Вже 70% українців обрали своїх лікарів, за програмою «Доступні ліки» відшкодовано 40 млн рецептів, – Володимир Гройсман

21.08.2019 16:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Урядові ініціативи з оновлення сфери охорони здоров’я вже приносять свій результат, відзначив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
Сьогодні, 21 серпня, Глава Уряду під час засідання Кабінету Міністрів України представив поточний стан справ в економіці, соціальній сфері, сегменті освіти, медицини, оборони і окреслив основні пріоритети, які потрібно продовжити далі. «Я розумію, що коли критикують медицину, хочуть виправдати поганий стан реформою.
Ні! Реформа – це початок змін, які приведуть систему охорони здоров’я в нормальний стан.
Нам потрібна політична воля.
Не можна відмовлятися від реформи медицини.
Розвивати, удосконалювати – так, але не відмовлятися!» – наголосив Володимир Гройсман. За його словами, вже 28 млн українців – 70% населення – обрали лікаря і отримують нову якість медичних послуг на первинці.
Держава оплачує конкретну послугу, відтак лікар і медсестра отримують конкретні гроші за конкретного пацієнта, якому надана допомога.
Зростання зарплат на первинці, підкреслив Володимир Гройсман, за рік відбулося в 2-3 рази. Свою необхідність не раз довела програма «Доступні ліки» – забезпечення безкоштовних чи з невеликою доплатою ліків для пацієнтів з серцево-судинними захворюваннями, астмою чи діабетом.
За програмою виписано і відшкодовано вже 40 млн рецептів. Протягом останніх років будується мережа сучасних перинатальних центрів, де впроваджуються технології допомоги при складних випадках вагітності, та кардіоцентрів – лікарень, де встановлюється обладнання для попередження або для швидкого реагування на критичні стани – ангіографи.
Загалом це 39 таких комплексів.
До кінця року має бути введено в експлуатацію другу чергу державної лікарні «ОХМАТДИТ», де будуть проводити надскладні операції, передусім – з дитячої онкології. «Ми фактично побудували прототип страхової медицини – Національну службу здоров’я, підготували реформу екстреної медицини, вторинної ланки, – сказав Володимир Гройсман.
– Треба все продовжувати, адже кожен медичний проект – це людські життя й людські долі».

Додати коментар

Користувач:
email:





Earnings reports out
Profit margins scrutinized
Market reacts fast

- Fin.Org.UA

Новини

23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 27 березня: фіналісти на посаду голови митниці, ціна кешбеку на пальне
21:00 - Одеса як інвестиційна платформа: чому місту потрібна нова модель розвитку
20:45 - Ринок праці: в Мінекономіки повідомили, коли запустять перший етап системи "Обрій"
20:25 - Не відчували впливу: голова комісії з добору очільника митниці заперечив політичний тиск
19:52 - Російські виробники нафти можуть оголосити форс-мажор через атаки на балтійські порти
19:45 - 139 господарств отримають фінансування: Уряд продовжив програму підтримки фермерів
19:12 - Війна та енергодефіцит: Dragon Capital погіршив прогноз для економіки України
19:00 - Торік Україна на понад 18% збільшила витрати на імпорт енергоресурсів
19:00 - Київстар у 2025 році розширив 4G-покриття на 630 населених пунктів
18:26 - Нацбанк показав курс долара і євро на понеділок 30 березня
18:15 - В Мінекономіки повідомили, коли українці отримають Нацкешбек за січень
18:07 - Розвиток телевізійного контенту: від класичних форматів до стримінгової революції
18:00 - Пункти екологічного контролю: Уряд продовжив реалізацію експериментального проєкту
17:44 - Енергетики не очікують відключення світла в Україні 28 березня
17:40 - Українці почнуть отримувати кешбек за січень вже з 27 березня
17:25 - В Україні підскочили ціни на тепличні томати: скільки вони коштуть
17:23 - Основні витрати у домашньому господарстві та як їх зменшити
17:21 - У Києві відбулася третя щорічна конференція з фінансової грамотності для педагогів "FinLit Forum"
17:14 - Не повсюдне явище: в Мінсоцполітики прокоментували черги в сервісні центри ПФУ
17:05 - Сформовано перелік оцінювачів для програми страхування воєнних ризиків
17:00 - ОТП БАНК долучився до проєкту фінансування ветеранського бізнесу через приватні облігації
16:55 - Помічника нардепа затримали за розкрадання вугілля на Львівщині
16:40 - В уряді спрогнозували, що буде з вартістю та наявністю гречки в новому сезоні
16:31 - Оператор лотерей "Патріот" вважає незаконним анулювання ліцензії: оскаржить рішення
16:30 - Ілюзія експертності: які задачі не варто довіряти ШІ
16:28 - Ексмитника викрили на відмиванні двох мільйонів доларів
16:17 - Оголошення про проведення конкурсного відбору на посаду незалежного члена наглядової ради акціонерного товариства «Укрпошта»
16:05 - Іран відмовив двом китайським кораблям у проході через Ормуз
15:50 - У Миргороді відбудеться регіональний діалог з агробізнесом про підготовку до вступу України до ЄС


Більше новин