МОН: Міжнародні партнери продовжать підтримку НУШ

17.09.2019 19:06 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністерство освіти і науки України й надалі співпрацюватиме з міжнародними організаціями в межах впровадження Нової української школи.
Результати співпраці й подальші плани обговорили сьогодні, 17 вересня 2019 року, під час зустрічі Міністра освіти і науки Ганни Новосад із представниками Британської Ради, Гете-Інституту, Посольства Франції в Україні та видавництва Сambridge University Press. «Хочу подякувати вам за потужну підтримку, яку ви надавали шкільній реформі протягом останніх двох років.
Для Міністерства освіти і науки України дуже важливо мати партнерські стосунки з відкритими до співпраці міжнародними організаціями», – наголосила Ганна Новосад. У перші роки впровадження НУШ міжнародні організації долучились до розробки програми підвищення кваліфікації вчителів іноземних мов.
У результаті спеціальну підготовку пройшли 268 тренерів – 190 агентів змін та 25 методистів з англійської, 36 мультиплікаторів з німецької, 17 тьюторів з французької мов.
Завдяки їхній роботі перепідготовку отримали 17 000 учителів англійської, 1 177 німецької та близько 500 французької мов. Було також створено платформу для підтримки педагогів NUS-English.com.ua.
230 вчителів англійської мови у пілотних школах отримали можливість безкоштовно пройти онлайн-курс «Teaching Primary Learners Communicatively» та матеріали від видавництв Cambridge University Press та MM Publication. Ганна Новосад підкреслила, що впровадження Нової української школи продовжується, тому вже час концентруватись на подальших кроках.
Зокрема, наразі актуальними є розвиток вчителів 3-4 класів НУШ, а також підготовка до наступного етапу реформи. «Наразі ми працюємо на рівні початкової школи.
І вже за два роки наблизимось до базової середньої освіти – про це варто задумуватись вже зараз.
Ми також думаємо і над тим, як можна пришвидшити шкільну реформу», – зазначила Ганна Новосад. Зі свого боку представники міжнародних організацій заявили про готовність до подальшої співпраці.
У найближчих планах – розширення інструментарію, який сприятиме розвитку українських вчителів, а також проведення досліджень, які допоможуть визначити рівень знання іноземних мов серед школярів.
Окрім того, учасники зустрічі домовились пропрацювати докладний план подальших дій із кожною організацією-партнером. Нагадаємо, у серпні 2019 року Британська Рада спільно з МОН провела навчання 75 тренерів для інститутів післядипломної педосвіти, які навчатимуть вчителів інтегрувати розвиток навичок ХХІ століття в межах різних предметів.

Додати коментар

Користувач:
email:





Збереження грошей
Це мистецтво, як і володінням
Фінансовими ринками.

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Новини 21 липня: в Україні дорожчає вода та пальне, атаки на танкери в Ормузі
19:45 - За нафту Венесуели почалася боротьба між НПЗ і трейдерами
19:44 - Які бувають декоративні штукатурки: популярні фактури та сучасні рішення
19:25 - Хусити оголосили морську блокаду Саудівської Аравії й пригрозили суднам
18:55 - Два танкери із саудівською нафтою розвернулися після погроз хуситів
18:30 - Через атаки у Азовському морі московитський експортер пшениці впаде на третину – ЗМІ
17:55 - Іран ударив по електростанціях і опріснювальних заводах Кувейту
17:36 - Нічний удар по Київщині: знищено склад Viessmann, але компанія продовжує роботу
17:35 - Кілька танкерів атакували біля Ормузу
17:19 - Засідання Комісії
17:18 - Масштабні оборудки у медзакупівлях: правоохоронці завершили розслідування
16:55 - Резиденти Дія.City сплатили рекордні податки – Мінцифри
16:40 - Нацбанк показав курс долара та євро на 22 липня
16:10 - Уряд московія заявив про стабілізацію паливного ринку — "часткову"
15:45 - Трамп може запровадити нові мита – FT
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 22.07.2026
15:28 - Не буде закурити? Удари по складах вплинули на пропозицію цигарок
15:20 - ДБР завершило розслідування щодо відчуження частини готелю у Рівному
15:00 - Українцям доведеться платити більше за воду. Чому це може бути гарною новиною?
14:47 - Фігурант журналістського розслідування не пройшов атестацію БЕБ
14:25 - Кожен четвертий пенсіонер отримує всього 3,5 тисячі грн виплат – дослідження
14:23 - До фінансової компанії застосовано захід впливу
14:15 - ВАКС залишив без змін запобіжний захід Миронюку по справі "Мідас"
14:05 - Мін’юст застерігає про появу нової схеми онлайн-шахрайства
13:40 - Boeing б'є на сполох через масштабне кредитування ЄС свого головного конкурента – ЗМІ
13:36 - TAX Control – дієвий механізм боротьби з порушеннями
13:35 - Звернення (заява) платника податків (ЮО, ФОП) є підставою для проведення документальної позапланової перевірки
13:34 - Погашення заборгованості по єдиному внеску та нарахованої суми пені: який код виду сплати зазначається при заповненні реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції?
13:33 - Чи є об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно нерухомість, яка не має ознак будівель і класифікується як інженерні споруди?
13:32 - ФО – пенсіонеру, який не досяг пенсійного віку, призначена пенсія за віком на пільгових умовах, в пенсійному посвідченні зазначено «пенсіонер за віком»: чи є пільга щодо сплати земельного податку?


Більше новин