З 22 серпня діють нові штрафні санкції за порушення при переміщенні транспортних засобів

23.08.2019 09:18 | Fin.Org.Ua

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області інформує.
ДФС України повідомила, що з 22 серпня 2019 року запроваджуються нові штрафні санкції за порушення при переміщенні транспортних засобів в митних режимах тимчасового ввезення і транзиту.
До цього часу власники автомобілів з іноземною реєстрацією мали змогу оформити свої автівки та уникнути таких штрафів. Саме з цієї метою і було відтерміновано до серпня запровадження посиленої адміністративної відповідальності за порушення при ввезенні транспортних засобів (далі – ТЗ).
Загалом з 23 лютого цього року, коли закінчився пільговий період із застосування пониженої ставки акцизного податку для розмитнення автівок,               по 18 серпня 2019 року було оформлено 107,6 тис. ТЗ, за які сплачено майже       7,7 млрд гривень. З цієї кількості майже 3,9 тис. – це автівки, які були ввезені на митну територію України з 1 січня 2015 року до набрання чинності нових правил ввезення таких автомобілів та перебували у митних режимах тимчасового ввезення або транзиту. За їх оформлення сплачено 339 млн гривень.
За пільговий період з 25 листопада 2018 року до 22 лютого 2019 року митницями ДФС оформлено понад 218 тис. ТЗ, за які сплачено 13,6 млрд гривень. З них 140 тис. – авто з іноземною реєстрацією, які були ввезені на митну територію України з 1 січня 2015 року до набрання чинності нових правил ввезення таких автомобілів та перебували у митних режимах тимчасового ввезення або транзиту, за які сплачено майже 8,7 млрд гривень.
Нагадаємо, що за новими правилами у разі перевищення строку доставки ТЗ особистого користування та комерційного призначення від 20 до 30 діб передбачено штраф у розмірі 85 тис. гривень. Якщо строк перевищено більш ніж на 30 діб, а також у разі втрати або розкомплектування ТЗ розмір штрафу сягатиме 170 тис. грн або конфіскація таких авто.
Аналогічні розміри штрафів і при перевищенні строків тимчасового ввезення ТЗ особистого користування та комерційного призначення. Так, перевищення від 20 до 30 діб – сума штрафу складатиме 85 тис. грн, понад 30 діб, також у разі втрати або розкомплектування ТЗ – 170 тис. грн або конфіскація.
Крім цього, передбачено відповідальність за передачу ТЗ особистого користування, тимчасово ввезеного на митну територію України чи поміщеного у митний режим транзиту, у володіння або розпорядження іншій особі, а також використання такого ТЗ у комерційних цілях. При такому порушенні доведеться сплатити штраф у розмірі двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 34 тис. гривень.
Інформація розміщена на офіційному вебпорталі ДФС України за посиланням
 
http://sfs.gov.ua/novini/389736.html
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Futures and options
Speculating on the price
Risky but rewards

- Fin.Org.UA

Новини

14:28 - Канали XSport та XSport+ йдуть з ефіру
14:10 - московія втратила 40% експортних потужностей нафти – Reuters
13:43 - Мінекономіки повідомило, скільки українців щомісяця отримують "Національний кешбек"
13:35 - Оператора лотерей "Патріот" позбавили ліцензії
13:08 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:08 - Свириденко розповіла про плани стійкості Дніпропетровщини та Запоріжжя
13:01 - Про відновлення польотів в Україні не йдеться: Wizz Air перепросила за можливі непорозуміння
13:00 - Швидка фінансова допомога: що варто знати про мікрокредити перед тим, як брати гроші. ТЕСТ
12:52 - Практики для внутрішньої трансформації
12:46 - Приїхали. Через здорожчання пального українці менше їздять на авто
12:30 - ESG-ризики в банківському нагляді: як виконати рішення НБУ
12:30 - Ворог атакував 4 енергооб'єкти ДТЕК на Одещині
12:25 - Пишний розповів, коли НБУ ухвалить рішення щодо дотримання банківської таємниці monobank
12:19 - У Європі бум вживаних електромобілів через зростання цін на бензин
12:06 - Подання заяви про виключення з реєстру волонтерів ( ф. № 3-РВ)
12:05 - Повернення орендодавцем, який вже не є платником ПДВ, гарантійного платежу (оплати за останній місяць оренди): що з ПДВ у орендаря?
12:04 - Заповнення інформації у звітах № 1-ВП та № 1-ОП щодо обсягів одного коду продукції/товару, облік яких ведеться одночасно в різних одиницях виміру
12:03 - Чи звільняється від сплати єдиного внеску за себе працевлаштована ФОП, яка після 01.01.2026 перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку?
12:02 - Яким чином в розділах та додатках до декларації з акцизного податку заповнюються вартісні показники та курс гривні до євро?
12:02 - Базовий гардероб і тренди: як поєднувати класику з новинками
12:01 - Списання благодійною організацією частини благодійної допомоги, призначеної для подальшої передачі ФО – набувачам, яка у процесі зберігання стала непридатною для використання: відображення у звітності
11:59 - Резидент Дія Сіті протягом 2025 року перебував на загальній системі оподаткування та на особливих умовах оподаткування: визначення перевищення 20 відс. по операціям із контрагентами, що сплачують єдиний податок
11:58 - До уваги платників податку на прибуток підприємств!
11:57 - Як змінюється індустрія краси: тренди останніх років
11:57 - Чи може контролюючий орган відмовити платнику податків у прийнятті податкової декларації?
11:56 - Особливості заповнення обов’язкового реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції
11:55 - Надходження рентної плати від платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету за видобування газового конденсату зросли на 44,5 відсотків
11:54 - Екологічний податок: до місцевих бюджетів Дніпропетровщини від платників надійшло майже 82,5 млн гривень
11:53 - За використання та видобування природних ресурсів загальний фонд держбюджету отримав від платників Дніпропетровщини понад 1,3 млрд грн рентної плати
11:52 - Відкритість формує результативність: діалог податкової Дніпропетровщини з громадськістю


Більше новин