Заступник Міністра Ярослав Войтович привітав учасників відбору для участі у 44 Марафоні Морської піхоти США

24.05.2019 16:18 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

24 травня на НСК «Олімпійський» пройшло тестування кандидатів для участі у 44 Марафоні Морської піхоти США, який відбудеться у Вашингтоні у жовтні цього року. Захід організований благодійним фондом «Ветеранська десятка» за ініціативи Уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників АТО Вадима Свириденка. Команда від України, яка складається з ветеранів, які зазнали поранення та діючих військовослужбовців ЗСУ, Національної Гвардії, Державної прикордонної служби України беруть участь у цих змаганнях з 2016 року – у забігах на 42 км та 10 км, для важкопоранених із протезами нижніх кінцівок та втратою зору. Заступник Міністра молоді та спорту Ярослав Войтович відвідав відбіркові тренування та привітав учасників. «Хочу подякувати вам всім, передусім, за те, що своїм прикладом ви демонструєте важливість реабілітації через спорт, як фізичної, так і психологічної.
Це ваш великий особистий внесок у розвиток фізичної культури та популяризацію здорового способу життя.
Бажаю Вам сил та перемог в житті і спорті». Вадим Свириденко, Уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників АТО, призер 41 Марафону Морської піхоти США у забігу на 10 км та бронзовий призер Ігор Нескорених-2017 також привітав учасників сьогоднішніх випробувань. ДП «Служба спортивної медицини» при Міністерстві молоді та спорту забезпечувала медичний супровід змагань. Подібні випробування також відбулись у Хмельницькому 18 травня. Нагадаємо, що восени 2018 року Федерація легкої атлетики України за підтримки Міністерства молоді та спорту проводила спортивно-реабілітаційний проект для ветеранів АТО, який проходить на НСК «Олімпійський». Проект був відкритий для ветеранів, незалежно від рівня підготовки.
За підтримки досвідчених тренерів у учасників є можливість готуватись до змагань, відновити свої фізичні кондиції та отримати психологічну розрядку.

Додати коментар

Користувач:
email:





Risk and return trade-off
Higher the potential gain
Higher the possible loss

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 1 травня: нові плівки Міндіча
20:45 - Вже 24 компанії створили приватні групи ППО – Міноборони
20:30 - "Укрзалізниця" запроваджує нові правила повернення квитків
20:12 - Річний звіт Національного банку за 2025 рік: антикрихкість в дії
20:11 - Річний звіт Національного банку України за 2025 рік
20:05 - Японія просить компанії купувати російську нафту взамін близькосхідній – Nikkei
19:40 - Трамп погрожує підвищити тариф на автомобілі та вантажівки з ЄС до 25%
19:15 - Митниця фіксує скорочення середнього часу оформлення
19:05 - московія все ще головний постачальник нафти до Сирії, попри поворот останньої на Захід
19:00 - За купівлю української агротехніки компенсують рекордну суму
18:45 - Фонд відбудови має намір до кінця року укласти три інвестугоди – Свириденко
18:25 - В "Укренерго" повідомили, чи будуть відключати світло 2 травня
18:15 - Україна веде з ЄС перемовини про пом'якшення мита, яке вбиває металургію – ЗМІ
18:15 - Зелена платформа допомагає бізнесу та громадам знаходити фінансування щодо цілей НПЕК
18:00 - Необгрунтовані активи: держава стягне з депутата Київради 20 мільйонів гривень
17:56 - За пів доби критичну інфраструктуру атакували 400 дронів – Свириденко
17:30 - У Києві вперше зібралася Стратегічна група радників при Форумі "Архітектура Безпеки"
17:30 - Як бізнесмен Веселий отримав контроль над "Карпатнафтохімом" — нові "плівки Міндіча"
17:20 - В Україні на міжнародних трасах завершили основний ремонт доріг
17:15 - Україна та Німеччина посилюють кліматичне партнерство: узгоджені кроки в межах проєкту PAABS
16:53 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України “Питання моніторингу відповідності виплат заявникам на отримання підтримки у сільському господарстві та щорічного інформування про об’єкт підтримки”
16:50 - Нові "плівки Міндіча": наглядову раду "Сенс Банку" сформували фігуранти справи "Мідас"
16:48 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Питання моніторингу відповідності виплат заявникам на отримання підтримки у сільському господарстві та щорічного інформування про об’єкт підтримки”
16:45 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ДУ «ІЕОР НАМН» (м. Київ, Подільський район, вул. Вишгородська, 69)
16:44 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПП «ТАВРІЯ ПЛЮС» (м. Хмельницький, вул. Тернопільська, буд. 17/2)
16:44 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди КЛЕБАНСЬКИЙ ЗДО "ОЛЕНКА" (ЯСЛА-САДОК) (Вінницька обл., Тульчинський р-н, село Клебань, вулиця Подільська, будинок 3)
16:43 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди СГВК «АВАНГАРД» (Миколаївська обл., Миколаївський р-н., с. Українка, вул. Соборна, 5)
16:42 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди СТОВ «Світанок» (Черкаська обл., Черкаський р-н, с. Лебедівка)
16:41 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «АКРІС АГРО ГРУП» (Рівненська обл., Рівненський р-н, Гощанська ТГ, с. Франівка, вул. Захисників України, 1В)
16:41 - Нацбанк показав курс долара та євро на 4 травня


Більше новин