У Києві відбудеться ІІ Міжнародний волонтерський та ветеранський форум «Там, де ми – там Україна»

16.08.2019 16:18 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

23 серпня 2019 року на території «Мистецького Арсеналу» в Києві відбудеться ІІ Міжнародний волонтерський та ветеранський форум «Там, де ми – там Україна». Масштабний захід, в якому візьмуть участь військові та волонтери, представники громадських організацій, як вітчизняних, так і закордонних, представники влади та державних установ, народні депутати та.
Також на форум завітають міжнародні фахівці, зокрема зі Сполучених Штатів Америки та Грузії, які займаються питаннями соціального захисту, реабілітації та підтримки ветеранів та членів їхніх родин. ІІ Міжнародний форум триватиме протягом всього дня, відбуватимуться виступи та дискусії, презентації проектів та їх обговорення.
Будуть підняті питання реалізації державної політики щодо підтримки та захисту ветеранів та їхніх родин, лікування, реабілітації, психологічної підтримки учасників бойових дій.
А також питання максимального впровадження ІТ-компонента у сфері надання сервісів ветеранам та багато іншого. «Ми запросили фахівців, людей, які мають багаторічний досвід роботи з ветеранською спільнотою.
Ми плануємо підняти і обговорити дійсно нагальні та гострі теми, які турбують не лише самих ветеранів, а й членів їхніх родин, сімей загиблих захисників.
Загалом запрошено понад чотири сотні гостей з усіх регіонів України та з-за кордону», - розповіла заступник Міністра у справах ветеранів Оксана Коляда. Метою цьогорічного форуму є презентування представникам нової влади сутності наявної державної політики, налагодження діалогу між ветеранською спільнотою та новою владою, корегування державної ветеранської політики, а також підбиття проміжних підсумків роботи Міністерства у справах ветеранів та врахування вимог ветеранів і волонтерів. Організатори форуму: Міністерство у справах ветеранів України, Благодійний фонд «Інформаційно-координаційний центр», Благодійний фонд «Повернись живим», Благодійний фонд «Юридична сотня».
Форум відбудеться за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та РНБО України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Numbers on the screens
Green, red, up, down, left, right, strange
Economy's heartbeat

- Fin.Org.UA

Новини

12:55 - Поля гниють без дизелю: фермери Куби продають господарства за безцінь
12:35 - Банки України показали актуальний курс валют на 6 липня
12:30 - Як "заморожені" гроші можуть знову працювати на економіку України
12:25 - З початку року Україна отримала понад 4000 одиниць енергообладнання
12:15 - Дрони змусили "Газпром" створювати власні групи захисту об'єктів
11:59 - У разі зміни місцезнаходження/місця проживання платник єдиного внеску сплачує кошти за основним (новим) місцем обліку
11:58 - Несвоєчасне подання податкової декларації з податку на нерухоме майно: за яким кодом класифікації доходів бюджету нараховується штрафна санкція?
11:55 - Грошова допомога на поховання, що виплачується військовою частиною членам сімей військовослужбовців, які загинули (безвісно пропали) або померли під час виконання службових обов’язків: чи оподатковується ПДФО?
11:55 - ОАЕ майже всю війну навколо Ормузу таємно вивозили нафту супертанкерами
11:52 - У разі втрати, пошкодження (дострокового знищення) документів, платник зобов’язаний у п’ятиденний строк з дня такої події письмово повідомити контролюючий орган за місцем обліку
11:41 - Деякі особливості заповнення податкової декларації з плати за землю
11:40 - Оновлено порядок звітування нотаріусів про оренду об’єктів нерухомості
11:38 - До уваги сільськогосподарських товаровиробників!
11:37 - У Криму атаковані нафтотермінал та енергетична інфраструктура – ЗМІ
11:34 - Переобладнання транспортного засобу: алгоритм розрахунку податкової знижки
11:30 - Отримати електронний підпис без тривалих очікувань - реально!
11:28 - Оформити податкову знижку можна через портал «Дія»
11:25 - московія атакувала АЗС у Запоріжжі, поранені п’ятеро людей
11:21 - Дніпропетровщина: результати роботи Офісу податкових консультантів за перше півріччя 2026 року
11:18 - Платники частини чистого прибутку поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини майже на 9,8 млн гривень
11:16 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини від платників рентної плати за видобування нафти надійшло понад 1,9 млн гривень
11:15 - Платники Дніпропетровщини на підтримку захисниць і захисників спрямували до держбюджету понад 5,2 млрд грн військового збору
11:13 - Електронний кабінет платника стане простішим та розумнішим: команда модернізації завершила опитування користувачів
11:05 - Дрони України атакували один з найбільших НПЗ та порти в московія
10:45 - Понад 4000 одиниць енергетичного обладнання надійшло до України з початку року
10:45 - США допомагають Україні обходити ППО московія: удари по НПЗ зросли в 11 разів – FT
10:15 - московія вдарила по сортувальному центру "Нової пошти" у Дніпрі
09:55 - В "Укренерго" розповіли про наслідки для енергосистеми після масованої атаки московія
09:45 - Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 6 липня
09:40 - Нафта відреагувала на рішення ОПЕК+ наростити видобуток


Більше новин