За рубежом постоянно работают более 3 млн украинцев

23.08.2019 18:12 | Укррудпром

17:30 23 августа 2019 года

Постоянно за пределами страны работают 3,2 миллионов человек, периодически работали за рубежом примерно 7-9 миллионов украинцев. Об этом на пресс-конференции заявил министр социальной политики Андрей Рева, передает НВ Бизнес.

По его словам, самая большая волна миграции из Украины наблюдалась в 90-х годах — в этот период из Украины выехали около 7 миллионов работников.

“В начале 2000-х люди стали возвращаться”, — сказал он.

Рева отметил, что вторая волна миграции наблюдалась в 2015-2017 годах.

“Если смотреть по объемам переводов денег в Украину, то в этом году большого прироста не наблюдается. Это говорит о том, что большого роста миграции не наблюдается”, — подчеркнул министр.

Число легальных работников из Украины в Польше превысило 480 тысяч человек.

По оценкам Нацбанка Польши, украинские кадры обеспечивают 0,3-0,9% роста ВВП ежегодно.

Додати коментар

Користувач:
email:





Криза – це джерело
Нових можливостей, що
Важливі на весь світ

- Fin.Org.UA

Новини

14:25 - В Києві завдяки генераторам заживили 17 транформаторних підстанцій
14:15 - В Одесі прокуратура викрила масштабну земельну аферу
13:58 - Енергетики повернули світло на лівому березі міста Дніпро після обстрілів московія
13:52 - Фонд гарантування оновив списки боржників неплатоспроможних банків
13:36 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:35 - На платформі "Пульс" з'явилось вікно звернень щодо когенерації
13:30 - Арештовані активи: як перетворити тягар на ресурс
13:29 - Близько до прогнозованого: ВВП України зріс на 2,2% у 2025 році – Мінекономіки
13:27 - Прокурори викрили незаконне відшкодування ПДВ через підсанкційне майно
12:58 - Китай перестав купувати електроенергію у московії
12:45 - TikTok посилить перевірку віку в ЄС на тлі зростання тиску регуляторів
12:40 - Шмигаль повідомив, яка в Україні ситуація із запасами пального
12:12 - Будинки з електроопаленням найближчим часом вимикати не будуть – Шмигаль
12:05 - Італія надасть Україні 80 промислових бойлерів за 1,85 мільйона євро
12:00 - Газовий гігант Ізраїлю розширять: Chevron схвалив розширення
11:59 - Об’єкти оподаткування знаходяться за межами України: особливості заповнення Повідомлення за ф. № 20-ОПП
11:57 - За яким кодом бюджетної класифікації сплачується ПДФО самозайнятою особою, яка отримала виплати пов’язані з тимчасовою втратою працездатності від ПФУ?
11:56 - Нецільова благодійна допомога, на яку не поширюється право отримання ПСП, надана юридичною особою своєму керівнику: що з оподаткуванням?
11:54 - Дотримання юридичними особами, ФОП та громадянами вимог заповнення обов’язкових реквізитів платіжної інструкції під час сплати податків, зборів, платежів та єдиного внеску
11:52 - Податковий календар на 19 січня 2026 року
11:48 - Майже 599,0 млн грн – надходження від платників акцизного податку до місцевих бюджетів Дніпропетровщини за операціями з роздрібної торгівлі алкогольними напоями
11:38 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини у минулому році юридичні особи – платники збору за місця для паркування транспортних засобів сплатили понад 41,1 млн гривень
11:36 - Шмигаль погрожує персональною відповідальністю за провали зі встановленням енергообладнання
11:35 - Платники Дніпропетровщини спрямували до загального фонду держбюджету понад 5,1 млрд грн рентної плати
11:30 - У реєстрі боржників з’явилися перші багатомільйонні штрафи за рекламу онлайн-казино
11:26 - З 1 січня 2026 року запрацювали податкові норми щодо операцій, повʼязаних з неправомірною вигодою
11:25 - Лідери сплати податків у 2025 році: переробна промисловість, оптова та роздрібна торгівля
11:22 - Правління НБУ обговорило з директором-розпорядником МВФ Крісталіною Георгієвою нову програму EFF
11:20 - Внаслідок ворожих атак є знеструмлення у Запорізькій та Харківській областях
11:14 - Не менше 50%: УЗ, "Нафтогаз" та "Укроборонпром" перейдуть на імпортну електроенергію


Більше новин