Люди спокійно сприймуть рішення про адміністративне об’єднання громад, бо бачать успіхи ОТГ, - В’ячеслав Негода

21.08.2019 16:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Усі керівники громад, які довго зволікали з об’єднанням, програли економічно і політично. Про це сказав перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України В’ячеслав Негода під час зустрічі з головами об’єднаних громад Івано-Франківщини. «За кілька місяців Центральна виборча комісія, скоріше за все, востаннє прийме рішення про призначення перших виборів в об’єднаних громадах.
Далі будуть вже чергові місцеві вибори у жовтні 2020 року, які пройдуть на новій територіальній основі громад та районів.
Отже громади мають зовсім мало часу, щоб ще добровільно скористатися можливостями децентралізації – об’єднатися чи приєднатися до ОТГ.
Рік, що залишився до чергових виборів, об’єднані громади використовуватимуть, щоб показати виборцям свою ефективність.
А в необ’єднаних громадах знову витрачатимуть сили, час і ресурси, щоб виправдатися за свою бездіяльність.
Але люди усе прекрасно розуміють і дадуть оцінку місцевій владі своїми голосами.
Ті, хто не робив змін, зникнуть з місцевої політики», - сказав В’ячеслав Негода. Він також зазначив, що в об’єднаних громадах змінилася не лише інфраструктура і послуги, там змінилася психологія жителів.
Люди чи не вперше повірили у місцевих лідерів, зрозуміли, що не державна влада має вирішувати місцеві проблеми, а самі громади. «Завдяки успіхам ОТГ, навіть адміністративне рішення про об’єднання громад люди сприймуть спокійно», - впевнений перший заступник Міністра. Крім того він наголосив, що для створення спроможного базового рівня місцевого самоврядування ще треба вирішити безліч питань, змінити закони. «Сьогодні ми обговорили частину ваших проблем.
Ми бачимо, що ще багато повноважень до кінця не розмежовані, тому ви ще не в змозі ефективно вирішувати усі місцеві проблеми.
Але спільно з вами ми доведемо розпочате до кінця.
Ваш голос і досвід вже настільки помітні, що допомагають регіональній та центральній владі удосконалювати законодавство і просувати реформу в цілому», - сказав В’ячеслав Негода. Перший заступник Міністра також відвідав Івано-Франківський Центр розвитку місцевого самоврядування, який, на його думку, має і надалі бути провідником прогресивних ідей і головним помічником громад в області.

Додати коментар

Користувач:
email:





Золото, валюта,
Акції й облігації,
Багатство чекає.

- Fin.Org.UA

Новини

07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 10.02.2026
21:00 - Новини 9 лютого: у Медведчука відібрали ліс, "Нафтогаз" знову атакували, Zara йде
20:24 - В МВФ прокоментували стан долара
19:52 - Міненерго та Секретаріат Енергетичного Співтовариства сформують перелік нагальних потреб енергетиків для мобілізації іноземної допомоги, – Денис Шмигаль
19:49 - Адвоката, який пропонував великі гроші голові Фонду держмайна, визнали неосудним
19:05 - Ще одне відділення "Нової пошти" в Києві працюватиме як Пункт Незламності
18:49 - У Мінрозвитку стверджують, що відновлено теплопостачання на Троєщині в Києві
18:45 - 10 лютого графіки відключення світла в Україні діятимуть всю добу
18:13 - Військові США затримали ще один танкер російського "тіньового флоту"
18:00 - Національний банк захищатиме в суді правомірність застосованого до АТ "РВС БАНК" штрафу за порушення у сфері фінмоніторингу
18:00 - lifecell виступає проти об’єднання баштових компаній "Київстар" і Vodafone
17:34 - "СвітлоДім": ще один банк долучився до держпрограми
17:30 - «Доступні кредити 5–7–9%»: за шість років дії програми бізнес залучив понад 471 млрд грн
17:20 - Звіт США: Експорт зерна з України за пів року скоротився на 30%
17:05 - В Бурштині частково відновили постачання тепла та води після атаки на ТЕС
16:58 - Нацбанк показав курс долара та євро на вівторок 10 лютого
16:52 - ФДМУ за 42 мільйони гривень продав завод "Коломиясільмаш"
16:40 - Друг Трампа запустить філію свого правого телеканалу в Україні
16:30 - Світові тренди книговидавничого ринку та їх вплив на Україну
16:15 - Ворожі дрони атакував бригаду ДТЕК на Дніпропетровщині
16:06 - Світовий попит на електроенергію щороку зростатиме: Китай - ключовий драйвер
16:00 - єОселя: щотижнева статистика
15:55 - У Херсоні воду подають з перебоями через значні пошкодження мереж
15:45 - Японські акції стрімко зростають після тотальної перемоги правлячої партії на виборах
15:37 - Кількість фахівців у найбільших ІТ-компаніях України вперше зросла за час великої війни – дослідження
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 10.02.2026
15:30 - Ворог продовжує атакувати нафтогазові об'єкти на Полтавщині та Сумщині – Нафтогаз
15:18 - У Києві повідомлено про підозру у вимаганні інспектору райдержадміністрації
15:03 - У московії скаржаться на рекордні збитки нафтових компаній від ударів по НПЗ
14:50 - московіяни атакували залізницю на Чернігівщині та Сумщині: які наслідки


Більше новин