Гроші на професійний розвиток підуть за лікарями: Уряд ухвалив зміни до Положення про систему безперервного професійного розвитку

21.08.2019 18:06 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

21 серпня Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до Положення про систему безперервного професійного розвитку лікарів.
Це дозволить затвердити вимоги до заходів БПР, створити агенцію, що контролюватиме якість надання освітніх послуг для медиків, а також запустити новий принцип фінансування, коли гроші на професійний розвиток підуть за лікарями. У новій редакції Положення про БПР передбачає створення агенції з питань безперервного професійного розвитку.
Ця агенція контролюватиме якість роботи провайдерів освітніх послуг за чіткими параметрами, затвердженими МОЗ України.
Лікарі отримають доступ до переліку заходів таких перевірених провайдерів, а держава – інструмент контролю якості демонополізованого ринку професійного вдосконалення медиків.
Конкурентне середовище сприятиме розвиткові провайдерів, підтримці культури доброчесності та дотриманню високих стандартів, адже порушення вимог до освітніх компонентів заходу чи наявність комерційних зловживань призводитиме до виключення провайдерів з реєстру. Зміняться принципи фінансування професійного розвитку лікарів.
Зараз йдеться фактично про утримання закладів та факультетів післядипломної освіти.
За новими правилами «гроші підуть за лікарями» – на ті освітні заходи, які цікавлять конкретних лікарів та покращують конкретну лікарську практику.
Коли розпочнеться реалізація цього компонента – Міністерство повідомить додатково. Довідково 21 серпня Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про внесення змін до переліку позашкільних навчальних закладів та заходів з позашкільної роботи з дітьми, а також закладів та заходів у галузі освіти, що забезпечують виконання загальнодержавних функцій, видатки на які здійснюються з державного бюджету, та Положення про систему безперервного професійного розвитку фахівців у сфері охорони здоров’я».

Додати коментар

Користувач:
email:





Біржа додає
Статусу компанії, але
І ризиків багато.

- Fin.Org.UA

Новини

16:54 - Україна погодила "транспортний безвіз" із ще однією країною ЄС
16:45 - День енергетичної стратегії: держава, бізнес і міжнародні партнери обговорили бачення реалізації нової енергетичної архітектури України
16:44 - 70-й ювілейний конкурс "Євробачення-2026": де дивитися півфінали та гранд-фінал
16:29 - На Черкащині загорівся поїзд під час руху
16:22 - Транспортний податок: українці на третину збільшили відрахування
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 13.05.2026
15:58 - Недостовірне декларування на 15 мільйонів гривень: депутат відбувся штрафом
15:47 - Імпорт газу в Україну впав у 28 разів у квітні: найнижчий показник з грудня 2024
15:35 - У Києві відкрився ще один ресторан McDonald's
15:17 - "Італійська забастовка": у НАБУ розповіли про взаємодію Держфінмоніторингом
15:08 - Нацбанк повідомив про зміни на фінансовому ринку у квітні
14:38 - Будівництво моста на Буковині: БЕБ виявило оборудку на 2,5 мільйона гривень
14:31 - До фінансової компанії застосовано захід впливу у вигляді відкликання ліцензії
14:26 - Рада викликала голову Нацбанку на засідання 13 травня
14:19 - "Укрпошта" на 100% запустила безготівкову оплату і хоче подати заявку на банківську ліцензію
14:00 - Як Гордон заробляє на відвертому клікбейті війни в Україні
13:58 - "Нова пошта" відкрила два міні-хаба
13:45 - До страхової компанії застосовано заходи впливу
13:40 - Міськраді на Київщині продали генератори за завищеною у 2,5 раза ціною
13:30 - У московії виник дефіцит пального через атаки на НПЗ
13:25 - Е-аудит - сучасний цифровий інструмент податкового контролю
13:25 - Енергостійкість столиці: КМДА розповіла про реалізацію планів
13:23 - Пам’ятка для громадян: сплачуйте податки правильно!
13:22 - Чи відносяться виробники сидру до малих виробництв виноробної продукції?
13:21 - Переваги електронного листування
13:20 - Щодо права самозайнятих осіб та членів фермерського господарства не нараховувати, не обчислювати та не сплачувати єдиний внесок за себе у період дії воєнного стану
13:19 - До уваги платників податків!
13:17 - Підтримка працевлаштування осіб з інвалідністю – це не лише соціальна відповідальність, а й економічний стимул для роботодавця
13:15 - Пріоритетні заходи НСД спрямовані на модернізацію податкового адміністрування
13:14 - Діяльність з вирощування тютюну здійснюється на підставі ліцензії


Більше новин