати коментар

Користувач:
email:





Asian Development Bank
Boosting Asia's progress
Poverty reduction

- Fin.Org.UA

Новини

10:25 - Увага! З 01.01.2026 відкрито новий рахунок за кодом класифікації доходів бюджету 50070100 «Кошти, що надходять від сплати роботодавцями внеску, штрафів та пені за несплату чи за порушення порядку сплати такого внеску»
10:24 - Доступ до публічної інформації: з початку 2025 року податківцями Дніпропетровщини опрацьовано 335 запитів
10:22 - Результати опрацювання інформації, отриманої від ДПС України, сервісу «Пульс», державної установи «Урядовий контактний центр» та «Гарячої лінії голови Дніпропетровської ОДА»
10:21 - Фахівцями податкової служби Дніпропетровщини протягом 2025 року розглянуто 1 013 звернень громадян
10:19 - Чи можуть бути платниками єдиного податку другої або третьої групи ФОПи, які здійснюють охоронну діяльність?
10:17 - До уваги платників, які обирають спрощену систему оподаткування!
10:16 - Яким чином здійснюється автоматичне стягнення податкового боргу з використанням електронних платіжних інструкцій на стягнення коштів в електронній формі?
10:15 - До уваги платників ПДВ!
10:13 - Фізичною особою одержано дохід від надання нерухомості в оренду фізичній особі, яка не є самозайнятою особою: порядок сплати ПДФО
10:12 - За спецвикористання води платники Дніпропетровщини сплатили до місцевих бюджетів понад 107,7 млн грн рентної плати
10:09 - Збір за паркування транспортних засобів: платники Дніпропетровщини поповнили місцеві бюджети на понад 48,4 млн гривень
10:08 - Понад 19,5 млрд грн ПДВ спрямували платники Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету
10:06 - Охоронна діяльність і єдиний податок: що змінюється з 1 січня 2026 року
10:05 - Учасники бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни тепер мають право на податкову знижку за оренду житла
09:00 - Трамп: Венесуела передасть США до 50 млн барелів нафти
08:00 - Як вкрасти у держави 29,2 мільйонів доларів, повернути половину і залишитись на свободі
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 07.01.2026
05:29 - Міністр розвитку громад Кулеба: Цвинтар – єдине, що зараз об’єднує нашу країну
23:00 - Накази Міністерства енергетики України
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 6 січня: долар перевищив 42,5 гривні, мільярдна оцінка збитків Києва через незбудоване метро
20:45 - Дуров прокоментував залежність Telegram від російських грошей
20:25 - Експорт російської нафти впав до найнижчого рівня з початку 2022, вдаривши по казні Путіна
20:15 - Венесуела припинила постачати нафту до Китаю, але продовжує до США – Reuters
20:00 - Міноборони у 2025 році надало українським виробникам 30 ліцензій на використання власних розробок
19:40 - Мінцифри повідомило, над якими експериментальними проєктами працює: їх дев'ять
19:16 - Український венчурний синдикат інвестував у лондонський сервіс електровелосипедів
18:57 - За рік до Дія.Сіtу приєдналося понад 3000 компаній – Мінцифри
18:50 - У грудні ринок фінансових послуг України покинули шість учасників
18:42 - Для посилення безпеки у портах оптимізували митні процедури


Більше новин