Экспорт труб из Украины сократился на треть

11.09.2019 10:36 | Укррудпром

10:20 11 сентября 2019 года

Экспорт труб из Украины в августе сократился на 36,8%, до $44,9 млн, по сравнению с предыдущим месяцем. В натуральном выражении падение составило 33,5% — до 46 тыс. т. Об этом свидетельствуют данные таможенной статистики на сайте ГФС Украины.

Больше всего украинских бесшовных труб покупают США — 30,32%. Однако доля Штатов в объеме закупок бесшовных труб в январе-августе сократилась почти вполовину  по сравнению с 66,2% в январе-июле. 

Это может быть связано с действующей американской пошлиной на украинскую металлопродукцию и с отложенными переговорами по ее снятию. Подписанное в июле 2014 года и позже пролонгированное соглашение приостанавливало действие пошлины в размере 7,47%, введенной по итогам антидемпингового расследования против ряда стран-импортеров стальных труб, в том числе Украины. Это могло вызвать существенное снижение общего объема экспорта труб из Украины.

В январе-августе украинские предприятия отправили на экспорт 442,7 тыс. т труб на сумму $475,7 млн. За тот же период Украина импортировала 72,9 тыс. т труб на сумму $122,7 млн.

Больше всего бесшовных труб страна закупила у Китая (38,9%).

Напомним, что в 2018 году экспорт труб из Украины достиг четырехлетнего максимума. Украина тогда экспортировала 657 тыс. т труб на сумму  $737,8 млн.

Основные производители труб в Украине — ООО “Интерпайп НИКО ТЬЮБ”, “Интерпайп НТЗ”, “ДМЗ Коминмет”, ММК им. Ильича, “Интерпайп НМТЗ”, “Трубосталь”, Centravis, Днепропетровский трубный завод, “Славсант”. На неконтролируемых территориях остались Харцызский и Луганский трубные заводы.

Додати коментар

Користувач:
email:





Regulation rules
SEC monitoring closely
Preventing frauds

- Fin.Org.UA

Новини

21:40 - Макроекономічний та монетарний огляд, квітень 2026 року
18:00 - Національний банк у березні 2026 року застосував до одного банку і п’яти небанківських фінансових установ заходи впливу за порушення вимог законодавства у сфері фінансового моніторингу та валютного законодавства
17:35 - Слов'янська ТЕС зупинила роботу внаслідок ворожих атак
17:25 - Російський НПЗ за 800 кілометрів від України зупинив роботу після атаки дронів
17:00 - Україна об’єднає енергоринок з ЄС: Рада ухвалила закон про market coupling
16:30 - Як отримати житло від держави: три актуальні програми компенсацій
16:20 - Рада продовжила дію військового збору на 3 роки після завершення війни
16:00 - Ціна на російську нафту зросла до найбільшої за 13 років
15:57 - Ключові рішення НКЦПФР від 07.04.2026
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 08.04.2026
15:30 - На окупованій Луганщині забирають працівників промисловості на війну проти України
15:00 - Повідомлення про учасника індустріального парку «Сигнівка»
15:00 - До фінансової компанії застосовано захід впливу
14:55 - В Україні стартувала виплата Нацкешбеку за лютий
14:35 - Нідерландський банк-гігант не зміг вийти з російського ринку
14:34 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
14:23 - Декларування 2026: учасники бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни мають право на податкову знижку за оренду житла
14:21 - Як відображається у Звіті № 1-ВП продукція / товар, переданий у власну роздрібну мережу?
14:20 - Доходи нараховані (виплачені) ФОП, місцезнаходження або місце проживання яких тимчасово окупована територія: відображення у звітності
14:18 - Де платник може ознайомитися з інформацією щодо частки неотриманих грошових коштів за операціями РЕЗ?
14:12 - Заповнення заяви про проставлення апостиля у разі її подання представником юридичної особи
14:12 - Правоохоронці викрили чергову схему на "єВідновленні"
14:04 - За яким ідентифікатором форми необхідно подавати повідомлення про мережеві адреси, на яких здійснюється пропонування до продажу підакцизних товарів?
14:00 - Виплата кешбеку за лютий розпочнеться з 7 квітня
14:00 - Великодній кошик за п’ять років подорожчав майже вдвічі
14:00 - В Києві переглянуть тарифи на проїзд в громадському транспорті
13:58 - Які документи надаються ФОПом іншому суб’єкту господарювання для уникнення подвійного нарахування єдиного внеску?
13:46 - Із скриньки РРО або з місця проведення розрахункових операцій із застосуванням ПРРО викрадено готівку: дії суб’єкта господарювання
13:45 - СБУ повідомила про підозру капітану, який керував суднами "тіньового" флоту московія
13:40 - "Склад серйозно пошкоджено": росіяни атакували виробника снеків Flint, Сан Санич, Big Bob


Більше новин