Топ-менеджеры агрохолдинга МХП — среди лучших в индустриальной премии «Агро Champions 2019»

21.08.2019 17:30 | Fin.Org.Ua

Топ-менеджеры агрохолдинга МХП стали победителями в профессиональных номинациях отраслевой индустриальной премии «Агро Champions 2019». Двое из них получили звание лучших в отрасли, а еще двое номинированы в шорт-листах премии на чемпионское звание.
Первый заместитель председателя правления агрохолдинга МХП Юрий Мельник — победитель премии «Агро Champions 2019» в номинации «Операционный директор».
«Моя главная задача в компании — вырастить мощную команду, которая смогла бы быть лучшей. И результаты МХП сами за себя говорят, — сказал Юрий Мельник во время торжественной церемонии награждения победителей премии «Агро Champions 2019». — Я очень дорожу людьми, с которыми работаю, и хочу, чтобы после меня в компании остался штат настоящих профессионалов своего дела».
Ксения Прожогина, директор департамента управления персоналом и коммуникаций агрохолдинга МХП, — профессионал-победитель премии «Агро Champions 2019» в номинации «HR-директор».
Еще два топ-менеджера МХП — среди номинантов в шорт-листах премии «Агро Champions 2019». Виктория Капелюшная, заместитель председателя правления агрохолдинга МХП — в шорт-листе топ-профессионалов в номинации «Финансовый директор». Сергей Иванов, заместитель председателя правления МХП по коммерции и маркетингу, — среди лучших специалистов отрасли в шорт-листе номинации «Маркетинг-директор».
Победителей определял Экспертный совет премии на основе оценок по 60-балльной шкале по трем критериям: квалификация (опыт, soft skills, востребованность на рынке); репутация (доверие на рынке); эффективность (результаты деятельности руководителя в составляющей результата деятельности компании, внедрение инноваций, прозрачность в работе).
«Мы много можем говорить о различных аспектах производства, но без человека, который действительно горит этим делом, имеет глобальное видение и работает каждый день, успешного производства не получится», — заявила на торжественной церемонии награждения победителей премии «Агро Champions 2019» Ольга Трофимцева, и.о. министра аграрной политики и продовольствия.
С тем, что от эффективности лидера зависит результат всей команды, согласился и президент ассоциации «Украинский клуб аграрного бизнеса» Алекс Лисситса, принявший участие в церемонии награждения. По его словам, «сегодня бизнес настолько многогранен, людьми управлять нелегко, и только достойные смогут справиться с этим и быть действительно лидерами и мотиваторами».

Додати коментар

Користувач:
email:





Traders watch and wait,
Candlesticks rise and fall fast,
Money generates.

- Fin.Org.UA

Новини

15:13 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
14:50 - Уряд може почати підвищувати тарифи на газ та електроенергію з 2027 року – МВФ
14:33 - Російські балістичні ракети знищили основний склад WINETIME: наслідки атаки
14:29 - Через московитський удар горіли посіви на Житомирщині
14:20 - Пролетарі всіх країн, заміняйтеся! ШІ поглиблює структурне безробіття в Україні
14:06 - Німеччина планує придбати частки в оборонних стартапах у межах переозброєння
13:47 - Перші довгострокові аукціони з продажу електроенергії завершилися повною реалізацією запропонованих обсягів
13:44 - Що є об’єктом та базою оподаткування екологічним податком?
13:43 - Строк придатності алкогольних напоїв та тютюнових виробів закінчився: дії суб’єкта господарювання
13:42 - За якою формою та за яким ідентифікатором форми в електронному вигляді ФОП подає податкову декларацію платника єдиного податку четвертої групи?
13:42 - Maersk призупиняє роботу у Чорноморському порту через посилення ударів московія
13:41 - Плата за землю: чи може платник в одній податковій декларації з плати за землю одночасно визначити податкові зобов’язання щодо земельного податку та орендної плати?
13:40 - У скриньці РРО не вистачає готівкових коштів: як оформити повернення готівки за товар фізичній особі?
13:38 - До яких видів економічної діяльності (КВЕД) відносяться промислові підприємства?
13:37 - Податок на прибуток: визначення балансової вартості необоротного активу у разі переведення його з невиробничого до виробничого
13:35 - Цифрові можливості для громадян України: РНОКПП через «е-Консул» та Е-картка платника
13:34 - Чи подається Заява за ф. № 20-ОПП, якщо об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, знаходяться за межами України?
13:33 - На яку дату виникають податкові зобов’язання з ПДВ у разі отримання платником послуг від нерезидента, місце постачання яких розташоване на митній території України?
13:32 - У разі перевищення встановлених граничних строків проведення розрахункових операцій в режимі офлайн ПРРО повинен блокуватися до моменту переходу в режим в онлайн
13:30 - Захистіть свої права – під час розрахунків отримайте фіскальний чек!
13:27 - Помилка в типовій формі, за якою ФОПом на загальній системі оподаткування здійснюється облік доходів і витрат: як виправити?
13:25 - До уваги платників екологічного податку!
13:25 - Російська Дума підтримала закон про арешт майна тих, хто критикує владу за кордоном
13:23 - За користування надрами платники рентної плати спрямували до місцевих бюджетів Дніпропетровщини понад 24,7 млн гривень
13:22 - Платники Дніпропетровщини за операціями з роздрібної торгівлі алкогольними напоями сплатили до місцевих бюджетів понад 291,3 млн грн акцизного податку
13:20 - Частина чистого прибутку: надходження від платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету перевищили минулорічні на 34,2 %
13:19 - Практичні знання, професійний досвід і сучасні сервіси: у податковій службі Дніпропетровщини відбулася зустріч зі студентами-практикантами
13:18 - Не можете виконати податкові обов’язки через війну? Подайте заяву та підтвердні документи
13:16 - ДПС робить податкові консультації доступнішими: мережа онлайн – пунктів Офісів податкових консультантів зросла до 84
13:05 - Формула світла від UGB: 17,2 мільярда інвестицій, що перетворилися на 670 МВт генерації


Більше новин