Законом встановлено вичерпний перелік умов, за яких cуб’єкти господарювання не отримують ліцензію на право зберігання пального

23.08.2019 10:28 | Fin.Org.Ua

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу, що Законом України від 23 листопада 2018 року № 2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» внесено зміни до Податкового кодексу України (далі – ПКУ) та Закону України від 19 грудня 1995 року № 481 «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» (далі – Закон № 481), зокрема запроваджено ліцензування видів господарської діяльності з виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним. Зазначені зміни набирають чинності з 01 липня 2019 року.
Місце зберігання пального визначено як місце (територія), на якому розташовані споруди та/або обладнання, та/або ємності, що використовуються для зберігання пального на праві власності або користування. Зберігання пального – діяльність із зберігання пального (власного або отриманого від інших осіб) із зміною або без зміни його фізико-хімічних характеристик (ст. 1 Закону № 481).
Нормами ст. 15 Закону № 481 встановлено, що ліцензія на право зберігання пального не отримується на місця зберігання пального, що використовуються:
► підприємствами, установами та організаціями, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевого бюджету;
► підприємствами, установами та організаціями системи державного резерву;
► суб’єктами господарювання для зберігання пального, яке споживається для власних виробничо-технологічних потреб виключно на нафто- та газовидобувних майданчиках, бурових платформах і яке не реалізується через місця роздрібної торгівлі.
Порядок видачі, призупинення, анулювання ліцензій на право зберігання пального, оптову та роздрібну торгівлю пальним визначено також ст. 15 Закону № 481.
Отже, ст. 15 Закону № 481 встановлено вичерпний перелік умов, за яких підприємства, установи та організації не отримують ліцензію на право зберігання пального на місця зберігання пального, інших виключень Законом № 481 не передбачено.
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Secondary market
Trades existing securities
Provides liquidity

- Fin.Org.UA

Новини

12:23 - НКЦПФР працює над удосконаленням внутрішньої структури
12:07 - До страхової компанії застосовано заходи впливу
11:50 - Шмигаль розповів, чи забере собі держава Дарницьку ТЕЦ
11:39 - Один з найбільших забудовників столиці відновив будівництво житла
11:35 - Влітку запрацює новий пункт пропуску на кордоні з Румунією
11:31 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
11:20 - Країни Близького Сходу вже втратили $15 мільярдів від початку війни
11:07 - Страхового та перестрахового брокера включено до Реєстру страхових посередників
10:59 - Нацбанк пояснив ситуацію на валютному ринку
10:58 - Українську гру S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl номінували на премію BAFTA Games Awards
10:35 - Юристи дівчини, чиє фото "злив" Гороховський, вимагають від нього компенсації
10:30 - У Києві пройшов Німецько-Український Енергетичний день
10:20 - Журналісти знайшли у власника готелю "Україна" 60 об'єктів нерухомості в Дубаї
10:09 - Енергетики повідомили про нові знеструмлення у кількох регіонах після атаки московія
10:00 - Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 13 березня
09:58 - "Національний кешбек": Кабмін додатково виділив понад 2 мільярди
09:50 - Нафта несподівано відреагувала на послаблення санкцій США проти московія
09:16 - В Україні зросли продажі дизельних автівок: популярні моделі лютого
09:11 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
09:00 - "Нафтогаз" остаточно виграв у "Газпрому" суд на понад $1,4 мільярда
08:00 - Кара за шахрайство: реальність чи оптична ілюзія?
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 13.03.2026
06:00 - Goodbye, Дубай? Як війна в Ірані змінила статус "раю для багатіїв"
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:02 - Угорщина повернула інкасаторські авто Ощадбанку, але без грошей й золота
21:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 12 березня: зростання курсу, розповіді про Чечоткіна, Rozetka
20:32 - Ціни на нафту відреагували на погрози Ірану
20:17 - В Україні розробили калькулятор для розрахунку підвищення зарплати вчителя
19:50 - Війна на Близькому Сході спричинила найбільший збій постачання нафти в історії


Більше новин