До кінця року кількість фільмів, знятих за підтримки Уряду, сягне 148, – Прем’єр-міністр

21.08.2019 16:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Кількість кінострічок, відзнятих за три роки в Україні за підтримки урядових програм відродження національного кінематографа, до кінця року сягне 148, повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
Сьогодні, 21 серпня, Глава Уряду під час засідання Кабінету Міністрів України представив поточний стан справ в економіці, соціальній сфері, сегменті освіти, медицини, оборони і окреслив основні пріоритети, які потрібно продовжити далі. На думку Володимира Гройсмана, відродження кіно стало одним з найбільш успішних напрямків культурної політики чинного Уряду – разом із ініціативами «Малі міста – великі враження» та проектами відродження історичних пам’яток.
Причому кошти, направлені на реалізацію проектів у межах цих ініціатив, це не тільки урядова підтримка – через бюджетні субвенції та ДФРР, а й доходи регіонів, забезпечені в рамках децентралізації.
Так, цього року «Малі міста – великі враження» – це 74 проекти на 41,3 млн грн.
Відновлення історичних об’єктів – це 638 проектів на понад 1 млрд грн. Окрема увага – завершенню Меморіалу жертв Голодомору, Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні та Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр».
Меморіал жертв Голодомору, як наголосив Володимир Гройсман, це справа честі для кожного українця.
Проект потрібно реалізувати, завершити і перетворити цей Меморіал на великий культурний, історичний та просвітницький центр. «Питання національної пам’яті має важливе значення.
Це основа нашої держави і нашого народу», – додав Володимир Гройсман.

Додати коментар

Користувач:
email:





In Basel they meet
BIS, the central bank's bank
Regulating all

- Fin.Org.UA

Новини

16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 23.02.2026
15:32 - У експосадовця БЕБ можуть конфіскувати автівки на 4 мільйона гривень
15:30 - Перший в Україні: EasyPay інтегрував нову модель кіберзахисту в співпраці з CSIRT-NBU
15:11 - Франція запускає новий фонд для компаній, які хочуть працювати в Україні
15:00 - У "Роскомнадзорі" розповіли про свої претензії до Telegram
14:51 - Стало відомо, яку нафту Індія купує замість російської
14:48 - Міноборони спростило забезпечення підрозділів ЗСУ пальним
14:29 - Леся Карнаух провела діалог із бізнесом Вінниччини про перевірки і блокування накладних та презентувала сервіс підтримки грантоотримувачів
14:27 - ІТ-галузь України збільшила експорт після двох років скорочення
14:21 - ДПС, БЕБ, Держпраці та представники ресторанного бізнесу обговорили шляхи детінізації галузі
14:18 - В Україні стартував пілотний проєкт "єЧек"
13:51 - Concorde Capital запустила першу чергу проєкту з розподіленої генерації
13:43 - Державне "Укрінтеренерго" почало реорганізацію
13:30 - Правоохоронці викрили махінації з держмайном на 36 мільйонів гривень
13:18 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:10 - У 2025 році в Україні зареєстрували рекордну кількість нових видавництв
13:02 - Фонд гарантування почав виведення двох неплатоспроможних банків з ринку
13:00 - Україна отримає виведене з експлуатації обладнання 6 європейських ТЕЦ та ТЕС
12:49 - Як в контролюючих органах оновлюється інформація про зміну облікових даних самозайнятих осіб?
12:48 - Чи необхідно суб’єкту господарювання у разі розрахунків через РРО/ПРРО відображати в касовому чеку суму сплаченого туристичного збору?
12:47 - Яким чином повернути переплату з ПДФО, що виникає за наслідками проведення річного перерахунку сум доходу фізичної особи?
12:43 - Де на офіційному вебпорталі ДПС розміщено інформацію щодо рішень органів місцевого самоврядування про встановлення місцевих податків та зборів на відповідній території?
12:41 - Відтерміновано впровадження електронної системи обігу акцизних марок (е-Акциз)
12:27 - Звільнення від ПДВ для імпорту товарів оборонного значення продовжено
12:26 - За якими кодами бюджетної класифікації сплачується акцизний податок?
12:23 - Чи нараховуються податкові зобов’язання покупцем, якщо згідно умов договору оплата постачальнику за придбані товари/послуги/основні засоби здійснюється третьою особою?
12:21 - Податкова знижка за витратами на благодійність: умови отримання
12:20 - Комунікації з податковою через Електронний кабінет – швидкість і комфорт
12:19 - Загальний фонд державного бюджету у січні отримав від платників Дніпропетровщини 40,7 тис. грн частини чистого прибутку
12:18 - Транспортний податок: платники поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини майже на 2,7 млн гривень


Більше новин