Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства інфраструктури України

17.09.2019 19:00 | Міністерство інфраструктури України

«Про затвердження Змін до Порядку оформлення приходу суден у морський порт, надання дозволу на вихід суден у море та оформлення виходу суден із морського порту»17 Вересня 2019, 14:21Проєкт наказу Міністерства інфраструктури України «Про затвердження Змін до Порядку оформлення приходу суден у морський порт, надання дозволу на вихід суден у море та оформлення виходу суден із морського порту» (далі – наказ) розроблено відповідно до статей 3, 78, 91, 131 Кодексу торговельного мореплавства України, пунктів 3 та 4 Положення про , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 червня 2015 року № 460.
Набрання чинності наказом дасть змогу врегулювати питання щодо надання дозволу на здійснення суднами, що плавають під іноземним прапором каботажних перевезень між портами України.
Метою розроблення акта є впровадження механізму одержання дозволу на каботажні перевезення між портами України суднам, що плавають під іноземним прапором, перелік документів, термін розгляду, переліку підстав для прийняття рішення щодо одержання або відмови у одержанні дозволів на каботажні перевезення.
Прийняття наказу дозволить виключити можливість посадовим особам державного органу влади на власний розсуд приймати рішення щодо видачі або відмови у видачі дозволів на каботажні перевезення без юридичних підстав, оцінювати юридичний факт та обирати форму реагування на цей факт, унаслідок чого можуть виникати, змінюватись або припинятися правовідносини; нівелювати корупційні ризики при прийнятті рішень, які за своїм правовим характером містять ці ризики та створюють умови для вчинення корупційних правопорушень.
Проект наказу розміщено на сайті Міністерства інфраструктури України (www.new.mtu.gov.ua) у розділі «Проекти нормативно-правових актів».
Зауваження та пропозиції до проекту наказу слід надсилати на адресу Департаменту морського та річкового транспорту, 01135, м. Київ, п-т Перемоги, 14; flot_bezpeka@mtu.gov.ua.
 



Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks rise and they fall
Investors gain and lose it all
Fortunes made and gone

- Fin.Org.UA

Новини

22:24 - Аграрії зможуть отримати пільгові кредити за програмою 5-7-9%
20:00 - Новини 6 серпня: московія нищить бізнес
19:39 - Кабмін зобов’язав податкову передати Міноборони дані чоловіків 18-60 років
19:16 - Єврокомісія попередила Румунію через наміри відкласти відмову від вугільних ТЕС
18:50 - Привласнення мільярдів Приватбанку: справу Коломойського скерували до суду
18:33 - Мегазавод з виробництва чипів у Техасі обійдеться SpaceX у 16,8 мільярдів доларів
18:23 - Електроенергія розподілятиметься за новим принципом – Шмигаль
18:05 - Суд забов’язав "Укррічфлот" Григоришина сплатити великий борг за електроенерію
18:04 - московіяни знищили склади із продукцією двох тютюнових гігантів: чи буде дефіцит
17:57 - Унормовано питання функціонування трекінг-сервісу платіжних операцій СЕП
17:30 - московія налагоджує виробництво акумуляторів для FPV-дронів: хто допомагає
16:50 - Ворог знищив 400 тисяч квадратних метрів складських приміщень за місяць – Forbes Ukraine
16:35 - Більша частина Львова знеструмлена через аварію
16:28 - Засідання Комісії
16:27 - За сім місяців товарообіг України склав 82,2 мільярда доларів
15:53 - 10 мільйонів гривень на масштабування ветеранського та дружнього до ветеранів бізнесу
15:43 - Тепер таксі можна замовляти через ШІ – Bolt
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 07.08.2026
15:18 - До уваги платників рентної плати за користування радіочастотним спектром (радіочастотним ресурсом) України!
15:12 - Який розмір орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності?
15:10 - Чи переноситься граничний строк сплати авансового внеску з військового збору для ФОП – платників єдиного податку (І, ІІ та ІV групи), якщо останній день строку сплати припадає на вихідний?
15:08 - Уповноважена особа може подати за фізичну особу заяву про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування
15:07 - Путін змусив Центральний банк знизити базову ставку – Bloomberg
15:05 - Фізична особа отримала товар від юридичної особи зі знижкою звичайної ціни: що з оподаткуванням доходу?
15:04 - Порядок заповнення табличної частини РК, що складається продавцем у випадках повернення ним суми авансу/повернення йому товарів
15:01 - До уваги платників внеску на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю!
14:56 - Чи оприлюднюється у період дії воєнного стану на вебпорталі ДПС інформація щодо платників податків, у яких є податковий борг?
14:55 - Договір про надання бухгалтерських послуг (аутсорсинг) з аудиторською фірмою: чи має право працівник фірми підписувати в електронному вигляді податкову звітність суб’єкта господарювання?
14:54 - До уваги платників екологічного податку!
14:53 - ФОП на загальній системі оподаткування отримав суми неустойки (штрафів, пені), відшкодування матеріальної або немайнової (моральної) шкоди (в т.ч. за рішенням суду) за невиконання договорів: чи є дохід?


Більше новин