Ще 100 ОСББ залучили більше 30 млн грн «теплих кредитів» на енергоефективні заходи за тиждень

11.09.2019 11:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Ще 100 ОСББ залучили більше 30 млн грн «теплих кредитів» за тиждень на енергоефективні заходи у багатоповерхівках.
Це майже у 1,5 раза більше, ніж за позаминулий тиждень, коли ОСББ оформили 19 млн грн кредитів. Як бачимо, ОСББ швидко підхопили другу в цьому році хвилю державної підтримки. Голова Держенергоефективності Сергій Савчук пояснив, що така активність вчергове доводить затребуваність програми «теплих кредитів», що дозволяє: впроваджувати комплексну термомодернізацію будинку; отримувати до 70% відшкодування із держбюджету; одержувати додаткову компенсацію річних або частину суми кредиту із місцевих бюджетів; заощаджувати 50% і більше на комунальних рахунках; підвищити вартість утеплених квартир в середньому на 30%. При цьому брати участь у програмі – легко і швидко: мінімізовано бюрократію, відсутні контакти із чиновниками. Загалом, за даними Держенергоефективності, у 2019 р.
більше 1600 ОСББ по всій країні залучили майже 600 млн грн на енергоефективні заходи.
Це вже перевищує показники всього 2018 року (1600 ОСББ оформили 460 млн грн кредитів). Це свідчить ще й про збільшення обсягів фінансування утеплення одного багатоквартирного будинку. «Тож, шановні голови ОСББ, звертайтеся до Ощадбанку, ПриватБанку та Укргазбанку із проектами з утеплення та готуйтеся до опалювального сезону!» – наголосив Сергій Савчук.
– Нагадую, що саме комплексна термомодернізація ОСББ – встановлення ІТП, заміна вікон, утеплення та інші необхідні заходи – дозволяє зменшити платіжки на 50%  і більше». При цьому, за його словами, наявність місцевих програм дає можливість провести максимально глибоку термомодернізацію при збільшенні компенсації за рахунок місцевих бюджетів. Довідково Усі охочі – населення та ОСББ – можуть отримати консультації щодо участі у державній програмі «теплих кредитів» у спеціалістів сall-центру при Держенергоефективності за контактами: - тел.: (044) 296-71-60, 292-32-57, - e-mail: energoefect@saee.gov.ua. Додаткові компенсації за «теплими кредитами» можна отримати від місцевої влади.
Про наявність такої можливості можна дізнатися на Інтерактивній карті місцевих програм співфінансування «теплих кредитів» на сайті Держенергоефективності.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ринок валютний –
Дійшло до кульмінації
Тисячоліття.

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 06.05.2026
15:17 - Єгипет продовжує приймати викрадене Росією українське зерно – МЗС
15:15 - Імпорт електроенергії в Україну у квітні впав на 40%
14:57 - Тігіпко став позаштатним радником Буданова
14:37 - Amazon розширює логістичну мережу
14:35 - Україна наростить імпорт газу з Польщі: регулятор погодив проєкт
14:17 - Nova запустила платформу електронного документообігу для бізнесу
13:55 - Інвестували 12 мільйонів євро: Carlsberg запустив в Україні нову баночну лінію
13:55 - Комітет Ради позачергово розгляне проєкт про підняття зарплат поліцейським
13:38 - У Луцьку посадовця міськради викрили на хабарі
13:33 - МАГАТЕ виявило пошкоджене обладнання на Запорізькій АЕС після атаки безпілотника
13:20 - ПУМБ інвестував в створення інклюзивного бізнесу 100 млн грн
13:16 - Свириденко розкрила цьогорічні приватизаційні плани
13:00 - У перелік "Доступних ліків" додали нові препарати
12:58 - На аукціон виставили нове нафтогазове родовище за мільярд
12:40 - Українці збільшили попит на бензинові та гібридні авто: які моделі обирають
12:30 - До небанківської установи застосовано заходи впливу
12:30 - Стало відомо, скільки від початку року коштували московія атаки України по її НПЗ
12:30 - K-beauty як драйвер змін: як корейська косметика трансформує ринок та правила гри для ритейлерів
12:16 - Інвестиції українців у ОВДП досягли історичного максимуму
11:55 - Банки України показали актуальний курс валют на 5 травня
11:46 - Global Money Week 2026 в Україні об’єднав 278 тисяч учасників серед освітян, дітей та молоді
11:35 - Ворог вдарив по порту Великої Одеси: пошкоджено цивільне судно
11:30 - Держслужбовці повністю вичерпали квоти бронювання військовозобов'язаних
11:26 - Електронна черга: плануйте візит до податкової у сучасному і зручному форматі
11:23 - Чи має право суб’єкт господарювання проводити розрахунки за операціями оптової торгівлі алкогольними напоями у готівковій формі?
11:22 - Де розміщені реквізити рахунків для сплати податків, зборів, єдиного внеску та інших платежів до бюджету?
11:21 - Що означають показники, які розміщуються в меню «Критерії добровільного дотримання законодавства» приватної частини Електронного кабінету?
11:19 - Особливості нарахування, утримання та сплати (перерахування) військового збору деякими категоріями платників
11:18 - До уваги роботодавців!


Більше новин