Нове міжнародне дослідження підтвердило високу швидкість мобільного інтернету Київстар

16.08.2019 17:08 | Fin.Org.Ua

Міжнародна компанія-вимірювач якості інтернету nPerf дослідила швидкість передачі даних в мережах мобільного зв’язку України, у тому числі в мережах 4G. За висновками дослідників, кращий результат показала мережа Київстар.   
У ході дослідження, яке охоплювало період з 1 липня 2018 року по 30 червня 2019, експерти проаналізували результати понад 23 тисяч тестів роботи мобільних мереж України. Зокрема, досліджувались швидкість передачі й отримання даних, стабільність роботи мобільного інтернету, завантаження веб-сторінок, збереження якості зображення при передачі відео, тощо.
За результатами усіх тестів мобільна мережа Київстар набрала 56 570 балів, обійшовши найближчого конкурента майже на 8 тисяч балів.  
Як зазначається у дослідженні, протягом двох останніх півріч Київстар стабільно демонструє найвищу середню швидкість мобільного інтернету серед телеком операторів України. Так, швидкість завантаження даних з інтернету в мережі Київстар в середньому була 22 Мбіт/с, а передача даних 13 Мбіт/с. Також Київстар досяг кращого результату за кількістю успішних тестів мережі та кращий показник якості відео стрімінгу. Мінімальна затримка при передачі даних та час завантаження сайтів були на високому рівні.
Нагадаємо, що міжнародна компанія Ookla, яка також проводила заміри швидкості у мобільних мережах України у 2018 році, також відзначила, що за результатами тестів найкращий результат був у мережі Київстар.
У 2 кв. 2019 року кількість абонентів Київстар, що користуються мобільним інтернетом, збільшилась на 16,2%, а середнє використання дата-трафіку на абонента зросло на 84,7% у порівнянні з 2 кв. 2018.
Київстар у першому півріччі 2019 інвестував у розвиток мобільної мережі, в тому числі 4G, понад 2 млрд грн.  
Детальніше про дослідження швидкості мобільного інтернету в Україні розказано на сайті компанії nPerf за цим посиланням.
 
Довідка про Київстар:
Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій мобільного зв’язку за кількістю абонентів, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G. За дослідженнями міжнародної компанії Ookla за 2018 рік у мережі Київстар середня швидкість мобільної передачі даних є найвищою по Україні. Послугами Київстар користується близько 26,2 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).
Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.
Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.

Додати коментар

Користувач:
email:





Біржові коти,
Мишачий бій в грошовім
Чишні від труду

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 10.03.2026
15:25 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
14:15 - До уваги платників податку на нерухоме майно!
14:11 - Яким чином платник податків отримує повідомлення про відмову у наданні/зменшенні суми податкової знижки?
14:08 - Переплата 95 мільйонів гривень за трансформатори: судитимуть експосадовців "Укрзалізниці"
14:06 - Щодо умов для звільнення від оподаткування ПДВ деяких операцій
14:05 - Дата реєстрації та видачі документа, що підтверджує право фізичної особи на провадження незалежної професійної діяльності, не співпадають: заповнення заяви за ф. № 5-ОПП
14:03 - Національна стратегія доходів України – це дорожня карта реформування податкової системи
14:02 - На митниці вперше оформили імпортні декларації без участі митника: тільки для АЕО
14:01 - Щодо проведення зарахування (заліку) дебіторської заборгованості нерезидента за експортною операцією
13:59 - Внесок фізичною особою грошових коштів або майна до статутного капіталу юридичної особи: відображення у додатку 4ДФ до Розрахунку
13:58 - Деякі особливості оподаткування банків податком на прибуток підприємств у 2026 році
13:54 - Про ключові ознаки «дроблення бізнесу»
13:53 - Деклараційна кампанія – 2026: іноземні доходи необхідно задекларувати
13:52 - Податковий календар на 10 березня 2026 року
13:50 - Дніпропетровщина: до центрів обслуговування платників з початку року надійшло майже 56,6 тис. звернень
13:48 - Фізичні особи – платники плати за землю поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини на понад 76,0 млн гривень
13:46 - Рентна плата: за використання лісових ресурсів місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від платників 142,7 тис. гривень
13:43 - Майже 2,0 млрд грн ПДФО сплатили до загального фонду держбюджету платники Дніпропетровщини з легальних доходів
13:42 - До уваги грантоотримувачів і кандидатів на участь у програмі «Власна справа»!
13:39 - Консультаційний центр на Дніпропетровщині: з переліку ризикових виключено понад 1,9 тис. платників податків
13:38 - «Податок на Google»: понад 4,2 млрд грн вже надійшло до бюджету у 2026 році
13:32 - Полтавський ГЗК відновив виробництво після півторамісячного простою
13:28 - Відновлено дію вимоги щодо формування банками буферів капіталу
13:25 - Організували нелегальні нафтобазу та мережу АЗС на Київщині: фігуранти отримали підозри
13:21 - Війна на Близькому Сході загрожує експорту авто з Азії: особливо вразливий Китай
13:20 - Банки України показали актуальний курс валют на 9 березня
13:00 - Можливості для інвестицій в Україні: від банківських депозитів до криптоактивів
12:50 - Найбільшого конкурента Ердогана можуть посадити на 2000 років за корупцію
12:39 - У Москві та Санкт-Петербурзі відключили інтернет


Більше новин