Украина и Сингапур договорились об избежании двойного налогообложения

16.08.2019 17:54 | Укррудпром

17:35 16 августа 2019 года

16 августа министр финансов Украины Оксана Маркарова подписала Протокол о внесении изменений в соглашение между правительством Украины и правительством Республики Сингапур об избежании двойного налогообложения в отношении налогов на доходы и капитал. Об этом говорится в сообщении Минфина.

Положения Протокола соответствуют требованиям Модельной Конвенции Организации экономического сотрудничества и развития.

Документом предусмотрена новая расширенная редакция статьи “Обмен информацией” — без оговорок относительно требований национального налогового интереса или банковской тайны, что улучшит сотрудничество между налоговыми органами Украины и Республики Сингапур.

Соглашение гарантирует предпринимателям обеих стран, что доходы, полученные от предпринимательской деятельности на территории другой страны, а также из источников в этой стране в виде дивидендов, процентов, роялти, не будут подлежать двойному налогообложению.

Соглашение также гарантирует, что предприниматели одного государства будут облагаться налогом в другом государстве при тех же условиях.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bull and bear we see,
Money flows so effortlessly,
Fortunes rise and flee.

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 11.03.2026
14:37 - ПРРО – легальний і комфортний спосіб ведення бізнесу
14:35 - Які пільги з ПДФО і військового збору мають фізичні особи – волонтери?
14:34 - Чи має право юридична особа – платник єдиного податку третьої групи здійснювати внесок основними засобами до статутного капіталу іншої ЮО?
14:26 - Про несплату військового збору ФОП – платником єдиного податку, яка здійснила перехід з першої на другу або з другої на першу групу за певних умов
14:25 - Про включення до бази оподаткування єдиним податком списаної кредиторської заборгованості ФОПом – платником єдиного податку третьої групи – неплатником ПДВ
14:23 - Подання повного звіту КІК: чи подавати уточнюючу податкову декларацію про майновий стан і доходи, якщо показники в поданій декларації не змінюються?
14:21 - Держзембанк виграв суд щодо великої ділянки на Одещині: її вже виставили на торги
14:20 - Отримана гуманітарна допомога за цільовим призначенням залишається у неприбуткової організації: відображення у звітності
14:19 - Чи можливе в Електронному кабінеті відображення даних Реєстру митних декларацій за датою документа?
14:18 - Подорожчання пального вплинуло на ставки фрахту у Чорному морі
14:12 - Внесено зміни до форми податкової декларації про майновий стан і доходи
14:10 - Київрада розгляне план енергостійкості столиці: що він передбачає
14:02 - Чи має право резидент на формування податкового кредиту з ПДВ за операцією з імпорту безоплатно отриманих від нерезидента зразків товарів на підставі митної декларації?
14:01 - До уваги резидентів Дефенс Сіті!
13:59 - Покроковий алгоритм дій для платників по отриманню Витягу щодо стану розрахунків платника з бюджетом та сплати єдиного внеску
13:57 - Податковий календар на 11 березня 2026 року
13:56 - Податок на прибуток підприємств: платники Дніпропетровщини спрямували до загального фонду державного бюджету понад 521,8 млн гривень
13:56 - Місцеві бюджети: цьогорічні надходження зросли на 13,9 % порівняно з січнем – лютим 2025 року
13:55 - За видобування природного газу місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від платників майже 6,1 млн грн рентної плати
13:51 - Дніпропетровщина: понад 157,1 млн грн податку на нерухоме майно сплатили до місцевих бюджетів юридичні особи
13:50 - Практичні кейси для бізнесу від податкової Дніпропетровщини
13:48 - Деклараційна кампанія: українці вже задекларували 32,4 млрд грн
13:47 - Місцеві бюджети: цьогорічні надходження зросли на 13,9 % порівняно з січнем – лютим 2025 року
13:45 - Трансформація ДПС: міжнародна підтримка та нова архітектура бізнес-процесів
13:39 - Посадовців "Автомобільних доріг України" затримали під час отримання хабаря
13:30 - До п’яти страховиків застосовано заходи впливу
13:20 - В окремих районах Києва та області будуть триваліші відключення світла
13:18 - Міноборони змінює підхід до закупівель БпЛА
13:15 - Як інвестувати в новобудови Іспанії без виїзду з України


Більше новин