Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем шахтаря

25.08.2019 10:18 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Шановні друзі! Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з професійним святом – Днем шахтаря! Вугледобувна галузь України має значний потенціал і є надважливою для подальшого сталого розвитку економіки та промисловості.
Вугільні та уранові шахти задовольняють потреби нашої країни в енергетичних ресурсах, створюють сотні робочих місць у регіонах.
Вугілля є надійною основою роботи теплової генерації, яка забезпечує регулювання потужності в енергетичній системі України. В Енергетичній стратегії України на період до 2035 року роботу галузі окреслено як пріоритетну.
Серед головних факторів подальшого розвитку галузі необхідно назвати реструктуризацію вугільного сектору, забезпечення технологічно та екологічно безпечного функціонування підприємств, запровадження технологій використання шахтного метану.
Тому Уряд послідовно здійснює заходи, що сприяють зміцненню енергетичної безпеки країни та вирішенню питань вугледобувних регіонів. За всіма здобутками галузі стоять передусім люди – професіонали своєї справи.
Шахтарська праця завжди була і є однією з найнебезпечніших професій, яку обирають мужні та відповідальні люди.
Українські гірники демонструють відданість обраній професії, результативність та згуртованість у виконанні планових завдань. Висловлюю подяку всім шахтарям України за важку, але надзвичайно необхідну для країни працю! Бажаю професійного зростання, нових трудових звершень, віри в успіх реформ, оптимізму, добра і достатку в родинах! З повагою Прем’єр-міністр України                                       Володимир ГРОЙСМАН

Додати коментар

Користувач:
email:





Earnings reports in,
Profit gains and losses shown,
Investor insight.

- Fin.Org.UA

Новини

23:55 - Інфляція пришвидшиться у другому півріччі, але повернеться до зниження наступного року – Інфляційний звіт
23:54 - Інфляційний звіт, липень 2026 року
22:24 - Аграрії зможуть отримати пільгові кредити за програмою 5-7-9%
20:00 - Новини 6 серпня: московія нищить бізнес
19:39 - Кабмін зобов’язав податкову передати Міноборони дані чоловіків 18-60 років
19:16 - Єврокомісія попередила Румунію через наміри відкласти відмову від вугільних ТЕС
18:50 - Привласнення мільярдів Приватбанку: справу Коломойського скерували до суду
18:33 - Мегазавод з виробництва чипів у Техасі обійдеться SpaceX у 16,8 мільярдів доларів
18:23 - Електроенергія розподілятиметься за новим принципом – Шмигаль
18:05 - Суд забов’язав "Укррічфлот" Григоришина сплатити великий борг за електроенерію
18:04 - московіяни знищили склади із продукцією двох тютюнових гігантів: чи буде дефіцит
17:57 - Унормовано питання функціонування трекінг-сервісу платіжних операцій СЕП
17:30 - московія налагоджує виробництво акумуляторів для FPV-дронів: хто допомагає
16:50 - Ворог знищив 400 тисяч квадратних метрів складських приміщень за місяць – Forbes Ukraine
16:35 - Більша частина Львова знеструмлена через аварію
16:28 - Засідання Комісії
16:27 - За сім місяців товарообіг України склав 82,2 мільярда доларів
15:53 - 10 мільйонів гривень на масштабування ветеранського та дружнього до ветеранів бізнесу
15:43 - Тепер таксі можна замовляти через ШІ – Bolt
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 07.08.2026
15:18 - До уваги платників рентної плати за користування радіочастотним спектром (радіочастотним ресурсом) України!
15:12 - Який розмір орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності?
15:10 - Чи переноситься граничний строк сплати авансового внеску з військового збору для ФОП – платників єдиного податку (І, ІІ та ІV групи), якщо останній день строку сплати припадає на вихідний?
15:08 - Уповноважена особа може подати за фізичну особу заяву про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування
15:07 - Путін змусив Центральний банк знизити базову ставку – Bloomberg
15:05 - Фізична особа отримала товар від юридичної особи зі знижкою звичайної ціни: що з оподаткуванням доходу?
15:04 - Порядок заповнення табличної частини РК, що складається продавцем у випадках повернення ним суми авансу/повернення йому товарів
15:01 - До уваги платників внеску на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю!
14:56 - Чи оприлюднюється у період дії воєнного стану на вебпорталі ДПС інформація щодо платників податків, у яких є податковий борг?
14:55 - Договір про надання бухгалтерських послуг (аутсорсинг) з аудиторською фірмою: чи має право працівник фірми підписувати в електронному вигляді податкову звітність суб’єкта господарювання?


Більше новин