Нові настанови ВООЗ для лікування стійкого до медикаментів туберкульозу доступні он-лайн українською

23.05.2019 13:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Нові клінічні настанови для лікування хіміорезистентного туберкульозу від Всесвітньої організації охорони здоров’я є актуальними для українських фтизіатрів в умовах високого рівня захворюваності на стійкі до лікування форми туберкульозу в Україні. Нові консолідовані настанови засновані на свіжих і всеохоплюючих доказових дослідженнях, містять 29 рекомендацій зібраних у 8 розділах документа, підкріплені порадами щодо їх впровадження та містять рекомендації щодо: схем для ізоніазид-резистентного туберкульозу (Hr-TB); складу довгострокових схем лікування мультирезистентного туберкульозу; тривалості довгострокових схем лікування мультирезистентного туберкульозу; використання стандартизованої короткострокової схеми для мультирезистентного туберкульозу; моніторингу реакції пацієнта на мультирезистентний туберкульоз з використанням культурального дослідження; початку антиретровірусної терапії пацієнтів на схемах протитуберкульозних препаратів другого ряду; хірургічних втручань для пацієнтів, які знаходяться на лікуванні мультирезистентного туберкульозу; допомоги і підтримки пацієнтів з мультирезистентним та рифампіцин-резистентним туберкульозом. Консолідовані настанови замінюють інші рекомендації ВООЗ щодо лікування мультирезистентного та рифампіцин-резистентного туберкульозу, які видавалися після 2011 року. Переклад настанов українською доступний на сайті Центру громадського здоров’я МОЗ України за посиланням. Нагадаємо, з квітня 2017 року українські лікарі мають право базувати свої рекомендації пацієнтам на сучасних міжнародних протоколах (наказ № 1422 від 29 грудня 2016 року). Читайте, як впровадити міжнародні клінічні протоколи у медичну практику медзакладу, за посиланням.

Додати коментар

Користувач:
email:





Futures and options,
Derivatives and hedging,
Risk and reward tradeoffs.

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Галузеві угоди Міністерства енергетики України
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 13 травня: нові атаки на енергетику
20:35 - Свириденко розповіла, як уряд боротиметься з боргами на ринку електроенергії
20:30 - Уряд погодив представників держави до наглядових рад енергопідприємств
20:15 - Лівія планує запустити свій найбільший НПЗ вперше за 13 років
19:50 - московія атакувала об'єкти "Нафтогазу" у двох областях
19:45 - У четвер 14 травня відключень світла не заплановано
19:20 - Mercedes-Benz продав автосалони великому канадському холдингу
19:10 - На Львівщині після ударів московія без електропостачання – понад 10 тисяч абонентів
19:05 - Уряд виділив кошти на облаштування антидронового захисту на дорогах Херсонщини
19:02 - Співвласник "Fire Point" розповів про вплив Міндіча на компанію
19:00 - Банк Канади не прогнозує, що ШІ швидко витіснить робітників
18:31 - Нацбанк показав курс долара та євро на 14 травня
18:15 - LinkedIn планує звільнити 5% персоналу
18:00 - Приватизація заводу «Трансзв’язок» на Прозорро.Продажі: ціна зросла майже в 10 разів
17:57 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Олександрійська ТГ, м. Олександрія, вул. Знам’янська, буд. 34В)
17:56 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Світловодська ТГ, село Велика Скельова, вул. Лісова, буд. 18А)
17:55 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Приютівська ТГ, село Войнівка, вул. Центральна, 192А)
17:55 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Великоандрусівська ТГ, село Подорожнє, комплекс будівель та споруд №5)
17:54 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Приютівська ТГ, село Войнівка, вул. Інгулецька, 4А)
17:53 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Олександрійська ТГ, село Звенигородка, вул. Братів Петриченків, 1А)
17:53 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Олександрійська ТГ, село Звенигородка, вул. Садова, 2В)
17:53 - "Енергоатом" почав виробляти компоненти паливних касет Westinghouse для АЕС
17:52 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, Первозванівська ТГ, село Клинці, вул. Аджамська, 1)
17:51 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (, Кіровоградська обл., Новоукраїнський р-н, Новоукраїнська ТГ, село Воронівка, вул. Вахівська, 47)
17:51 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, Новгородківська ТГ, село Воронцівка, вул. Джерельна, 1)
17:50 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Новоукраїнський р-н, Новомиргородська ТГ, м. Новомиргород, вул. Добровольців, 10)
17:50 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, Катеринівська ТГ, село Обознівка, вул. Набережна, 4)
17:48 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди “УГМС” (Кіровоградська обл., Новоукраїнський р-н, Новомиргородська ТГ, село Кам’янка, вул. Центральна, 2)


Більше новин