Экономические ожидания украинцев достигли уровня перед кризисом 2008 года

17.09.2019 17:48 | Укррудпром

17:00 17 сентября 2019 года

Индекс потребительских настроений в Украине в августе вырос и достиг докризисного уровня, свидетельствуют данные ежемесячного исследования Info Sapiens, пишет РБК-Украина.

По данным исследования, индекс текущего положения вырос на 6,6 п., составив 83,5. Индекс экономических ожиданий в августе вырос на 8,3 п. и составил 103,6.

Августовский показатель индекса ожидаемой динамики безработицы составил 111,1 — это ниже показателя прошлого месяца на 3,3 п. Индекс инфляционных ожиданий уменьшился — до 173,2, что на 3,9 п. меньше, чем в прошлом месяце. Ожидания украинцев относительно курса гривни в течение ближайших 3 месяцев также немного улучшились: индекс девальвационных ожиданий снизился на 0,7 п. — до значения 128,8.

“Индекс потребительских настроений граждан старше 16 лет приблизился к отметке 100 (значение 95,6), а в группе 16-59 лет — несколько превысил 100 (значение 101). Такие уровни индекса потребительских настроений наблюдались в Украине в период 2004-2008 годы (до августа 2008 года), а затем в течение трех месяцев (апрель-июнь) в 2010 году. Таким образом значение индекса потребительских настроений вернулись на уровень до кризиса 2008-2009 годов. В 2019 году самый большой рост идет по индексам ожиданий развития экономики”, — отметили аналитики Info Sapiens.

Индексы ожиданий развития экономики в июле-августе 2019 года даже превышают значение в 2004-2008 годах. В то же время индекс оценки текущего дохода и целесообразности делать крупные покупки в июле-августе 2019 года остается ниже уровня аналогичных индексов до кризиса 2009 года.

Додати коментар

Користувач:
email:





У світі багатих і знаменитих
Гроші можуть купити все, що забажаєш
Але, якщо гроші заберуть у тебе
Лише справжні друзі лишаться з тобою на завжди

- Fin.Org.UA

Новини

17:11 - Курс долара встановить черговий історичний рекорд щодо гривні
17:02 - Німецьку дочку "Роснефти" хочуть на необмежений термін вивести з під санкцій
17:00 - Чому тютюнові акцизи слід підвищити
16:50 - Обрання або перехід на спрощену систему оподаткування ФОП
16:49 - З якої дати визначається термін використання легкового автомобіля з метою оподаткування транспортним податком?
16:47 - Фізична особа, яка не заключала договір про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, може отримати в контролюючому органі довідку
16:46 - Переобладнання вантажного транспортного засобу у легковий автомобіль: визначення дати, на яку розраховується офіційний курс гривні до іноземної валюти при обчисленні акцизного податку
16:45 - Німецька розвідка порахувала дефіцит бюджету московія: значно вищий від офіційних даних
16:44 - Про внесення змін до облікових даних контролюючий орган за неосновним місцем обліку необхідно повідомити
16:43 - Безбар'єрність: податкові електронні сервіси – комфорт і рівні можливості для кожного
16:40 - Витрати, які враховуються нотаріусами при визначені сукупного чистого доходу
16:39 - За які земельні ділянки юрособи – платники єдиного податку четвертої групи звільняються від сплати земельного податку та сплачують земельний податок?
16:37 - Скасування реєстрації РРО, що знаходяться на територіях, які тимчасово окуповані або на яких ведуться бойові дії
16:35 - Нові форми звітів № 1-ВП та № 1-ОП подаються з 01.03.2026
16:33 - До уваги малих виробництв виноробної продукції!
16:26 - За рахунок коштів податкового агента сплачене податкове зобов’язання фізичної особи: чи виникає дохід?
16:25 - Ворог атакував залізничну інфраструктуру на Одещині: є поранені
16:23 - Виплата доходів нерезиденту: подання Податкової декларації з податку на прибуток підприємств ФОПом, ФО, яка провадить незалежну професійну діяльність, або платником єдиного податку
16:16 - Чи має право на податкову знижку ФОП?
16:15 - Фізична особа у звітному році отримала дохід від продажу одного легкового автомобіля: чи подавати податкову декларацію про майновий стан і доходи?
16:14 - З прифронтового Слов’янська тимчасово вивозять тролейбуси
16:13 - Про термін подання ФОПом – платником єдиного податку четвертої групи податкової декларації та строк сплати єдиного податку
16:11 - Порядок надсилання податкових повідомлень-рішень: що змінилось?
16:09 - Попит на електронні ключі зростає: з початку року понад 61 тис. громадян і компаній скористалися сервісом ДПС
16:07 - Понад 27,8 млрд грн податкових платежів та єдиного внеску – надходження до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів від платників Дніпропетровщини
16:06 - Обрання або перехід на спрощену систему оподаткування ФОП
16:04 - Деякі особливості заповнення звітності юридичними особами – платниками єдиного податку четвертої групи
16:04 - Чи зобов’язаний нерезидент, відокремлений підрозділ якого не здійснює господарську діяльність на території України, реєструватися платником податку на прибуток та подавати звітність по цьому податку?
16:03 - TAX Control: Повідомляйте про порушення в один клік
16:01 - Податкова декларація платника єдиного податку – ФОПа подана за невірним ідентифікатором форми: відображення в Електронному кабінеті


Більше новин