Минфин продолжил снижать ставки по гривневым облигациям

18.09.2019 09:06 | Укррудпром

08:30 18 сентября 2019 года

Министерство финансов на первичных аукционах во вторник, 17 сентября, сохранило объем размещения гривневых облигаций внутреннего госзайма (ОВГЗ) на уровне прошлой недели, снизив ставки по всем ценным бумагам. Об этом свидетельствуют данные на сайте Министерства финансов, передает БизнесЦензор.

В частности, Минфин разместил ОВГЗ сроком обращения 77 дней на сумму 202,57 млн грн под 16% годовых, удовлетворив все поданные заявки.

Ценные бумаги со сроком обращения 336 дней были проданы на сумму 500 млн грн при спросе 717,2 млн грн под 15,29%. Размещение трехлетних облигаций под 15,52% годовых принесло 2 млрд грн при спросе 4,14 млрд грн.

В целом, по итогам первичного размещения ценных бумаг, Минфин привлек в госбюджет 2,76 млрд грн.

Как отмечают в пресс-службе министерства, Минфин продолжает ограничивать предложение ОВГЗ и благодаря этому снижать ставки привлечения средств.

В частности, ставки доходности по трехмесячным ОВГЗ снижены на 25 базисных пунктов (бп), по однолетними — на 23 бп, по трехлетним — на 30 бп.

Как сообщалось, Министерство финансов на первичных аукционах по размещению долларовых облигаций внутреннего госзайма (ОВГЗ) 10 сентября привлек $546,9 млн благодаря размещению долларовых ценных бумаг и 2,83 млрд грн — от продажи гривневых облигаций, в очередной раз снизив ставки.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ринок фінансів
Треба знати, щоб заробити
Багатство для себе.

- Fin.Org.UA

Новини

16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 27.08.2026
15:07 - Як оподатковуються ПДФО доходи у вигляді винагороди за цивільно-правовими договорами за виконання робіт (надання послуг)?
15:05 - Земельна ділянка придбана і відчужена в межах одного календарного місяця: чи подає юридична особа податкову декларацію з плати за землю?
15:02 -  Держаудитори Харківщини підсумували результати фінансового контролю за січень-липень 2026 року.
15:02 - Чи може бюро адвокатів (адвокатське об’єднання) бути платником єдиного податку третьої групи?
14:59 - Резервний РРО не використовувався: чи потрібно щоденно роздруковувати Z-звіти?
14:55 - Щодо отримання статусу резидента Дефенс Сіті
14:53 - Як заповнити РК до ПН у разі одночасної зміни кількості товару/послуги та його/її вартості?
14:50 - Порядок заповнення граф 1-4 розділу ІІ «Обсяги отримання та відвантаження товарів за операціями з контрагентами у звітному періоді» Звіту № 1-ОП
14:49 - До уваги платників ПДВ!
14:47 - Податкова знижка у вигляді пожертвувань та благодійних внесків: який дохід враховується з метою розрахунку витрат?
14:45 - Чи необхідно сплачувати транспортний податок за автомобіль, який є об’єктом оподаткування, якщо його викрадено?
14:45 - Частина судновласників повертає вантажі у портах московія на Азові – ЗМІ
14:45 - Дві дочірні компанії Нафтогазу тимчасово очолить екстоппосадовець АРМА
14:44 - Держаудитори перевірять діяльність відділу освіти Харківщини
14:43 - До загального фонду держбюджету від платників Дніпропетровщини за спецвикористання води надійшло понад 50,5 млн грн рентної плати
14:42 - Бізнес Дніпропетровщини обирає сучасні цифрові інструменти: з початку року зареєстровано майже 74 тисячі ПРРО
14:40 - Місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від платників понад 428,4 млн грн податку на прибуток підприємств
14:39 - Щодо боротьби з нелегальним обігом пального
14:37 - Ліцензія на пальне: податківці Дніпропетровщини роз’яснили бізнесу підстави для анулювання
14:36 - Податківці Дніпропетровщини: тримаємо економічний фронт
14:30 - Якою може стати нова модель житлового девелопменту
14:25 - московіяни вбили двох шахтарів ДТЕК на Дніпропетровщині
13:55 - Біля Румунії утворився корок з суден до українських портів: бракує лоцманів
13:32 - За посадовця Офісу президента внесли сім мільйонів гривень застави
13:25 - Черги на місяці та кілометри пряжі: як у Вінниці роблять килими за десятки тисяч гривень
13:20 - Зеленський не підписує "податок на OLX" через правки про фінмоніторинг – міністр
13:10 - Мільярдні доходи і штат з трьох працівників: аналітики виявили 122 компанії з дисбалансом
13:00 - "Сміливі" завжди мають щастя: як гранти на освіту та обладнання допомагають жінкам розвивати громади
12:40 - Блокада портів: уряд отримає $10,5 млн на тимчасове зберігання зерна


Більше новин