Понад 3,5 тисячі користувачів нової мережі у селах – у лідерах Вінницька область

11.09.2019 10:58 | ukrtelecom.ua

До новозбудованої мережі оптичного інтернету від Укртелекому в селах вже підключено понад три тисячі абонентів – Вінницька область є лідером за кількістю і швидкістю підключення 
З 19 областей, в яких наразі тривають роботи з розбудови нової мультисервісної мережі швидкісного інтернету, Вінницька область – лідер за швидкістю будівництва і підключення абонентів. В області прокладено майже 90 км волоконно-оптичних ліній зв’язку та встановлено сотні елементів телекомінфраструктури, яка вже обслуговує понад пів тисячі абонентів. Абоненти, що підключились до нової мережі, мають можливість користуватися оптичним інтернетом на швидкостях до 200 Мбіт/с, інтернет-телефонією та інтерактивним телебаченням. 
У цілому, підключення абонентів на нову мережу оптичного інтернету в сільській місцевості набирає обертів. За два неповних місяці вже підключено понад 3,5 тисячі абонентів. А темп підключення до новозбудованої інтернет-мережі свідчить про високий попит на доступ до швидкісного інтернету незалежно від місця проживання абонента. 
Проект з розбудови оптичної мультисервісної мережі за технологією GPON зараз реалізується у 19 областях: Запорізькій, Волинській, Івано-Франківській, Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій, Миколаївській, Одеській, Херсонській, Полтавській, Сумській, Харківській, Вінницькій, Житомирській, Черкаській, Чернігівській, Дніпропетровській, Кіровоградській, Тернопільській областях.
Загалом же планується будівництво понад 3,5 тисячі кілометрів оптичних ліній для забезпечення швидкісним інтернетом майже 300 населених пунктів.

Додати коментар

Користувач:
email:





Recovery begins,
New hope for the market,
The cycle continues.

- Fin.Org.UA

Новини

00:28 - Про природний капітал в активах НПФ
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:35 - Банки мають достатній запас готівкової валюти – результати операцій НБУ з підкріплення кас банків готівковою іноземною валютою
21:00 - Новини 10 березня: мобілізація айтівців, провал законопроєкту про "податок на OLX", інфляція
20:31 - Супертанкер з іранською нафтою "проскочив" крізь Ормузьку протоку
20:24 - 10% відкату: чиновницю підозрюють в отриманні хабаря за ремонт будинків у Харкові
20:10 - Нафтогігант США почав вивозити персонал з Близького Сходу
19:54 - Німеччина та Україна домовились про нову пільгову іпотеку для переселенців
19:50 - В Ірані випав небезпечний "нафтовий дощ" після ракетних ударів
19:45 - Захист національного виробника та справедлива конкуренція: результати засідання Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі
19:35 - Україна планує залучити від партнерів на енергетичні потреби у 2026 році 5 млрд євро, – Денис Шмигаль
19:20 - Зеленський розповів, як Кубраков допоможе посилити енергетику Києва
19:08 - Пропонується оновити порядок інкасації коштів та перевезення валютних цінностей банків в Україні
19:00 - Відновлення генерації: уряд планує цього року залучити ще п’ять мільярдів євро
18:55 - В Україні 11 березня відключення світла триватимуть з ранку до кінця доби
18:50 - Нафтовий гігант ОАЕ зупинив НПЗ після атаки дрона Ірану
18:45 - Запрошуємо до участі: в Києві відбудеться Форум для керівників підприємств щодо експортного контролю та комплаєнсу
18:30 - Нафта обвалилася на $10 після слів Трампа про швидку деескалацію
18:25 - САП та НАБУ викрили корупційну схему в "Укроборонпромі"
18:18 - Японія передала Україні захисну техніку: що найнеобхідніше
18:12 - Швеція спрямувала додатково понад 56 млн євро до Фонду підтримки енергетики України
18:10 - Найбільший виробник нафти прогнозує "катастрофу" для світової економіки: названо умову
17:50 - Нацбанк показав курс долара і євро на середу 11 березня
17:42 - "Укрпошта" зробила заяву щодо постачальника, якого підозрюють у фінансуванні московія
17:37 - Уряд відкрив можливість проведення аукціонів на три родовища титанової сировини
17:36 - У московії інфляція перевищила 900% за час правління Путіна – росЗМІ
17:20 - московія використовує окуповану Луганщину для збільшення посівів соняшника
17:16 - Засідання Комісії
17:05 - На Тернопільщині викрили підпільне виробництво тютюну та вилучили понад 5 тонн продукції
17:00 - «Доступні кредити 5-7-9%»: щотижнева статистика


Більше новин