Другий рік поспіль поліція оцінюватиме свою ефективність на основі думки громадян, – Сергій Князєв

23.08.2019 16:18 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Наразі тривають тендерні процедури з обрання незалежної інституції, яка вивчатиме думку громадян.
Про це сьогодні, 23 серпня, заявив Голова Національної поліції Сергій Князєв під час колегії Міністерства внутрішніх справ України під головуванням Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Глава Нацполіції повідомив, що, незважаючи на постійне навантаження та виклики, які стояли перед поліцією у 2019 році, відомство продовжувало активну роботу над своєю розбудовою. «Усі новели, які планується реалізувати в найближчому майбутньому, знайшли своє відображення у Стратегії розвитку Національної поліції до 2023 року.
І характерним підтвердженням змін, які відбуваються у поліції, є оновлення критеріїв оцінювання ефективності діяльності відомства.
Вже другий рік поспіль робота поліції оцінюватиметься за результатами соціологічних опитувань», – наголосив Сергій Князєв. Глава відомства додав, що наразі завершується тендерна процедура з обрання незалежної інституції, яка вивчатиме думку громадян. «Водночас важливий крок у напрямку зміни критеріїв оцінювання – репутаційний аудит, який проводиться серед самих працівників поліції.
Ми детально вивчаємо потреби поліцейських, вживаємо заходи з мінімізації факторів, які чинять негативний вплив на організацію їхньої роботи», – сказав глава Нацполіції. За його словами, визначальною особливістю поліції, на відміну від старої правоохоронної системи, є відкритість та підзвітність перед громадськістю.
Відтак у цьому році керівники усіх відділів та відділень поліції повинні організувати підготовку та висвітлення власних звітів на відомчих сайтах. «Наступний і вкрай вагомий крок поліції у зазначеному напрямку – видання Річного звіту про діяльність відомства, який усі присутні сьогодні мають змогу оцінити.
За основу ми взяли подібний аналітичний матеріал, який щорічно готується поліцією міста Канберра, що в Австралії, та Оттава – Канада.
Фактично цей документ розкриває основні здобутки поліції з початку її утворення», – повідомив Сергій Князєв, висловивши подяку канадським колегам у підготовці звіту. Голова Нацполіції звернуся до громадськості з пропозицією ознайомитися зі звітом, зокрема, з його електронною версією на офіційному сайті Нацполіції. «Ми потребуємо зворотного зв’язку», – наголосив Сергій Князєв.

Додати коментар

Користувач:
email:





Volatility reigns,
Emotions run high,
The market is alive.

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Накази Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 16 квітня: бізнес погіршив прогнози щодо курсу валют, курс євро оновив рекорд
20:45 - За тиждень темпи захисту об'єктів критичної інфраструктури зросли на 20% – Кулеба
20:25 - З пов’язаної з московія криптобіржі викрали 1 мільярд рублів
19:55 - 17 квітня українці будуть зі світлом
19:40 - "Законом не передбачено": Дубовика не змогли рекомендувати на голову АРМА
19:10 - Авто з гібридними силовими установками: які нові та вживані моделі купують українці
19:00 - Toronto Centre and National Bank of Ukraine Sign Memorandum of Understanding on Capacity Development and Cooperation
19:00 - Підготовка проєкту ГЕФ: запрошуємо доєднатись до установчого воркшопу
19:00 - Національний банк України та Toronto Centre підписали Меморандум про взаєморозуміння з питань розбудови спроможностей та співпраці
18:54 - Ситуація змінюється, але потрібен час: в НБУ розповіли про роль євро
18:40 - США будуть полювати на танкери Ірану по всьому світу
18:25 - В більшості регіонів України новобудови дорожчають: які зараз ціни
18:20 - "Київський радіозавод" продали у 23 рази дешевше ринку: триває розслідування
18:18 - Стартап росіянина став найдорожчою приватною фінкомпанією Латинської Америки
18:16 - Друга частина інтерв'ю Володимира Лепушинського інформаційному агентству "Інтерфакс-Україна"
18:00 - Низка африканських країн на межі дефолту: серед причин – Іран
17:55 - Курс євро до гривні вдруге за тиждень оновив історичний максимум
17:39 - В Україні повідомили про нововведення у "Прозорро.Продажі"
17:30 - Вторинне житло в Україні: в яких обласних центрах за рік найбільше зросли ціни
17:23 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів проєкт “Про затвердження Положення про Державну комісію з оцінювання ризику генетично модифікованих організмів”
17:14 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Положення про Державну комісію з оцінювання ризику генетично модифікованих організмів”
16:59 - Прем'єр-міністерка розповіла про транспортні втрати "Укрзалізниці" під час війни з московія
16:49 - У ДСНС викрили розкрадання 12 мільйонів гривень
16:45 - Закупівлю енергообладнання із США для "Нафтогазу" профінансують на $300 мільйонів – Свириденко
16:40 - Південноазійська ядерна держава вводить відключення світла через війну в Ірані
16:37 - Банки вкотре зафіксували зростання попиту на кредити та налаштовані й далі нарощувати обсяги позик – результати Опитування про умови банківського кредитування
16:34 - Опитування про умови банківського кредитування, ІІ квартал 2026 року
16:30 - Безпечно вшанувати память рідних: ЦГР сформував список кладовищ, які перетинаються із забрудненими та імовірно забрудненими територіями


Більше новин