До Державного реєстру нерухомих пам’яток України внесено 12 об’єктів культурної спадщини національного значення

21.08.2019 20:12 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

До Державного реєстру нерухомих пам’яток України внесено 12 об’єктів культурної спадщини за категорією національного значення.
Відповідну постанову схвалено на засіданні Уряду 21 серпня. А саме, це: 4 об’єкта культурної спадщини Дніпропетровської області -Будинок громадського зібрання (1912 рік, м.
Дніпро, вул.
Воскресенська, 6), Будинок міської управи (1903 рік, м.
Дніпро, просп.
Дмитра Яворницького, 47), Будинок земської лікарні (1837-1845 роки, м.
Дніпро, пл.
Соборна, 14), Вознесенська церква (1824 рік, с.
Семенівка Криничанського району); 6 об’єктів у Львівській області - Будинок канцелярії Галицького сейму (1907 – 1909 роки, м.
Львів, вул.
Листопадового чину, 5а), Адміністративний будинок (1886 – 1887 роки, м.
Львів, вул.
Січових Стрільців, 16), Будівля Галицького сейму (1877 – 1881 роки, м.
Львів, вул.
Т.
Костюшка, 9), Каплиця св.
Параскеви (1739 – 1741 роки, с.
Підкамінь Бродівського району), Монумент (XVII століття, с.
Новий Милятин Буського району), Каплиця Богоявлення Господнього (1600 рік, 1762 рік, с.
Новий Став Кам"янка-Бузького району); Палац (об"єм фасадної будівлі) у місті Одеса (1829-1830 роки, середина ХІХ століття, 1949 – 1953 роки, Приморський бульвар, 9) та Житловий будинок «Слово» у місті Харкові (1926-1929 роки, 1930 – 1996 роки, вул.
Культури, 9). «У 2017 році, після довготривалого блокування, Міністерству культури вдалося відновити наповнення Державного реєстру нерухомих пам’яток, і за цей час до нього було внесено сотні пам"яток за категорією як національного, так і місцевого значення.
Завдяки цьому унікальні об’єкти були врятовані від руйнації або непрофесійної, вандальної реконструкції.
Ми молода держава, але з тисячолітньою історією, і ті пам’ятки, які в нас є, дають нам великі сенси та усвідомлення свого славного історичного коріння, саме тому дуже важливо зберегти цю культурну для наших нащадків», - наголосив Міністр культури України Євген Нищук.

Додати коментар

Користувач:
email:





Investing wisely
Innovative strategies
Capital market.

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 28.07.2026
14:55 - ДПС розвиває аналітичні дашборди як сучасний інструмент data-driven управління та підвищення прозорості роботи служби
14:40 - До уваги платників рентної плати за спеціальне використання води!
14:39 - За якими кодами бюджетної класифікації платник податків сплачує штрафні (фінансові) санкції та пеню по податках?
14:36 - Який тип форми необхідно обрати при подачі вперше Розрахунку за неуповноважений сплачувати ПДФО відокремлений підрозділ?
14:33 - Діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг на території сіл, селищ, яким надано статус гірських: чи може ФОП на загальній системі оподаткування проводити розрахункові операції без застосування РРО/ПРРО?
14:27 - Плата за суборенду земельної ділянки є вищою за орендну плату такої земельної ділянки: чи застосовується органом ДПС штрафна санкція до орендаря?
14:26 - Постачання товарів/послуг здійснюється в одному звітному періоді, а оплата за рахунок бюджетних коштів - у наступних: визначення дати, на яку складається ПН з типом причини «15»
14:23 - Подання заяви про повернення помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені: що зі строком давності?
14:22 - Податковий агент нарахував дохід, але не виплатив платнику: в який термін необхідно сплатити (перерахувати) до бюджету ПДФО?
14:20 - На Київщині за програмою Зеленського розпиляють 57 мільйонів – ЗМІ
14:18 - Податковий календар на 28 липня 2026 року
14:13 - Дніпропетровщина: платники рентної плати за видобування корисних копалин місцевого значення сплатили до бюджетів громад майже 5,3 млн гривень
14:12 - Податок на нерухомість: майже 604,8 млн грн – внесок платників Дніпропетровщини до місцевих бюджетів
14:10 - Понад 29,3 млрд грн податків, зборів та платежів спрямували платники Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету
14:09 - Сумлінна сплата податків - запорука фінансової стійкості держави: на Дніпропетровщині обговорили питання протидії схемам штучного «дроблення бізнесу»
14:05 - Податківці Дніпропетровщини роз’яснили особливості оподаткування екологічного податку в Україні для суб’єктів господарювання
14:05 - московія продовжить заборону на продаж бензину за кордон до кінця року – росЗМІ
14:02 -  Податковий супровід, ветеранська підтримка та цифровізація: діалог податківців Дніпропетровщини з платниками
13:47 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:44 - Сплата платежів з використанням єдиного рахунку: підсумки зустрічі податківців Дніпропетровщини з платниками
13:43 - 24,1 млрд грн плати за землю сплатили платники з початку 2026 року
13:41 - ДПС розвиває аналітичні дашборди як сучасний інструмент data-driven управління та підвищення прозорості роботи служби
13:30 - У червні туристи скасували 30 тисяч путівок до Криму
13:25 - Нафтовидобуток Казахстану скоротився удвічі після атак на російські порти – ЗМІ
13:08 - За півріччя НАЗК виявило у деклараціях порушення на 1,9 мільярда гривень
13:00 - Франсуа Бенароя: "BNP Paribas прагне бути містком між Україною і Європою під час відбудови країни"
13:00 - Банки України показали актуальний курс валют на 27 липня
12:55 - Львівщина отримала від Литви майже 40 тонн обладнання для підтримки енергетичної інфраструктури
12:50 - Ціни на нафту впали нижче 90 доларів за барель на тлі новин з Ормузу


Більше новин