Рішення про результати конкурсу з перевезення пасажирів на міжміському і приміському автобусних маршрутах загального користування, які виходять за межі території області (міжобласний маршрут), що відбувся 31 липня 2019 року

16.08.2019 19:18 | Міністерство інфраструктури України

16 Серпня 2019, 15:08, як організатор перевезень на міжміському і приміському автобусних маршрутах загального користування, які виходять за межі території області (міжобласний маршрут), оголошує про результати конкурсу з перевезення пасажирів на міжміському і приміському автобусних маршрутах загального користування, які виходять за межі території області (міжобласний маршрут), що відбувся 31 липня 2019 року.
Протокол № 4 засідання постійно діючого конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників для роботи на міжміському і приміському автобусних маршрутах загального користування, що виходять за межі території області (міжобласний маршрут)
Наказ Міністерства інфраструктури України від 15 серпня 2019 р. № 611 «Про недопущення перевізників – претендентів до участі в конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що виходять за межі території області (міжобласний маршрут)». (посилання)
Накази про визначення переможців конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, що виходять за межі території областіНаказ Міністерства інфраструктури України від 15 серпня 2019 р. № 612 «Про визначення переможців конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, що виходить за межі території області (міжобласний маршрут), Харків – Кропивницький, рейси 375/376»
Наказ Міністерства інфраструктури України від 15 серпня 2019 р. № 613 «Про визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, що виходить за межі території області (міжобласний маршрут), Красилів (Хмельницька обл.) – Вінниця,  рейси 281/282»
Наказ Міністерства інфраструктури України від 15 серпня 2019 р. № 614 «Про визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, що виходить за межі території області (міжобласний маршрут), Щастя (Луганська обл.) – Харків, рейси 529/530»
Наказ Міністерства інфраструктури України від 15 серпня 2019 р. № 615 «Про визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, що виходить за межі території області (міжобласний маршрут), Кропивницький – Херсон, рейси 337/338»
Наказ Міністерства інфраструктури України від 15 серпня 2019 р. № 616 «Про визначення переможців конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, що виходить за межі території області (міжобласний маршрут) Одеса–Херсон, рейси 275/276»
Наказ Міністерства інфраструктури України від 15 серпня 2019 р. № 617 «Про визначення переможців конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, що виходить за межі території області (міжобласний маршрут) Кропивницький – Скадовськ (Херсонська обл.), рейси 311/312»
Наказ Міністерства інфраструктури України від 15 серпня 2019 р. № 618 «Про визначення переможців конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, що виходить за межі території області (міжобласний маршрут) Миколаїв – Умань (Черкаська обл.), рейси 421/422»
Наказ Міністерства інфраструктури України від 15 серпня 2019 р. № 619 «Про визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, що                         виходить за межі території області (міжобласний маршрут), Жовті Води (Дніпропетровська обл.) – Кропивницький, рейси 1/2»
Наказ Міністерства інфраструктури України від 15 серпня 2019 р. № 620 «Про визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, що виходить за межі території області (міжобласний маршрут), Нетішин (Хмельницька обл.) – Острог (Рівненська обл.), рейси 93/94, 95/96, 97/98, 99/100, 101/102»
Наказ Міністерства інфраструктури України від 15 серпня 2019 р. № 621 «Про визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, що виходить за межі території області (міжобласний маршрут), Нетішин (Хмельницька обл.) – Острог (Рівненська обл.), рейси 103/104, 105/106, 107/108, 109/110, 111/112»
Наказ Міністерства інфраструктури України від 15 серпня 2019 р. № 622 «Про визначення переможців конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, що виходить за межі території області (міжобласний маршрут) Короп (Чернігівська обл.) – Київ, рейси 85/86»
Наказ Міністерства інфраструктури України від 15 серпня 2019 р. № 623 «Про визначення переможців конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, що виходить за межі території області (міжобласний маршрут) Рокитне (Київська обл.) – Житомир, рейси 773/774»
Наказ Міністерства інфраструктури України від 15 серпня 2019 р. № 624 «Про визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, що виходить за межі території області (міжобласний маршрут), Шпола (Черкаська обл.) – Київ, рейси 261/262»
Наказ Міністерства інфраструктури України від 15 серпня 2019 р. № 625 «Про визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, що виходить за межі території області (міжобласний маршрут), Шпола (Черкаська обл.) – Київ, рейси 393/394»
Наказ Міністерства інфраструктури України від 15 серпня 2019 р. № 626 «Про визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, що виходить за межі території області (міжобласний маршрут), Шпола (Черкаська обл.) – Київ, рейси 763/764»
Наказ Міністерства інфраструктури України від 15 серпня 2019 р. № 627 «Про визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, що виходить за межі території області (міжобласний маршрут), Кам’янець-Подільський (Хмельницька обл.) – Новоград-Волинський (Житомирська обл.), рейси 421/422»
Наказ Міністерства інфраструктури України від 15 серпня 2019 р. № 628 «Про визначення переможців конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, що виходить за межі території області (міжобласний маршрут) Нововолинськ (Волинська обл.) – Рівне, рейси 107/108»
Наказ Міністерства інфраструктури України від 15 серпня 2019 р. № 629 «Про визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, що виходить за межі території області (міжобласний маршрут), Борщів (Тернопільська обл.) – Кам’янець-Подільський (Хмельницька обл.), рейси 739/740»
Наказ Міністерства інфраструктури України від 15 серпня 2019 р. № 630 «Про визначення переможців конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, що виходить за межі території області (міжобласний маршрут) Дубно (Рівненська обл.) – Київ, рейси 12/11»
Наказ Міністерства інфраструктури України від 15 серпня 2019 р. № 631 «Про визначення переможців конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, що виходить за межі території області (міжобласний маршрут) Бердичів (Житомирська обл.) – Київ – Хмільник (Вінницька обл.), рейси 763/764»
Наказ Міністерства інфраструктури України від 15 серпня 2019 р. № 632 «Про визначення переможців конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, що виходить за межі території області (міжобласний маршрут) Рівне – Довгошиї (Рівненська обл.), рейси 209/210»
Наказ Міністерства інфраструктури України від 15 серпня 2019 р. № 633 «Про визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, що виходить за межі території області (міжобласний маршрут), Рівне – Довгошиї (Рівненська обл.), рейси 211/212»
Наказ Міністерства інфраструктури України від 15 серпня 2019 р. № 634 «Про визначення переможців конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, що виходить за межі території області (міжобласний маршрут) Луцьк – Вінниця, рейси 189/190»
Наказ Міністерства інфраструктури України від 15 серпня 2019 р. № 635 «Про визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, що виходить за межі території області (міжобласний маршрут), Копичинці (Тернопільська обл.) – Чернівці, рейси 335/336»
Наказ Міністерства інфраструктури України від 15 серпня 2019 р. № 636 «Про визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, що виходить за межі території області (міжобласний маршрут), Гайворон (Кіровоградська обл.) – Київ, рейси 713/714»
Наказ Міністерства інфраструктури України від 15 серпня 2019 р. № 637 «Про визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, що виходить за межі території області (міжобласний маршрут), Бережани (Тернопільська обл.) – Львів, рейси 395/396»
Наказ Міністерства інфраструктури України від 15 серпня 2019 р. № 638 «Про визначення переможців конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, щовиходить за межі території області (міжобласний маршрут) Дніпро – Київ, рейси 613/614»
Наказ Міністерства інфраструктури України від 15 серпня 2019 р. № 639 «Про визначення переможців конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, що виходить за межі території області (міжобласний маршрут) Запоріжжя – Київ, рейси 575/576»
Наказ Міністерства інфраструктури України від 15 серпня 2019 р. № 644 «Про визначення переможців конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, що виходить за межі території області (міжобласний маршрут) Київ – Білгород-Дністровський (Одеська обл.), рейси 211/212»
 



Додати коментар

Користувач:
email:





Crashing market falls,
Fortunes lost in a moment,
Greed punished swiftly.

- Fin.Org.UA

Новини

17:55 - На Вінниччині побудували овосховище: чим особливе
17:20 - Судно "Scanlark", яке Німеччина підозрює у шпигуванні, не може вийти з порту
16:25 - НЗК виявив, що інспектор з енеронагляду не задекларував 3,1 мільйони гривень
15:35 - Цивінський розповів, що не так із зарплатою детективів БЕБ
14:40 - Кожна десята російська фірма скорочує штат – дані української розвідки
13:55 - Ощадбанк купив броньовиків на 354 мільйони: уперше не лише у постійного постачальника
13:01 - Заборона не тільки на російське: в Україні почали відмовлятися від дизпального з Індії
11:59 - Укріплення берега водосховища: БЕБ підозрює службовця у розкраданні 10 мільйонів
11:02 - В Україні кількість індустріальних парків швидко зростає: проблемою є запуск виробництва
10:00 - Китай пригальмував у світовому зростанні ринку електромобілів: в Європі продажі зросли на 48%
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 13.09.2025
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 12 вересня: зміни для грального бізнесу, атака московія зруйнувала швейну фабрику
20:45 - Армані заповів розпродати свій модний дім
20:25 - У партнерстві з ORLEN: Україна вже імпортувала 400 мільйонів кубометрів LNG зі США для зими
19:55 - Фейковий страховик в Норвегії: московія звинуватили у підробці документів для "тіньового" флоту
19:46 - Буркіна-Фасо скасовує візи для усіх африканців
19:15 - Українська авіакомпанія "XENA" планує розширити флот
19:01 - Нові ліцензії організаторам азартних ігор: що змінив уряд для грального бізнесу
18:45 - США та Китай обговорять продаж TikTok у Мадриді
18:30 - У Мінрозвитку працюють над другим пакетом підтримки прифронтових громад
18:15 - "Метінвест" хоче позбутися збиткових вугільних активів в США
18:01 - Наслідки блекауту: Іспанія збільшить витрати на енергомережі до 13,6 мільярдів євро
17:45 - Embraer вперше продав літаки нового покоління американцям
17:43 - Розпочинається обговорення змін до Положення про провадження Національним банком України депозитарної діяльності депозитарної установи
17:30 - Нацбанк показав курс долара і євро на понеділок 15 вересня
17:25 - США скликає G7 для обговорення економічного тиску на московія
17:15 - Держслужба геології продасть спецідозволи на чотири ділянки
16:55 - Закінчення високого сезону: в Україні зменшується попит на мотоцикли
16:50 - Китай отримав нові партії газу з підсанкційного заводу


Більше новин

ВалютаКурс
Алжирський динар0.31945
Австралійський долар27.4331
Така0.33991
Канадський долар29.8218
Юань Женьміньбі5.7965
Чеська крона1.9901
Данська крона6.4834
Гонконгівський долар5.3046
Форинт0.123771
Індійська рупія0.46763
Рупія0.0025211
Новий ізраїльський шекель12.3994
Єна0.27925
Теньге0.076333
Вона0.02967
Ліванський фунт0.000461
Малайзійський ринггіт9.822
Мексиканське песо2.2321
Молдовський лей2.4844
Новозеландський долар24.5701
Норвезька крона4.1775
Саудівський ріял11.0043
Сінгапурський долар32.17
Донг0.0015644
Ренд2.3748
Шведська крона4.4204
Швейцарський франк51.7925
Бат1.30065
Дирхам ОАЕ11.2398
Туніський динар14.2157
Єгипетський фунт0.8573
Фунт стерлінгів55.9354
Долар США41.2838
Сербський динар0.41308
Азербайджанський манат24.2846
Румунський лей9.5452
Турецька ліра0.9979
СПЗ (спеціальні права запозичення)56.6082
Болгарський лев24.7312
Євро48.3929
Ларі15.2954
Злотий11.3704
Золото150586.79
Срібло1744.78
Платина57943.05
Паладій50485.55

Курси валют, встановлені НБУ на 15.09.2025