МТОТ: Адміністрація морських портів чорного моря Російської Федерації завдяки санкціям зазнала збитків на 750 млн рублів

23.05.2019 10:54 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Порти тимчасово окупованого Криму та Російської Федерації, що знаходяться у чорноморському басейні у 2018 році понесли збитки на суму більш ніж 760 млн російських рублів.
Такі негативні економічні наслідки є результатом санкційної політики міжнародних партнерів та України. У порівнянні з іншими роками, зокрема 2015, 2016 та 2017 щорічний прибуток Адміністрації морських портів Чорного моря становив від 32 млн до 153 млн рублів. Але у 2018 році ситуація суттєво змінилась. Аналіз наявної в розпорядженні МТОТ інформації свідчить про те, що у 2018 році доходи Адміністрації морських портів Чорного моря становлять лише 359,6 млн рублів, однак витрати сягнули 1,1 млрд російських рублів.
Тобто підприємство вперше за період з 2015 по 2018 роки стало неприбутковим, а його збитки у 2018 році склали більш, ніж 760 млн рублів. Варто зауважити, що до складу Адміністрації морських портів Чорного моря входять не тільки морські порти тимчасово окупованого Кримського півострова – Євпаторія, Керч, Севастополь, Феодосія, Ялта, а й порти Краснодарського краю зокрема ті, що знаходяться у містах Новоросійськ, Сочі, Туапсе, Тамань, Геленджик та Анапа. Збитковість Адміністрації морських портів Чорного моря, є одним із головних результатів комплексної, скоординованої санкційної політики ЄС, США та України. Нагадаємо, Указом Президента від 15.05.2017 № 133/2017 Україною було запроваджено санкції проти філіалів так званого «Державного унітарного підприємства Республіки Крим «Кримські морські порти».
Указом Президента від 19.03.2019 № 82/2019 було введено в дію низку санкцій проти російських юридичних і фізичних осіб, зокрема, запроваджено санкції до компаній, які були причетні до організації залізничних та автопасажирських перевезень через порти «Темрюк», «Кавказ» та Керченську паромну переправу. Довідково Морські порти, розташовані на території Автономної Республіки Крим (Євпаторія, Керч, Севастополь, Феодосія, Ялта) закриті розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30.04.2014 № 578-р «Деякі питання функціонування морського та річкового транспорту» та відповідно до Наказу Міністерства інфраструктури України від 16.06.2014 р.
№ 255 «Про закриття морських портів».

Додати коментар

Користувач:
email:





Криза – це джерело
Нових можливостей, що
Важливі на весь світ

- Fin.Org.UA

Новини

23:59 - Гойдалки Рекордів: Тиждень Тріумфу та Напруги на Світових Ринках
23:45 - Weekly Exchange Market Summary (Feb 2-6, 2026)
23:24 - Різкі коливання ціни срібла: критичний історичний аналіз та перспективи відновлення
21:33 - Різкі коливання ціни біткойна: історичний аналіз та перспективи на 2026 рік
21:00 - Новини 6 лютого: максимум міжнародних резервів, прогноз про повернення біженців в Україну
20:40 - Свириденко розповіла про компанії, які першими подалися на страхування від воєнних ризиків
20:13 - В "Енергоатомі" пояснили, чому неможливо використовувати Запорізьку АЕС спільно з московія
20:00 - Денис Шмигаль провів онлайн-зустріч із Міністром енергетики США Крісом Райтом
19:40 - Заморожені активи московія: Україна, Світовий банк, Японія та Канада підписали угоду на $691 мільйон
19:11 - В Україні 7 лютого графіки відключення світла діятимуть цілодобово
18:55 - В Україні поменшало пропозицій на ринку оренди житла: що з цінами
18:30 - Координація, фінансування, локалізація: Мінекономіки та GICHD обговорили пріоритети роботи у сфері гуманітарного розмінування
18:25 - В Україні ціни на новобудови та вторинку зростають, проте не стрімко
18:24 - МАГАТЕ про посилення стійкості АЕС України: необхідні масштабні ремонти
17:50 - Ворог вчетверте за лютий атакував Херсонську ТЕЦ
17:44 - Енергетика, фінанси, торгівля: Фон дер Ляєн презентувала 20-й пакет санкцій ЄС проти московія
17:30 - Правоохоронці відкрили кримінальне провадження щодо продажу АРМА землі Льовочкіну
17:25 - Нацбанк показав курс долара та євро на понеділок 9 лютого
17:15 - "Укрзалізниця" запустила новий потяг Харків – Суми: який графік руху
17:00 - Перші результати «Енергопідтримки для ФОП»: понад 14 тисяч підприємців отримають 144 млн грн
17:00 - НАЗК перевірило Чернівецьку міськраду: які порушення
16:55 - Ситуація на ринку праці поліпшилася, а мігрантів стало менше – НБУ
16:45 - Уряд спростив процедуру встановлення сонячних електростанцій: які практичні зміни
16:37 - В НБУ спрогнозували, коли біженці почнуть повертатися в Україну
16:25 - Мінрозвитку розповіло, скільки комунальників отримають доплати
16:19 - Південноєвропейські країни хочуть замінити московитський газ американським – Reuters
16:05 - Житло в Києві: скільки коштує оренда в різних районах міста
15:58 - НБУ припускає зростання цін на електроенергію для населення після опалювального сезону
15:53 - Доплати тим, хто ліквідує наслідки обстрілів: у "Дії" стартував прийом заявок
15:50 - Інфляція в Україні продовжить знижуватися – НБУ


Більше новин