Сергій Яровий: Всі підрозділи МВС активно працюють у день голосування

21.07.2019 11:48 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Національна поліція, Державна прикордонна служба, Державна служба з надзвичайних ситуацій, Національна гвардія України та Державна міграційна служба виконують завдання по забезпеченню безпеки під час виборів.Про це під час селекторної наради заявив перший заступник Міністра внутрішніх справ Сергій Яровий. «На час відкриття виборчих дільниць весь особовий склад приступив до виконання своїх обов’язків.
Ми відпрацювали алгоритми дій на всі непередбачувані ситуації.
І готові реагувати на будь-які виклики», - заявив він. Сергій Яровий нагадав, що вчора на чергування заступила Єдина система авіації МВС та підрозділи спеціального призначення. Перший заступник Міністра зазначив, що для забезпечення безпеки та правопорядку на 199 окружних виборчих дільницях і на 29812 дільничних комісіях залучається 131192 правоохоронці: 73700 поліцейських, 5274 бійці НГУ, 38200 службовців ДСНС, 8029 прикордонників, 1289 представників ДМС та 4199 курсантів ВНЗ системи МВС. «Вчора також підрозділи спецпризначення НПУ та НГУ передислокували на місця служби, наразі вони приступили до виконання завдання», - зазначив перший заступник Міністра. Голова Національної поліції Сергій Князєв заявив, що керівники на місцях готові швидко реагувати на всі виклики, але наразі вісім дільниць не працює. «Кожний керівник головного управління, у кого сталися якісь події, на місці приймали рішення по ліквідації непередбачуваних ситуацій.
Щодо виборчого процесу, то по всій території України не розпочали роботу вісім дільниць: в Чернігівській області не працює чотири дільниці, там не передали, або лише передають документи у зв’язку зі зміною складу комісії, дві дільниці, де йдуть політичні суперечки, в Донецькій області на одній дільниці зіпсовані бюлетені для скриньок, в Миколаївській області не встигли відкрити бюлетені.
В Житомирській області запізнюється голова комісії », - наголосив очільник поліції. Своєю чергою, командувач Національної гвардії Микола Балан підкреслив, що всі підрозділи НГУ виконують ввірені їм завдання по всій країні.
Крім того, до роботи залучений резерв, місця для голосування особового складу забезпечені.
Підрозділи НГУ посилили охорону стратегічних об’єктів.
В ході операції Об’єднаних сил за минулу добу обстрілів позицій НГУ, включаючи першу лінію, не зафіксовано», - сказав Микола Балан. Очільник служби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін розповів, що підрозділи ДСНС продовжують моніторинг оперативної ситуації в країні. «Станом на 8 ранку підрозділи ДСНС не зафіксували надзвичайних подій на об’єктах, які залучені для голосувань.
Вчора сталася пожежа на одній із виборчих дільниць у місті Дніпро, але її оперативно ліквідували.
Роботі дільниці це не зашкодило.
В державі продовжується моніторинг оперативної обстановки», - наголосив Микола Чечоткін. Голова Держприкордонслужби Сергій Дейнеко заявив, що прикордонники пропустили на територію України іноземних спостерігачів. «Особовий склад несе службу у посиленому варіанті.
За минулу добу на територію України приїхало 1601 громадянин іноземних держав, це міжнародні спостерігачі – 150 осіб та 11 представників ЗМІ.
Крім того, наразі спеціальні служби перевіряють інформацію про можливе замінування КПВВ «Майорськ», - наголосив Сергій Дейнеко. «Особовий склад продовжує нести службу в посиленому варіанті, в тому числі і в зоні проведення операції Об’єднаних сил», - сказав Сергій Дейнеко. Голова ДМС Максим Соколюк нагадав, що сьогодні відкрилися всі підрозділи ДМС для отримання паспортів України.
Громадяни можуть перевірити через сайт готовність документу і отримувати їх аж до вечора.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bond markets ebb and flow
Investors seek safe havens
In uncertain times

- Fin.Org.UA

Новини

16:07 - Леся Карнаух під час міжнародної конференції: Досвід України як забезпечувати стабільність податкового адміністрування під час війни є унікальним та цінним для багатьох країн
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 20.04.2026
15:15 - Регулятор планує підвищити ціни на електрику для бізнесу
15:03 - Фонд держмайна знову виставить на продаж одну з найбільших хімічних компаній
14:50 - На українському ринку обвалились ціни на огірки: скільки вони коштують
14:21 - Державне "Центренерго" заявило про рекордні прибутки, попри масштабні обстріли
14:00 - Інфляція в єврозоні зросла до найвищого рівня за майже два роки
13:45 - Сума збитків від шахрайських дій з платіжними картками зросла на чверть за рік – НБУ
13:42 - Е-кабінет – сучасний онлайн-інструмент для платників
13:41 - Фактична перевірка: підстави для проведення
13:39 - Яким чином здійснюється взяття на облік платників єдиного внеску – членів фермерського господарства, якщо вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах?
13:38 - Нормативна грошова оцінка одиниці площі земельної ділянки: відображення у податковій декларації платника єдиного податку четвертої групи для ФОП
13:38 - У виробника відомого туалетного паперу суттєво впали продажі після ворожих обстрілів
13:37 - До уваги платників плати за землю!
13:35 - Чи передбачено подання уточнюючого Звіту про використання КОРО (РК) (форма № ЗВР-1)?
13:32 - Куди сплачуються авансові внески з ПДФО ФОП, яка здійснює роздрібну торгівлю пальним?
13:31 - Надання фізичною особою в оренду (суборенду), житловий найм (піднайм) нерухомого майна суб’єкту господарювання: оподаткування доходу ПДФО
13:30 - Роботодавець компенсує вартість путівок на відпочинок, оздоровлення та лікування працівника (його дітей): чи збільшується фінансовий результат до оподаткування?
13:29 - Продавцем при постачанні товарів/послуг покупцю надані надбавки та/або знижки: чи відображати у податковій накладній?
13:28 - До уваги податкових агентів!
13:27 - ФОП – платник єдиного податку першої та другої груп, які не використовують працю найманих осіб, можуть через Е-кабінет подати заяву стосовно щорічної відпустки з метою звільнення від сплати єдиного податку
13:25 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:25 - Трамп ще на рік продовжив указ Байдена про заборону російським суднам швартуватись у США
13:24 - Податковий календар на 20 квітня 2026 року
13:22 - Транспортний податок: надходження від фізичних осіб зросли майже на 79%
13:21 - До загального фонду держбюджету платники Дніпропетровщини спрямували за спеціальне використання води понад 26,0 млн грн рентної плати
13:20 - Спрощена система оподаткування: юридичні особи сплатили до місцевих бюджетів Дніпропетровщини понад 224,9 млн грн єдиного податку
13:19 - Податківці Дніпропетровщини продовжують розвивати налагоджений діалог із ветеранською спільнотою
13:18 - Регіональна платформа «Діалог влади та бізнесу» на Дніпропетровщині: акцент на актуальних питаннях оподаткування
13:17 - Податківці Дніпропетровщини розповіли, що потрібно знати релокованому бізнесу про перереєстрацію


Більше новин