Марек Томалак став новим генеральним директором PepsiСo Україна

18.06.2019 19:02 | Fin.Org.Ua

Київ, 13 червня 2019 р. – Генеральним директором PepsiСo Україна став Марек Томалак, який раніше очолював команду маркетингу й інновацій напоїв PepsiСo у Східній Європі.
 
У Марека Томалака значний міжнародний досвід роботи в маркетингу різних категорій. Свою діяльність у PepsiСo він розпочав у 2012 році як менеджер з маркетингу і побудував успішну кар'єру, працюючи на ринках PepsiСo Польщі, Швейцарії, Східної Європи.
«Для мене велика честь керувати одним із підрозділів PepsiСo в Європі, що найбільш динамічно розвивається, та забезпечувати подальше стале зростання усіх продуктових категорій компанії: напоїв, снеків, соків, молочної продукції та дитячого харчування. Моїм завданням буде також створення умов для подальшого професійного зростання нашої команди та можливості для співробітників усіх рівнів реалізувати свій лідерський потенціал. Керуючись принципом PepsiСo «Перемагати відповідально», ми будемо й надалі розвивати ініціативи компанії в аграрному секторі та сфері екології, включаючи питання пакування та водокористування, прагнучи бути кращою компанією для наших споживачів, бізнес-партнерів і суспільства в цілому», — прокоментував своє призначення Марек Томалак.
Мареку Томалаку 38 років, він народився в Канаді, отримав освіту в Німеччині та Польщі, має ступінь магістра економіки.
Ірина Козлова, яка раніше здійснювала керівництво PepsiCo Україна, отримала нове призначення в компанії PepsiCo і буде займатися розвитком сокового бізнесу компанії в рамках Східноєвропейського регіону.
 
Про компанію PepsiСo
Продукти компанії PepsiСo із задоволенням вживають близько мільярда разів на день більш ніж у 200 країнах. У 2018 році обсяг продажів PepsiСo становив більш як 64 мільярди доларів США завдяки збалансованому портфелю, що включає продукцію Frito-Lay®, Gatorade®, Pepsi-Cola®, Quaker® і Tropicana®. Компанія випускає різноманітний асортимент смачних і корисних продуктів харчування та напоїв, у тому числі 22 бренди, щорічні роздрібні продажі кожного з яких перевищують один мільярд доларів.
Керуючись принципом PepsiСo «Перемагати відповідально», ми прагнемо бути світовим лідером з виробництва готових до вживання продуктів харчування та напоїв. Принцип «Перемагати відповідально» відображає наше прагнення до сталого розвитку на ринку та впровадження цієї мети в усі аспекти бізнесу.
Додаткова інформація – на сайті www.pepsico.com
Про PepsiСo в Україні
PepsiСo – один із лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв, представлена компаніями «Сандора» і «Вімм-Білль-Данн Україна». Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». До портфеля компанії входять також газовані напої Pepsi®, 7UP®, Mirinda®, холодний чай Lipton Ice Tea®, питна вода «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay's® і «Хрусteam». PepsiСo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов’яночка», «Машенька» та дитячого харчування з брендом «Агуша».
Додаткова інформація про компанію PepsiСo в Україні – на сайті www.pepsico.ua
 
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Валютні курси – це
Вершники економіки,
Непередбачувані

- Fin.Org.UA

Новини

12:22 - «TAX Control» – новий дієвий цифровий інструмент для виявлення порушень у сфері торгівлі, послуг та громадського харчування
12:20 - ФОП на загальній системі оподаткування: витрати на страхування, що пов’язані з веденням господарської діяльності
12:18 - Донарахування ПДФО резиденту Дія Сіті при порушенні критерію щодо частки кваліфікованого доходу
12:17 - Про дату складання розрахунку коригування при зміні ціни за договорами з постоплатою
12:16 - Способи інформування платника про анулювання реєстрації платника ПДВ за рішенням контролюючого органу
12:12 - Податковий календар на 28 січня 2026 року
12:11 - Розбудова принципів безбар’єрності та інклюзії у ГУ ДПС: послуги сурдоперекладу для громадян з порушенням зору
12:09 - Рентна плата за видобування нафти: платники Дніпропетровщини спрямували до місцевих бюджетів майже 3 млн гривень
12:08 - Плата за землю: фізичні особи Дніпропетровщини направили до місцевих бюджетів майже 715,6 млн гривень
12:07 - Дайджест «Події тижня»
12:05 - Податківці Дніпропетровщини роз’яснили бізнесу ключові аспекти декларування плати за землю
12:04 - Новації податкового законодавства з ПДВ у 2026 році
12:03 - Сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Застосування суб’єктами господарювання РРО/ПРРО»
11:49 - Податкова Дніпропетровщини стала майданчиком для захисту магістерських робіт майбутніх фахівців з податкового регулювання
11:48 - «Податок на Google»: понад 14,4 млрд грн до бюджету за 2025 рік
11:36 - В селі на Львівщині фіксують перевищення рівня оксиду вуглецю: голова ОВА надав рекомендації
11:28 - Підприємці реструктуризували та погасили мільярд гривень кредитів збанкрутілим банкам
11:00 - Ворог наніс "колосальні" руйнування енергооб’єкту в Одесі
10:59 - Моніторинг основних подій в економіці України (листопад 2025)
10:53 - Повідомлення про оприлюднення проєкту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Національного плану з енергетики та клімату на період до 2030 року»
10:49 - Проєкт розпорядження Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Національного плану з енергетики та клімату на період до 2030 року»
10:45 - У семи областях знеструмлення через негоду
10:35 - ЄБРР надасть Україні 85 мільйонів євро на додатковий обсягу газу – Шмигаль
10:30 - Дія City 2.0: Мінцифра готує "індивідуальні" умови для проривних галузей
10:26 - Олександр Циборт: Держава запровадила швидку фінансову допомогу для підтримки енергостійкості малого бізнесу
10:05 - Скільки коштує блефаропластика та ТОП-3 фактори, що впливають на ціну
10:00 - Колонка Сергія Ніколайчука «Страховий ринок 2.0»
09:59 - На Львівщині після російської атаки загорілися нафтопродукти
09:37 - На Херсонщині росіяни поцілили у готель та стільникову вежу
09:29 - Індія та ЄС уклали історичну торговельну угоду


Більше новин