Ми оголошуємо про початок проведення конкурентних та прозорих концесійних конкурсів морських портів Ольвія та Херсон, - Владислав Криклій

12.09.2019 17:42 | Міністерство інфраструктури України

12 Вересня 2019, 12:45Міністерство інфраструктури оголошує про початок проведення конкурентних та прозорих концесійних конкурсів  морських портів Ольвія та  Херсон. Про це заявив Міністр інфраструктури Владислав Криклій сьогодні, 12 вересня 2019 року.
« підтримує розвиток галузі морських портів, як основних воріт для економіки України. Концесія є однією з наших ключових  стратегій підвищення ефективності та залучення приватних інвестицій у державні портові активи», - зазначив Владислав Криклій.
Міністр інфраструктури підкреслив, що пілотні проєкти концесії морських портів Ольвія та  Херсон мають на меті продемонструвати ринку прагнення до партнерства з приватним сектором відповідно до найкращих міжнародних стандартів: «Це є спільною позицією Уряду та Президента, який дав чітке доручення щодо проведення пілотних концесійних конкурсів  до 1 січня 2020 року. Наразі ми раді оголосити про початок проведення конкурентних та прозорих концесійних конкурсів по обох проєктах».
Мінінфраструктури закликає  усіх приватних інвесторів взяти участь у цих конкурсах та скористатися можливістю отримати вигоду від значного потенціалу України до зростання.
Зазначені проєкти були підготовлені спільними зусиллями команди Мінінфраструктури, ЄБРР, МФК,  Проєктного офісу “SPILNO” та консорціуму міжнародних консультантів відповідно до кращих міжнародних практик.
З детальною інформацією щодо проєктів та конкурсною документацією можна ознайомитись на сервісі доступу до інформації за посиланнями:
Херсон:  https://mtu.gov.ua/content/proekt-koncesii-u-portu-herson.html
Ольвія:  https://mtu.gov.ua/content/proekt-koncesii-u-portu-olviya.html
Для доступу до усього пакету інформації щодо проєктів учасники мають пройти попередню кваліфікацію та підписати договір про конфіденційність і нерозголошення інформації.
Ми запрошуємо всіх потенційних інвесторів на презентацію проєктів, що попередньо відбудеться 1 жовтня в місті Одеса. Більше інформації буде повідомлено пізніше.  
У разі виникнення питань стосовно проєктів, просимо звертатись до представників Міжнародної фінансової корпорації: Олег Кудашов okudashov@ifc.org; Алмаз Карассаєв akarassayev@ifc.org; Драгош Савка dsavca@ifc.org.



Додати коментар

Користувач:
email:





Crashing market falls,
Fortunes lost in a moment,
Greed punished swiftly.

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Новини 2 липня: масовані атаки московія по бізнесу
19:50 - Tesla зафіксувала рекордний квартал за обсягами поставок
19:25 - Вартість відновлення майна "Нової пошти", яке пошкодила московія, становить 1 мільярд гривень
19:00 - Менторство для молоді: у прифронтових громадах підтримають запуск власної справи
18:57 - Грузинський НПЗ обіцяє з серпня повністю відмовиться від нафти московія
18:38 - БЕБ проводить обшуки на металургійному заводі. Серед підозрюваних депутати
18:35 - До уваги довірителів ФФБ: роз’яснення Комісії щодо ситуації з ТОВ «ФК «ГЛОБАЛ КАПІТАЛ»
18:30 - Уряд звільнив від перевірок пошкоджене війною майно бізнесу
18:28 - Засідання Комісії
18:03 - Уряд включив до Реєстру індустріальних парків "Будшляхмаш": що виробляє
17:30 - Уряд передав Держмолодьжитло до сфери управління Мінекономіки
17:27 - Microsoft створила компанію-помічника по впровадженню ШІ за 2,5 мільярда доларів
16:58 - У Криму обмежать подачу води через перебої у електропостачанні
16:32 - московія протягом 18 місяців шпигувала за ядерними об'єктами Європи за допомогою дронів, запущених з танкерів
16:30 - ЦГР підписав перші договори на розмінування угідь Держзембанку та одноосібників
16:30 - Пенсія, яка не прийде
16:17 - У Нікополі росіяни знищили відразу сім автівок "Укрпошти"
15:55 - Дефіцит бензину позначився на Центральній Азії – Bloomberg
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 03.07.2026
15:30 - Уряд запускає експериментальний проєкт зі створення сучасної системи реєстрації домашніх тварин
15:30 - Майно підприємств, які постраждали від обстрілів, звільнили від перевірок
15:12 - Поліція викрила шахраїв, які ошукали американців на півмільйона доларів
15:00 - Удар за ударом. Як "Нова пошта" виживає під обстрілами
14:54 - На Рівненщині зіштовхнулися мікроавтобус і поїзд, є загиблі
14:45 - московіяни поцілили у сортувальний центр у Запоріжжі
14:30 - Підтримка проєктів зі значними інвестиціями: Уряд дозволив ввезення обладнання для виробництва кормових домішок на Черкащині
14:15 - Мінфін повідомив про рекордні інвестиції українців в ОВДП
13:50 - Україна в червні скоротила імпорт електроенергії на чверть
13:45 - Київщина отримає до 500 нових робочих місць у машинобудуванні
13:30 - Детективи БЕБ викрили "дорожні оборудки" на Буковині


Більше новин