Россия планирует построить в оккупированном Крыму два десантных корабля

11.09.2019 11:30 | Укррудпром

11:10 11 сентября 2019 года

Россия планирует начать строительство в оккупированном Крыму двух универсальных десантных кораблей в мае 2020 года. Об этом со ссылкой на источники сообщает ТАСС.

“Два УДК водоизмещением до 15 тысяч тонн впервые в истории России планируется заложить на судостроительном заводе “Залив” в Керчи в 2020 году”, — сказал один из источников.

Он добавил, что головной корабль планируется сдать флоту РФ до завершения текущей госпрограммы вооружения, то есть до конца 2027 года.

Завод “Залив” в Керчи имеет стапельное место для постройки судов длиной до 300 м и шириной до 50 м, что позволяет ему строить корабли водоизмещением более 150 тыс. т.

Российские универсальные десантные корабли, также называемые вертолетоносцами, способны нести большую группировку тяжелых вертолетов различного назначения (до 16 вертолетов у “Мистраля” и более 30 — у американских типа Wasp), а также перевозить от нескольких сотен до тысячи и более человек морской пехоты.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bubble forming fast,
A ticking time bomb,
Disaster looms ahead.

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 17.02.2026
15:12 - За яких умов ФОП (крім е-резидентів) можуть бути платниками єдиного податку першої – третьої груп?
15:10 - Створюємо безбар’єрний простір: ЦОПи стають доступнішими
15:09 - Якщо суб'єкт господарювання не дотримується визначених розмірів середньої щомісячної зарплати працівників, то його ліцензія може бути анульована
15:08 - Платники екологічного податку та рентної плати за воду або надра мають враховувати дані інтегрованого довкіллєвого дозволу при заповненні податкової звітності
15:06 - Єдиний податок: які доходи платників третьої групи оподатковуються військовим збором?
15:05 - До уваги резидентів Дефенс Сіті!
15:03 - До яких реєстрів відкритої частини ЕК платники мають доступ
15:01 - За яких умов не нараховується пеня за помилкову сплату податкових платежів
15:00 - Інформацію про реквізити рахунків для сплати податків і єдиного внеску платники можуть отримати на вебпорталі ДПС
14:59 - До уваги платників ПДВ!
14:57 - Податкова знижка за навчання: як підтвердити витрати
14:54 - Відбулась пресконференція з представниками медіа
14:50 - Інтерв’ю у приміщенні Лівобережного відділу обслуговування платників Дніпровської ДПІ
14:50 - Спрощено порядок справляння плати за землю у разі зміни власника нерухомості
14:49 - Загальний фонд держбюджету від платників Дніпропетровщини отримав понад 68,5 млн грн рентної плати
14:47 - Транспортний податок: внесок юридичних осіб до місцевих бюджетів Дніпропетровщини – майже 1,4 млн гривень
14:45 - Податкове повідомлення-рішення з податку на нерухомість: на що звернути увагу та коли звертатися за звіркою
14:43 - До уваги платників єдиного податку!
14:39 - Охоронна діяльність: завчасно подбайте про перехід на загальну систему
14:37 - Деклараційна кампанія – 2026: українці вже подали понад 25 тисяч декларацій
14:33 - Дефенс Сіті: що потрібно знати про оподаткування прибутку для резидентів
14:30 - БЕБ ліквідувало на Одещині схему мінімізації податків
13:59 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:56 - БЕБ створило телеграм-бот для повідомлень про тіньовий ринок пального
13:53 - Українські міста отримають більше "пакунків тепла" – Зеленський
13:35 - Надходження турзбору зросли на понад 14%: які регіони відвідували найчастіше
13:30 - ДСНС витратила мільйони на непридатне спорядження: слідчі вручили підозри
13:15 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:14 - За рік кількість резидентів Дія.City зросла вдвічі


Більше новин