Деякі особливості заповнення реквізитів прибуткових та видаткових касових ордерів

23.08.2019 10:26 | Fin.Org.Ua

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області доводить до відома, що згідно з п. 25 розділу III Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 29 грудня 2017 року № 148 (далі – Положення № 148), приймання готівки у касу проводиться за прибутковим касовим ордером (додаток 2 до Положення № 148), підписаним головним бухгалтером або особою, уповноваженою керівником установи/підприємства. До прибуткових касових ордерів можуть додаватися документи, які є підставою для їх складання.
Про приймання установами/підприємствами готівки у касу за прибутковими касовими ордерами видається квитанція (що є відривною частиною прибуткового касового ордера), підписана головним бухгалтером або особою, уповноваженою керівником, підпис яких може бути засвідчений відбитком печатки цієї/цього установи/підприємства. При цьому, використання печатки установою/підприємством не є обов’язковим.
Пунктом 26 розділу III Положення № 148, визначено, що видача готівки з кас проводиться за видатковими касовими ордерами (додаток 3 до Положення              № 148) або видатковими відомостями. Документи на видачу готівки підписуються керівником і головним бухгалтером або особою, уповноваженою керівником. До видаткових ордерів додаються заяви на видачу готівки, розрахунки.
У разі, якщо прибутковий чи видатковий касовий ордер підписаний особою, уповноваженою керівником установи/підприємства на зазначені дії, то прізвище та ініціали вносяться саме тієї особи, що фактично підписувала такі ордери.

Додати коментар

Користувач:
email:





Money in motion
Fluctuations everywhere
Tread cautiously now

- Fin.Org.UA

Новини

18:03 - Уряд уточнив механізм перерахунку вартості тепла та води за надзвичайних ситуацій
17:55 - Курс долара до гривні оновив історичний максимум
17:46 - Подорожчання проїзду до 30 гривень: у Києві порахували пільговиків
17:34 - Рамкові будівельні угоди: у Мінрозвитку заперечують, що створили механізм контрактування обраних
17:09 - Закупівля без торгів: азербайджанці привезуть у Кривий Ріг енергоустановку за 232 мільйони
17:03 - Житлові ваучери для ВПО: більшість купує житло на вторинному ринку
17:03 - WhiteBIT вийшла на ринок Великої Британії — старт з Пікаділлі
16:50 - У "Дії" запустили декларування про майновий стан і доходи
16:30 - Чому ринок не вирішить проблему відходів
16:27 - Наслідки війни в Ірані: доходи московія від нафти та газу в травні зростуть на 39%
16:25 - Киргизстан розпочав масштабну зачистку бізнесу, який допомагає московія
16:06 - Круглий стіл щодо кібербезпеки в енергетиці: учасники обговорили нові виклики та механізми захисту
15:46 - Нацбанк продав в Одесі зруйнований росіянами Імексбанк за 93 мільйони
15:40 - У Полтаві БЕБ конфіскував вейпи на п’ять мільйонів гривень
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 21.05.2026
15:15 - Поліція викрила одесита, який обкрадав онлайн-крамницю у США
15:03 - АРМА почало шукати управителя на нерухомість Жеваго
14:48 - До двох фінансових компаній застосовано заходи впливу
14:40 - Через санкції США контейнерні перевізники відміняють рейси до Куби
14:21 - США тиснуть на Україну, щоб послабити санкції проти білоруських добрив
14:17 - НКЦПФР та Світовий банк провели зустріч: вступ до IOSCO, сек’юритизація та пенсійна реформа
14:14 - З ужгородського податківця хочуть стягнути необґрунтовані активи на 4 мільйона гривень
13:40 - "Укрзалізниця" розповіла, як втрата вагонів позначиться на її роботі влітку
13:39 - У Сербії кількість українських підприємців зросла у 3 рази за час війни: який бізнес розвивають
13:10 - Нігерія збільшує видобуток нафти на тлі війни у Ірані
13:05 - В Україні кожен п'ятий іноземний ФОП має громадянство московія
13:00 - Кейс Maestro Hotel Management: як запустити міжнародний готельний бренд в умовах війни
12:55 - По п'ять крапель: скільки п'ють українські водії
12:53 - Національний банк успішно реалізував нерухомість, отриману в рахунок погашення боргу банку перед регулятором
12:45 - АЗС масово підвищили ціни на бензин – ЗМІ


Більше новин