Буковинські фіскали розпочали активну фазу операції «Урожай - 2019»

23.08.2019 20:00 | Державна фіскальна служба України

У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області інформують, що аналіз діяльності сільськогосподарських суб’єктів господарювання у рамках операції «Урожай – 2019» завершено і розпочато комплекс контрольно-перевірочних та роз’яснювальних заходів.
Фіскали, щоб упередити схеми ухилення та визначити повноту сплати податків у агросекторі, зокрема земельного та орендної плати за землю, податку на доходи фізичних осіб та ЄСВ звірили з отриманими даними площі земельних ділянок, фактичне використання сільгоспугідь та їх співвідношення  до кількості офіційно працевлаштованих працівників, відображених у податковій звітності, наявність сільськосподарської техніки та визначили ризикових платників.
За даними аналізу на території області обліковується 1004 суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність у сфері сільського господарства. Із цієї кількості платників спеціальні робочі групи спільно з фіскалами уже відпрацювали  403 – як результат додатково сплачено 68,0 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та 83 тис. грн. ЄСВ.
Також у відомстві визначили, що  32864 громадяни мають у власності або оренді земельні ділянки площею більше двох гектарів і відповідно мають обов’язок щодо сплати податків. В основному ці земельні ділянки здаються в оренду сільськогосподарським підприємствам – які вже утримали з сум орендної плати та сплатили до бюджету 19,3 млн. грн. податків.
Разом з тим, серед цієї кількості - 2896 громадян обробляють свої ділянки самостійно і викликає занепокоєння у фіскалів той факт, річні декларації про суми отриманих доходів подали лише 277 землевласників(під час проведення операції «Урожай» - 51) та 107 зареєстровано як приватні підприємці (під час проведення операції «Урожай» залучено до державної реєстрації - 52). Щодо інших землевласників то проводиться робота з визначення сум отриманих доходів від обробки землі та кожному із них роз’яснюється про порядок подання декларацій та сплати  податку на доходи фізичних осіб за ставкою 18 відсотків та військового збору – 1,5 відсотка.
Також фіскали встановили, що 3018 громадян мають у власності сільськогосподарську техніку, серед яких трактори, косарки, комбайни тощо. З цієї категорії як приватний підприємець зареєстровано 571 громадянин (під час проведення операції «Урожай» залучено до державної реєстрації - 45). Щодо інших власників техніки то фіскали збирають інформацію та доказову базу для визначення реальних доходів та залучення їх до оподаткування.

Додати коментар

Користувач:
email:





The BIS and ECB
Managing currency and growth
For a unified Europe

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 24 квітня: Викрили масштабну мережу казино, у Києві дорожчає паркування
20:45 - В "Укренерго" розповіли, чи будуть відключення світла 25 квітня
20:15 - Intel продала навіть списані процесори – акції злетіли вище піку доткомів
20:03 - Нацбанк пом'якшив валютні обмеження: кого вони стосуються
19:45 - Швеція пішла на абордаж – танкери з нафтою московія почали оминати її води
19:16 - Уряд спрощує регулювання будівництва
18:55 - Екологічний податок приніс в держбюджет понад півтора мільярда: лідери сплати
18:45 - Наслідки війни у Ірані: на окремих ринках презервативи вже дорожчають
18:39 - Одна з найбагатших країн світу обирає мазут московія через Ормуз
18:15 - Уряд посилює підготовку публічних інвестиційних проєктів: 6 проєктів отримають міжнародну підтримку в підготовці, ще 7 - передадуть на розгляд PPF
18:15 - Україна експортувала торік майже півмільйона тонн м'яса птиці: найбільші покупці
18:00 - Уточнено регуляторні вимоги до Експортно-кредитного агентства
17:56 - Квартира на тещу: у посадовця МВС можуть конфіскувати 3,7 мільйона гривень
17:35 - На українському ринку з'явилась рання капуста місцевого виробництва: скільки коштує
17:24 - Компанія Henkel оголошує нові цілі сталого розвитку до 2030 року
17:16 - Нацбанк показав курс долара та євро на понеділок 27 квітня
17:15 - В Україні обговорили запровадження стандартів сталого туризму в обєктах ПЗФ
17:10 - Встановлено низку вимог щодо діяльності Національної установи розвитку
16:41 - ЄБРР надав Кернел кредит вперше за 4 роки: на що витратять $45 мільйонів
16:30 - Коли "не заходити" – правильне інвестиційне рішення
16:30 - Вперше оприлюднено перелік значимих страховиків
16:25 - Будинки в столиці: скільки вони коштують в різних районах Києва
16:24 - Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України “Про затвердження Вимог до забезпечення благополуччя тварин під час їх транспортування та здійснення супутніх операцій”
16:20 - Україна та Ангола домовились посилювати співпрацю в гуманітарному розмінуванні
16:20 - Уряд пропонує не оподатковувати виплати "єСадок"
16:19 - Проєкт наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України “Про затвердження Вимог до забезпечення благополуччя тварин під час їх транспортування та здійснення супутніх операцій”
15:52 - Промислова інфляція у березні зросла до 36,6% – Держстат
15:50 - «Зроблено в Україні»: за два роки компенсації 25% вартості аграрії придбали українську агротехніку на 10,5 млрд грн
15:40 - Через брак палива авіакомпанії скасовують десятки тисяч рейсів – ЗМІ
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 27.04.2026


Більше новин